Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » PLEPĖKIME DRAUGAI, - PLEPĖKIME » 2008 m. RUDENĖLIS ATĖJO. PODAGRA IR DIETA


2008 m. RUDENĖLIS ATĖJO. PODAGRA IR DIETA

Сообщений 1 страница 20 из 70

1

Gražinutės studija;
http://cards2.yandex.net/get/8/419/flower010.jpg

2

Su mokslo diena - Rugsėjo 1- ąja. Tau Gražinute ir gėlytės ta proga.

http://cards2.yandex.net/get/16/3604/lori-0000202379-ynd.jpg

Tigi gyvensime čia Gražinute

3

Aš irgi čia įeinu :crazyfun:

4

                    Labas šaunus mokslo metų rytas.
Sveikinu visus susietus su mokslais - linkiu viso ko geriausio jums         

http://i010.radikal.ru/0803/b5/b7b9b530c3dc.jpg

5

http://mail.google.com/mail/?ui=2&i … 12af6737df

http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=1cbe63c97c&attid=0.1&disp=emb&view=att&th=11c6f312af6737df

6

Po galais, kiek man garbės :):):). Jau esi perkrimtęs moterų psichologiją ir skersai, ir išilgai...  Ir pameilikaut moki, ir pamalonint... Tik kad labai jau laiko neturiu tokiems dalykams, ypač dabar, rugsėjo - lapkričio mėnesiais. Ir netlogas jau beveik pabodęs. Kartais stebiuosi: matyt, žmonės neturi ką veikt, kad tokius niekus rašinėja... nors ir pati kurį laiką tą patį dariau, o ir dabar dar retkarčiais kai kur savo pėdsaką palieku...
Ir žinai, man nepatinka tavo blevyzgos. Man visai patiko tavo Joninių eilėraštis, bet žiūriu, kad beveik visa, kur tu ką tu rašai, turi tokio familiarumo atspalvį (gal net ... prieskonį); jei būčiau redaktorė, tavo kūrybos neimčiau tik dėl tos priežasties; nors iš esmės ji yra gana originali, tam tikram žmonių ratui gali būti įdomi ir priimtina, bet man lyg tas vulgarumo dvokas ... gadina. Rašau tau kaip draugui, atvirai ir norėdama, kad tu patobulintum savo kūrybą, žodžiu, su gerom intencijom. 
Lauksiu atsiliepimo apie mano atsiliepima :)
Sveikatos ir stiprybes, Stasy!

7

Aš irgi pastebėjau, kad stambios moterys santūresnės. Ne nevisos, o tik mokslus baigusios.
Senjorų forume buvo Kunietė mokytoja, irgi vis kritikavo ir mokė santūrumo. Knygoje
seksą atskyriau į atskirą brošiūrą, bet  žurnalistei knyga be sekso nepatiko ir perdirbo savaip.
Viską sujungė į vieną kūrinį, ir dar pagrąžino.
Dabar jei tokią išleisiu, bus gėda nuo pažįstamų, todėl neskubu, o aš daug straipsnių
publikuoju rašykų svetainėse ir ten mane smerkia.
Kažkas nutiko klaviatūrai, palieka tarpus, reikia pasidomėti. Tavo  nuomonė man svarbi ir jau antras antausis,
nes pirmo perspėjimo aš atsiet nesupratau :rofl:  Gražinute, aš lengvai treniruojamas, jei kada užmatysi svetimaujant -
bark!. Žinai tuos pasileidėlius, aš iš inercijos. Juk man jau žemelė kvepia, vos gyvas ir dar stėnauju.Tas stėnauti
nežinau kas per žodis, mano tėvai vartojo, gal šlykščiai burnoti.
Tikrai laikas keistis, man pačiam šlykštu, o ypač su inteligentais bendraujant. :blush:  :angry:

8

Lb. mano planai pasikeitė, Džekas Skerdikas gėrė per naktį, visas minkštas. Jo žmona norėjo paskambinti man,
bet irgi nesugebėjo, kol pats pasitikslinau, kodėl nesirodo.?  Kiekvienas žmogus turi savo svečius.
Aš savo svečiams neleidžiu per naktį sėdėti, juk tam yra dienos metas, todėl pas mane ir vengia svečiuotis.
Niekas juk nepasidarė, atidėjom penktadieniui, tik lauke jau viryklė vandenį šildė. Kaime ir kitokių darbų
pilna, o klaviatūra vėl dirba normaliai.Galėjau tos informacijos ir nespausdinti, bet tikrinau spausdinimo kokybę.
Tiesa, noriu tavo požiūrį į politiką ir politikus - sužinoti. Aš tai žiaurus jų kritikas ir vietiniai manes vengia. Kol
kas tiek, tai vėl pabėgsi.

