Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Marijanos ūkis » POKALBIAI APIE VISKĄ , SU MARIJANA


POKALBIAI APIE VISKĄ , SU MARIJANA

Сообщений 321 страница 340 из 401

321

Joana, tu visada mane padrąsini. Ačiu tau. Tada nesikeisiu, būsiu tokia, kaip ir anksčiau...
Tik vienintelė problema-gyvenimo laikrodis nepaprastai skuba.
O JUK TURIU TIEK GERŲ SUMANYMŲ.
Jeigu vieną iš jų pasiseks įgyvendinti, tada ir jūs galėsite pasidžiaugti.
O KOL KAS PRABOČYKIT, RAŠYSIU MAŽIAU.
Bet, žinokit, aš jus v i s u s labai myliu.Ir nuolatos galvoju apie jus...

322

Sekmės, tau Marijana, įgyvendinant savo gerus sumanymus, mes kantrūs, palauksime rezultatų ir pasidžiaugsime kartu su tavimi.
Pagal seną Lietuvišką paprotį pasakysiu:Padėk Dieve!

323

324

325

Ačiū, Marijana, už nuostabų pasveikinimą. Tu nepakartojama, taip subtiliai mokanti pateikti grožį, suderinti jį su nuostabiais žodžiais ir suvirpinti žmonių širdys. Sveikatos ir nenuilstamos kūrybinės energijos!

326

Tikra šventinė nuotaika! Ačiū! Nepailsk ir po Velykų,sėkmės visuose darbeliuose!

327

Aciu, Marijana! Esu suzaveta tavo nuostabiais klipukais! Bet dar labiau zaviuosi tavo sugebejimu ir kantrybe siuvinejant rokius paveikslus! Nuostabu!
Ir tave su grazia Pavasario svente! Stiprybes ir sveikatos!!!

328

329

Deja, nematau paveikslelio... :'(

330

Vinija, neradau  kaip parašyti savo adresą savo, tame skyriuje, kurį nurodei. Aš su Vomu viską sutariau. Už knygutes aš su juo pačiu atsiskaitysiu.
Man reikia 10 knygučių. Jeigu tavęs tai labai neapsunkins, tai būtų gerai, jei tu jas išsiųstum pirmadienį, kaip skubų siuntinį, gal per kurjerių paštą su pristatymu į namus.Jeigu taip galima, tai aš atsiskaityčiau vietoje, o jeigu reikės apmokėti iš anksto, tai aš tau pasiųsiu pinigus paštu.
Mano adresas:
Marytė Jurkienė
Melioratorių 79/6
Durų kodas 18
Kretinga
Lietuva
Parašau ir savo telefoną;
864576548

Jeigu pageidauji- prisijunk prie mano SKYPE.
Adresas:

marytejurkiene1

331

Vinija, kol visi susitupės, Marijai pasiūsiu siuntinuką  pirmadienį, nes žinau, kad tu
neturėsi laiko. Iškomandiruosiu dukrą į paštą ir sutvarkys. PARAŠYK ką manai?
Vomas

332

Labas rytas.Stasy, iš anksto dėkoju, skolinga tikrai neliksiu.
Aš savo žodžio savo gyvenime tikrai nesu sulaužiusi.
Kartais būna nepakeliamai sunku jo laikytis, tada kenčiu pati, o savo žodžio neatsiimu.

Tegu tūžta dangus,
Tegul spjaudos žaibais,
Jeigu ką pasakiau,
Tai išliks amžinai...

SVEIKINU TAVE SU STASINĖMIS. :love:

333

Ačuū už sveikinimą, taip ir padarysime - tada.

334

Marijana, tavo siunta jau keliauja, bet atsiimsi pašte. :flag:

335

Ačiu. Kaip nors dasikasiu iki pašto.

336

Paprašyk paštininko ir atneš, nes siuntos būna registruoyos.
Atiduoda tik pasirašius. :unsure:

337

338

Na,Marijana,pažadėjo Vinija man persiųsti knygelę,tai laukiu pačios su Dominyku gyvenimo istorijos :D Gal ir sau rasiu kažką pamokančio. Ir labai linkiu stiprybės ir kojelėms,ir širdutei,ir kitoms kūno dalims! Tegu pavasaris dovanoja tik gerą nuotaiką ir šaunius draugus :cool:

339

340

Aš irgi linkiu tau Marijana, kad koks Dominykas ten atsirastų... :playful:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Marijanos ūkis » POKALBIAI APIE VISKĄ , SU MARIJANA