Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Marijanos ūkis » POKALBIAI APIE VISKĄ , SU MARIJANA


POKALBIAI APIE VISKĄ , SU MARIJANA

Сообщений 101 страница 120 из 401

101

Aš ir nesu tikra, bet svajoti man niekas negali uždrausti. Juk miršta svajonės, miršta ir žmogus, lieka tik žmogaus aidas... :angry:

102

Pasieniečiai atsivedė pėdsekį šunį, ir bandys surasti tavo laimę.
Tik turėk kantrybės :music:

103

Kiek kančių...Užjaučiu :surprise:

104

Tai Marijanos dovanėlė pabėgo... :playful:

105

O PRIE KO AŠ ČIA...Man dovanotas dovanas aš kruopščiai saugau. O JAUINAVEDŽIAMS PARUOŠTA DOVANA IRGI NIEKUR NEDINGO, kAI BUS LAIKAS, TAI JI BUS PRISTATYTA PAGAL ASDRESĄ... :writing:

106

Visiškai teisingai.Gal dar nei tų vestuvių nebus,
Fortūna labai išranki :D  :love:

http://mtdata.ru/u15/photoDF97/20389640714-0/big.jpeg

KAS ŽINO, GAL IR PATIKS VIENAS KITAM???

107

O TU BŪK VYRAS...Negi tave reikia mokytiPrispausk kaip reikiant, kad nė cypt...Žinai, moterims patinka ryžtingi vyraiJos net nespėja atsikvošėti, o kai atsigauna, kelio atgal nėra, ne taip lengva. ištrūkti iš meilės žabangų, o gal ir nebesinori to daryti... :writing:

108

Gerai sakai, jei tik papuls spustelsiu;

http://kp.ru/upimg/5a3e8f353c90697f8fa8aa939d18ebfb3dd46ab0/902175.jpg

109

Apie tokią situaciją, kur paveikslėly, lyg ir nekalbėjom, bet nemanau, kad nors viena moteris galėtų atsispirti tavo žavesiui...Tad nieko nelauk, nes ,žinai yra toks posakis:Ilgą iešmą bedrožiant šuo kepsnį nusineša... :writing:
Padėties neišgelbės nei surašytas protokolas...

110

http://mtdata.ru/u29/photoB450/20562128405-0/big.jpeg

111

Dar viena nuotaka, bet kur jai gausim jaunikį?O JI RYŽTINGAI NUSITEIKUSIGali suardyti mūsų rengiamų vestuvių scenarijų. :angry:

112

Aš laukiu Fortunos nuomonės, ar ir ji mano, kad moterį reikia tik spustelėti,
ir ji jau pajunta kai ką savyje ir jau nenori priešintis,
Manau, kad Marijana velka mane iš kelio, o t :blush: oks ramus berniukas buvau... :rolleyes:

113

Nemesk kelio dėl takelio...Tikrai, kad jau ramus ,tai ramusSutikčiau, jei nebūčiau skaičiusi kai kieno prisiminimų ir nebūčiau mačiusi, kai kurių vaizdeliųTAIP PAT NIEKO NEŽINOČIAU APIE TAVO SAPNUS...O DĖL Marijanos neigiamos įtakos, tai pilnai sutinku.Ką aš galiu p[adaryti, kad jaučiu silpnybę rimtai padykusiems vyrams... :writing:

114

Bet dabar aš jau rimtas ir prie moterų, net kalbėti gėdinuosi :blush:

115

Niekada su tuo nesutiksiu, kad ir ką besakytum.O TAI TIK MANO NUOMONĖ IR TU Į JĄ NEKREIPK DĖMESIOAš juk dažnai pasvaičioju.Turbūt toks mano hobi... :writing:

116

Tai kaip tau įrodyti, kad aš nekondicinis???
Dabar pamatęs moterį, einančią keliu, bėgu į laukus, kad nesusitikti,
o tu dar svajoji - susitikti...
Fortūnos tai iš viso bijau, žadėjo su manimi savo lysves susiarti, o tik
paskiau paduos atsigerti.
Apie valgymą jokios kalbos nebuvo, reiškia bassta... :hobo:

117

Mat jį šunes, patikėsiu, nebekankinsiu tavęs...Bet ,žinok, mano širdyje labai didelė abejonė...Ir kol akivaizdžiai neįsitikinsiu, ta abejonė ir rusens Bet tai tavęs neliečia, čia jau mano problema...Apie tai daugiau nė žodžio, kad ir degintų kaip raganą, vistiek neprasižiosiu...Nebent tu pats panorėtum, kad aš prabilčiau...Šią priesaiką ir užrašau dėl viso pikto, nes nelabai pasitikiu savo atmintim... :writing:

118

Dariau tvarką, dabar videkus rasi viršuje, o visus plepalus sukėliau į TAVO DRAUGAI
:cool:  :jumping:

119

Viskas aišku.Jaui laikas pradėti gaudytis, kiek gi galima sėdėti ant tavo sprando Šiaip tai aš esu darbšųti ir jei man darbas prie širdies, tai aš jį stengiuosi padaryti gerai ir iki galo.O MAN TAI ĮDOMU...Tik pradžioj reikės tavo paramos. :angry:  :writing:

120

Marijana написал(а):

Tik pradžioj reikės tavo paramos

Parama bus, kiek aš suprasiu tiek ir jūs žinosit. Tada bus visai įdomu. :cool:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Marijanos ūkis » POKALBIAI APIE VISKĄ , SU MARIJANA