9

Labas labas...
as nemegstu pataikauti, ypac zmonems, kuriuos noreciau laikyti savo draugais.... Mano kritika nera pikta, gelianti, greiciau geranoriska, todel ir pykti nera prasmes. Protingiausia butu tiesiog pagalvoti: "O gal tikrai?..." Dziaugciausi, jei kas pajudetu i geraja puse, tikrai. :)
Politika tai, mano akimis, tikrai prašvinkęs reikalas, ypač Lietuvos. Bet aš nepriklausau tiems, kurie garsiai piktinasi ir deda i suns dienas visus per eile. Bet tai jokiu budu nereiskia, kad esu politiku myletoja, o ne! Greičiau priešingai: esu jiems abejinga. O yra pasakyta: sunys loja, o karavanas eina... Tai va. Kvaksek nekvaksejes, piktinkis kol sutruksi, bet jei nesiimsi aktyviu akciju, tai tavo kiauksejimas - tuscia vieta, nuo to niekas nesikeicia. O musu politikai taip izuliai ziuri i akis ir meluoja, kad net prie televizoriaus sedint kumsciai gniauziasi...
Jaunystej as labai karstai gincydavausi, dabar esu gerokai nuosaikesne, racionalesne.
Isejo visai rimti pamastymai, a ne?
Beje, o kas buvo pirmasis antausis?...
P.S. Jau uodziu nuo Šakių einantį šašlykų kvapą....
       Sunkus darbelis prie kiaulės tvarkymo, užjaučiu...

10

Na ką , išmintingoji "Kapsukiete". Nesisveikinsiu taip tankiai. Tave reikia virškinti su garstyčiais,
greičiau tavo padūkimą sudegins. Kada buvo pirmas kartas - nesužinosi, nes man su tavimi gera mokytis
rašyti.  Tų paauklėjimų buvo keletas, bet aš tik džiaugiuosi, kad į geras rankas papuoliau. Oi šiltutėlė, mikštutėlė,
blondinė, tai ne manoji Indiškų kaulų rinkinys ir alumi pasmirdusi.
Žinai Gražinute, aš nesiskundžiu savo likimu - jis mano , ir nešiuosi jį iki grabo duobės. Vistiek mudu vienas ant kito,
ar šalia sumes dukros, nes turime 4 - ias. O gaila, kad sūnaus neradau, žentai ne tas Gražinute. Ne tas...
Dvi mergos ne į mane nusidavusios, nesugyvena. Kaltinu aš jas pačias, tik nieko nepasakau, nutyliu. Nenoriu maišytis
tarp svetimų kojų.
Tik tau;
Šios savaitės vaizdelis toks.Pirmadienyje važiavau pas šiaimos gydytoją, nes grįžo iš atostogų. Per poliklinikos duris
netilpau, ten remontas, o į antrą aukštą su vežimėliu nepapuolu. Dėl mados paklausinėjo, ant pamato gulintį, ir parašė
kompensuojamų vaistų. Jų suvartoju daug, ir kaskart pykstamės, kai reikia parašyti, todėl kai tik galiu, važiuoju pats.
Žiemą prisieina tepti, nes dukros nenori peštis, o aš pats išsireikalauju, kas priklauso.
Antradienį abu Šakiuose tvarkėme žmonos tėviškės ūkio palikimą, kadangi neišsiskyrę, ir mane paskui save tampė. Žemės
tik  36 a. bet visa ūkė gyvenvietėje prie Gelgaudiškio. Viskas jau patvirtinta registrų centre. Parvairavo kaip baidokas
Nemunu, ir atsargai parsinešė, nes palikimą su seseria dalinosi pusiau, o anoji ten tvarko viską, tai pavaišino.
Trečiadienis paskirtas pagiriojimui, nes ketvirtadienyje ruošėmės skersti kūką. Prisigėrė skerdikas, o šiandien ir gaspadinė.
Grįžo dukra ir užrakinom, kad nepapultų į lauką, nes eidama šertis nepataiko į tvartą, o užtvartėm į gyvenvietę. Jau senai
tualete grotas įdėjau, nes nestovėsi šalia, o ji plonytė ir išlenda kaip katė, ir žiūrėk, jau pardainuoja pusnuogė.
Oi Gražinute, kokia baisi liga alchogolizmas, o ir dukra į mamelę atsigimusi. Šiemet priverčiau koduotis, o tai jau Poviliuką
buvo paėmę, vos išsukau, o man globos neformina, nes 1 - os gr. invalidas. Žmona tik mėnesį išbuvo, o dukra jaunesnė -
ta laikosi.
Ryt vėl kiaulė, jei kas nepakiš didesnę kiaulę. Darbininkus gal išsaugosiu, nes jau sugulė, o raktai po pagalve pas mane.
Taigi va koks tas alkanasis Stasys, todėl ir mano mintys pastoviai sukasi apie moteris,- tikiuosi dabar supratai Gražinute.

