Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Marijanos ūkis » POKALBIAI APIE VISKĄ , SU MARIJANA


POKALBIAI APIE VISKĄ , SU MARIJANA

Сообщений 41 страница 60 из 401

41

Tame ir problema, kad aš nemoku ir nežinau, kaip reikia dirbti forume. Kaip čia galima įkelti iš kompiuterio medžiagą pvz. Gamtos vaizdai Jeigu reikia kelti po vieną paveikslėlį,TAI BEVILTIŠKA Turėsiu kilnoti iki gyvenimo pabaigos ir tai be jokių pertraukų Gal man reikia nusipirkti - nežinau net pavadinimo,tik mačiau pas draugą, gal tai diskas, sakė, kad į vieną tokį įrenginį galima sukelti pusę kompiuterio. Bendrai, rytoj žadėjo užvažiuoti meistrai, tai jie gal paaiškins. Vienu žodžiu,, tamsus miškas ir aklavietė...Žinau, kas man galėtų padėti, bet jis kol kas nesirodo pas mane, nors ir buvo žadėjęs užvažiuoti.Nežinau, gal persigalvojo... :mad:

42

Turiu savo problemų sočiai. Man riesta su sveikata. Karščiai padarė savo.
Vakar nuvažiavau nuo kelio sankasos, prisitrenkiau. Sugedo ir mašiniukas. Visą skauda,
turiu pagulėti. :O  :'(

43

Sveikas. Pagaliau pavyko isibrauti.Aciu uz nuoroda Draugaukime. Uzjauciu tavo del visu tavo problemu. Man irgi ju netruksta, bet geriau apie jas nerasysiu, labai jau jos asmeniskos, bijau, kad galiu buti neteisingai suprasta... :love:

44

Labukas, prasikvaituliavau, bet ar ilgam - nežinai.
Mane filmavo viena tv laida, kai sužinosiu, kada rodys pasakysiu.
Paprastai jie filmuoja gerą pusdienį, o rodo tik minutę - dvi. :D

45

Sveikas. Aū, kur pasislėpei?

46

Ate....

47

Ačiū mieloji  :longtongue:

48

Sveikas. Nesupratau už ką dėkoji, bet nesvarbu...Ačiu ir tau... %-)

49

Tada vėl tau ačiū. :rofl:

50

Jau bus pasaka be galo. Tebūnie...Juk taip gera gyventi pasakų pasaulyje... :rolleyes:

51

Pasakų nemėgstu ir iš Draugaukime išėjau, nes jie jau tik pasakas
ten rašo. Mane keikia už šposus, nesupranta ar nenori davatkos suprasti, o
aš nenoriu jų vyvavimų ir pasigyrimų skaityti.
Gal vėl imsimės rašymo, juk atšalo oras, ir galima ilgiau prie kompo pabūti. :unsure:

52

Sutinku, galime rašyti. Pasiūlyk temą. O dėl pasakų, aš nesutinku. Jose viskas, kaip gyvenime, tik apgaubta  svajonių ir fantazijos skraiste...Labos nakties ir pasakiškų sapnų... :mad:  :unsure:  :D

53

Tada tu rašyk ten pasakas, o aš rašysiu čia, ką nors geriau. :D

54

:)  :rolleyes:

http://www.lrt.lt/images/structure/pictures/5552523b.jpg

55

Miela Marijana,dėkui už mano eilėraštukų pagražinimą.Kada pasakaičiau juos vaizdelių fone,visai kitaip skamba,kitaip atrodo.
Na,o jei tikrai patinka tai,ką aš keverzoju,galiu savą knygutę padovanot ir Tau.Man tereikia pačios namų adreso-siunčiu paštu.Adresą atsiūsk į pašto dėžutę adresu  wwwaldaaxxx@gmail.com   Ir sėkmės kūryboje.    Fortūna

Dabar Fortūnėle vyrukų neatsimuši, ir aš rašysiu ir viliosiu - Vomas :love:

56

Džiaugiuosi, kad patiko. Adresą tuoj pat išsiųsiu. Labai dėkoju.Tavo eilės man labai patinka, ir tiesiog labai dėkinga medžiaga klipų kūrimui.Nekatriai lauksiu... :|

57

Na ir į sveikatą :D

58

Beje,rašai,kad adresą tuoj pat išsiųsi,bet tikrai negavau :rolleyes:

59

žOINOK ,MANO KOMPAS UŽSIKAPRIZINO, , nerašo eta. Vomas turi mano adresą, prašysiu, gal jis tau nusiūso gal aš jį parašysiu čia.Juk ne paslaptis,
Marytė Jurkienė.
MELIORATORIŲ 79 BUTAS 6
Kretinga
Lietuva. :mad:

60

Ačiū,užsirašiau


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Marijanos ūkis » POKALBIAI APIE VISKĄ , SU MARIJANA