11

Zinai, Stasy, viska suprantu, ir moteru bada, ir nemeile - viska. Visa tai yra tavo. Bet rasydamas, tu daliniesi ta savastim su daugybe zmoniu, todel as galvoju, kad gal nereikia taip iki paskutinio trupinio isversti kiseniu; kokia nesvankybe lai uzsilieka kokiam kambutyje - tai tavo jutimas ar troskimas, matymas ar jutimas, bet tegul jis tik tau ir lieka. Nezinau, ar teisingai mastau, tiesiog parasau, kaip man tai atrodo. Tau gali atrodyt kitaip, tu gali turet savu motyvu ar interpretaciju.
Žinai, pastebėjau, kad tu rašai dabar ir čia faktiškai be klaidų!!! Tik vieną žodį kažkaip kurioziškai tu ten rašai:ALKOHOLIS - taip yra teisingai :).
Alkoholizmo problemos man žinomos, gal ne tiek iš savo šeimos, bet .... Beje, jei į google teisingai įrašysi mano vardą ir pavardę, sužinosi kai ką daugiau apie mane. Ir kaip aš susijus su alkoholikais :)...
Tarp kitko, dabar žiūrėjau Marijampolės laidą, rinkiminę - agitacinę, Valinsko partijos. Pasakysiu tau atvirai, pirmą kartą tokio pobūdžio laida prikaustė mano dėmesį. Valinskas - pramogininkas jau atsibodęs, bet Valinskas - politikas - labai įdomus, originalus, turi įdomių, šviežių minčių ir, svarbiausia, man priimtina, ką deklaruoja jų programa. Tik va Baukute man kaip aktorė ... fe, kaip žmogus šiaip sau, na, nezinau....  Is visu kitų žinau, ko galiu tikėtis, jie visai neįdomūs, ir aš neketinu už juos balsuoti.
Tiek žinių šios dienos šventoj Evangelijoj :)
Labanaktis

Atsakau trumpai:
- Visą gyvenimėlį mokaisi ir numiršti - durnas       

12

Ei, ka tu cia padarei?... Kokiu cia balvonu prikelei? isimk is cia, prasau. Jeigu paskaitei pats, tai gal kazka suzinojai apie mane, bet nera jokio reikalo skleist cia tas bangas.
Praeita karta skubedama tik atsidariau, tada maciau tavo kurybos, bet tada neturejau kada paskaityt, nes tokio dalyko niekada nedarau paskubomis, o kur jis dabar???? Sugrazink ji cia. Prasau.

13

Svika, dr0ta būk Gražinute. Labai atsiprašau, kad neatsiklausęs išviešinau tavo personą, o ji pasirodo
rimtesnė, nei maniau. Jau vien darbas Kolegijoje, man neleidžia su tavimi lygintis.
Tavo širdies gerumas, yra apdovanotas, įvertintas ir kas yra internete, tai vieša. bet tavo žodis man įstatymas.
Gražinute, tau suteikta teisė pačiai čia daryti tvarką, juk moderatorius tam ir yra, kad ištrintų , kas yra negerai.
Kiekviename puslapyje, apačioje, dešinėje yra užrašai;
ūdalit,redaktyrovat ir cityrovat.
Paspaudus ūdalit, atvirsta trynimas ir reikia pakartotinai dar paspausti kairėje pusėje - ūdalit ir viskas.
Paspaudus redaktirovat, atsiverčia rašymas ir galima pataisyti, klaidas, arba darašyti, ką nors.
Norint pacituoti pirma reikia užtamsinti norimą`tekstą, tik tada paspausti cityrovat ir atsiras naujame
puslapyje, tik tada rašant reikia palikti tarpą, kad nebūtų vientisas tekstas, o citata būtų atskirta.
Daugiau, kas tau nepatiks , trink pati, o dėl mano knygos, tai negaliu publikuoti,
kol neišleista, nuo manęs vagia straipsnius ir spausdinasi , kaip savo. Kur matei, kad neišleista knyga būtų
publikuojama. Aš tik norėjau , kad pasakytum savo nuomonę, todėl įmečiau tik tau paskaityyi, o mačiau,
kad buvai atėjusi, tai ir išėmiau. Galiu tik į paštą atsiūsti, čia nerizikuosiu. iki.  :mybb:  :nope:

14

sveikas,
vel skubu, bet atsiusk tai, ka buvai cia idejęs, į paštą, norėsiu paskaityt.
Geros dienelės dar tau!

15

Parašiau, jeigu vokiečių paštas nekoduos lietuviško šrifto, o Loreta man kartą atsiuntė iš
vokiško, tai buvo užkoduotas šlykščiai. Ji tankiai į komandiruotes ten važinėja. :jumping:

16

Kodėl nieko neparašai, užmiršiu tavo skonį :D

17

Man nekūrybinė fazė, nieko negaliu padaryt. Nemačiau šito tavo įrašo, tik šiandien.... Aš jau gal kaip koks barsukas ruošiuosi žiemos miegui....

18

Atejo tavo draugė Reginutė, gal įneš gaivaus vėjelo :idea:

19

http://view.stern.de/img/basic/blank.gif

http://view.stern.de/img/basic/blank.gif

NEATSIDARO, vokiškas portalashttp://view.stern.de/img/basic/blank.gif

20

Gyvenimas matuojamas kas septyneri metai

Virgilijus Skirkevičius

Vaikystėje svarbiausia —  motinos meilė 

„Kas septyneri metai žmogaus organizmas keičiasi ir atsinaujina. Ir kiekvienas tarpas yra labai svarbus. Tie septynmečiai turi savo įtaką tolimesniam žmogaus gyvenimui“, — pasakojo vaistininkas. Pirmieji septyneri metai žmogaus gyvenime yra nuo užgimimo iki septynerių — jis vystosi, auga ir formuojasi visi organai. Pasak vaistininko, šiame laikotarpyje mažyliui labai svarbi yra mama. Jei bus gera ir rūpestinga mama, vaikas sėkmingai augs. Pasakojo, kad į jį kartą kreipėsi vieno berniuko, kuriam nuolat lūždavo kaulai, artimieji. Jie klausė, kokių žolių mišinių jam pagirdyti. Padėti vaistininkas berniukui nelabai galėjo, nes vaikui reikėjo tik vieno — mamos, kuri buvo išvykusi uždarbiauti į užsienį. 

„Pirmuoju septynmečiu vaikui būtina motinos meilė ir šiluma, negalima jo palikti tuo metu. Jam reikia mamos, kad kaulai gerai augtų, kad nesivystytų skoliozė, kad nebūtų baimės, kad raumenys nebūtų įsitempę, kad antinksčiai neišskirtų per daug adrenalino, kad nebijotų tamsos, gyvenimo, mamos netekimo. Esminė informacija susidėlioja dar vaikystėje: kaip mes augome, kiek gavome meilės ir šilumos, taip ir formavosi organai, kūnas„, — aiškino V. Skirkevičius. Be to, mažų vaikų esą negalima mokyti per anksti, nereikia jų apkrauti mokslais, kol nėra pasikeitę dantys. 

Etapai širdžiai ir valiai 

Nuo 7 iki 14 metų, pasak V. Skirkevičiaus, prasideda antrasis etapas — vystosi širdis ir plaučiai. Turi būti stebimas toks ritmas: vieną kartą įkvepi ir iškvėpi, širdis turi suplakti 4 kartus. „Širdies ir plaučių ritmas yra mūsų gyvenimo ritmas, todėl saugoti paauglystėje jų sveikatą labai svarbu, nepradėti rūkyti. Tuo laikotarpiu vaikui labai svarbu menas, muzika, grožis, harmonija. Vystosi visa ritminė sistema. Nuo šito laikotarpio priklausys, kaip seksis gyventi kitą septynmetį“, — sakė vaistininkas.

Nuo 14 iki 21 metų žmogui prasideda naujas laikas — atsiskyrimo nuo tėvų, namų,  žmogus suvokia savąjį „Aš“, savo unikalumą, įsimylintis, pykstantis, dirbantis, cholerikas ar flegmatikas, kiekvienas ima suvokti savo išskirtinumą. Todėl negalima slopinti ir uždrausti kažkur eiti, jis taip pažįsta pasaulį, patariama tėvams nesidžiaugti, jei vaikas sėdi visą laiką prie kompiuterio ir niekur neina — šiuo laikotarpiu vystosi valia, todėl įvairiapusio pasaulio pažinimas jam būtinas. Pasak V. Skirkevičiaus, valia priklauso nuo kepenų darbo, jei žmogus nelabai nori dirbti, kur nors eiti, rytais sunkiai išsijudina, reiškia, kad kepenys vangiai dirba. Vakarais tokie žmonės aktyvėja, nes ir kepenų darbas tampa aktyvesnis. Kepenų ligos atsiranda, kai žmogus yra kamuojamas baimės. Tikina, kad mes neturime prarasti apendikso, tulžies pūslės, skydliaukės, gimdos, net kiekvienas ištrauktas dantis — yra atminties praradimas.

Antrasis gimimas 

„Kiekvieno gyvenime labai svarbi viena data — 18 metų, 7 mėnuo, 9 diena — tai antras žmogaus gimimas. Tai prilygta išėjimui iš motinos įsčių. Išeinama iš tėvo ir mamos dvasiškai. Formuojasi “Aš“, atskiras žmogus, kuris skiriasi nuo motinos ir tėvo. Jei žmogus negims antrą kartą, jis visą gyvenimą bus liguistai prisirišęs prie tėvų. Jau būdamas pagyvenęs, jis pyks ant tėvų, kad jie jo nepakankamai lepino, kažko nedavė, nepasirūpino, buvo neteisingi. Tai reiškia, kad jis likęs tos šeimos įsčiose„, — tvirtino vaistininkas. Vaistininko aiškinimu, jei žmogus jaučiasi šeimoje vienišas — jis visada priekaištaus mamai ar tėvui, net ir būdamas šešiasdešimties metų. Nuo 14 iki 21 metų vystosi ne tik žmogaus fizinis kūnas, bet ir dvasia. Šiuo laiku vaikas turi matyti ne materialų pasaulį, o idealų. 

Meilės ir šeimos laikas 

Nuo 21 iki 28 metų žmogus privalo auginti savo sielą. V. Skirkevičiaus žodžiais, visos moterys turi tekėti šituo laikotarpiu, todėl, kad jos nuoširdžiai myli. Šis laikas yra labai svarbus kurti šeimą. „Pavyzdžiui, moteris cholerikė išteka už flegmatiko. Flegmatikams reikia pavalgyti ir pamiegoti, o šiai moteriai reikia veiksmo, tačiau ji myli savo vyrą tokį, koks jis yra, lepina. Tačiau nuo 28 iki 35 prasideda laikotarpis, kai siela ima mąstyti. Tuo laikotarpiu moteris pasakys: “Ne, brangusis, tu ne flegmatikas — tu tinginys“. Prasideda priekaištai ir žmogui, kurį mylėjo besąlygiškai, pasakoma: “Tu, brangusis, keiskis“. Tai reiškia, kad reikia sunaikinti savąjį “Aš“, — sakė V. Skirkevičius. Pasak vaistininko šiuo laikotarpiu įvyksta daug skyrybų, žmonės sąmoningai priima sprendimus, nes santykiai šeimoje nebetenkina, o tai veikia sveikatą. Nuo 28 iki 35 metų daromi vieni svarbiausių žingsnių — statomi namai, kuriama gerovė, uždirbami pinigai. Tai pats materialiausias laikas žmogaus gyvenime. Materialią gerovę reikia susikurti iki 42 metų. Po 42 metų žmogus pajunta mirties alsavimą, prasideda išminties amžius. Žmogus dirbęs, kaupęs, kūręs ima galvoti: „Kodėl, dėl ko visa tai darau, kam, koks mano gyvenimas, ar ne iliuzijomis gyvenu, svajoti nebėra laiko, kas bus toliau?“. „Jei žmogus šiuo gyvenimo laikotarpiu neis dvasios keliu — sirgs, taps vienišas ir piktas. Pyks ant politikų, kaimynų ir visų aplinkui. Kaltins dėl nenusisekusio gyvenimo, sveikatos kitus, bet ne save. Lengviausias kelias — užsidaryti. Prasideda insultai, infarktai. Jei nesigilins į savo dvasią nuo 42 iki 49 metų, gyvens kaip mėsos kalnas“, — pabrėžė vaistininkas.

Būtinos jaudinančios emocijos 

Nuo 42 metų silpnėja žmogaus fizinė jėga, tačiau, pasak vaistininko, negalima dėl to savęs „nurašyti“. Šio amžiaus sulaukus patariama permąstyti, kaip ketinama gyventi toliau. Laikas nuo 14 iki 21 metų tampa panašus į 42— 49 metų — išgyvenama antroji jaunystė. „Vyrai įsimyli jaunas moteris, ieško jauno kūno, jis nebegali gyventi su žmona, nes ta moteris tampa viską tvarkančiu ir valančiu drakonu. Moteris nori sudėlioti ir sutvarkyti tai, kas jau sukurta, o vyras nori jausmo ir emocijų. Vyras nori būti silpnesnis, moteris stipresnė. Šiuo laikotarpiu užvaldo daugiau baimių“, — sakė vyras.V. Skirkevičiaus nuomone, 42— 49 metų vyrai išgyvena antrąjį pakilimą, tai esąs neišsipildžiusių jaunystės svajonių laikas. Laikas, kai įgyvendinama tai, ko nebuvo leista daryti pirmosios jaunystės metu. Nuo 49 iki 56 metų žmogaus gyvenime prasideda antroji paauglystė, kai pradedama domėtis kažkuo nauju, mokytis, nebedirbama, nebevargstama, o ieškoma kažko naujo ir gražaus, augama toliau. Jei nuo 7 iki 14 metų žmogus neišgyveno gražių jausmų, tai dabar prasideda tas laikas. Taip pat atsiranda plaučių ir širdies ligos, jei šie organai nebuvo gerai išsivystę nuo 7 iki 14 metų. „Nieko neatsiranda netikėtai, viskas priklauso nuo to, kas buvo anksčiau. Visas gyvenimas formuoja ligas, o ne vienas kažkoks nutikimas. Kai ateiname pas gydytoją ir pasakome, kad negerai su širdimi, daktaras išrašo vaistų, tačiau jis neišgydys jūsų gyvenimo“, — teigė vaistininkas. Kuo blogiau žmogus vystėsi vaikystėje ir paauglystėje, tuo sunkesnis jam bus metas nuo 56 iki 63 metų. Tai paskutinis laikotarpis žmogaus gyvenime, kai ląstelės atsistato. Nuo 63 metų, V. Skirkevičiaus žodžiais, žmogaus kūnas nebeatsinaujina, jo nebeveikia dangaus kūnai, išskyrus saulę ir mėnulį. Nuo 63 metų, anot vaistininko, prasideda senatvė.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » PLEPĖKIME DRAUGAI, - PLEPĖKIME » 2008 m. RUDENĖLIS ATĖJO. PODAGRA IR DIETA