Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sūdomos mintys » JOANOS BŪRIMO NAMAI


JOANOS BŪRIMO NAMAI

Сообщений 181 страница 200 из 356

181

Ak tu selmi. Uzsidirbsi viena karta. Vot. :mad:O DABAR VYKSIU I KALBOS PAIESKAS.

182

o jūs nesipeškite :D

183

O MES JUK NESIPESAM.Mes draugiskai sugyvenam.Joanos a6 nenoriu pykdyti, mat turiu savu isskaiciavimu...

B8k geras, patark, kur rasti kalbos zenkleli, beieskodama, kaip lietuvi7 kalb1 padaryti pagrindine, visai prapuole zenklelissu kalba, ir dabar nebegaliu kalbos pakeisti.
Pasirodo, kad reikia keisti ne tik kompiuter5 o ir mano galv1.
Nors laikinai prisijunk prie SKYPE, TADA LENGVIAU GALETUM PAAISKINTI.
lABAI PRASAU.
Pasigirsiu, kalbą suradau. Netokia tokia jau   aš beviltiška. :flag:

184

Mano skype Pranas 520 pasitvirtink kontaktą.

185

Bėgsiu, tik perskaitysiu visas žinutes., :mybb:

186

Ech jus, nei aš pykstu, nei ką, tai Vomas nori mus sukiršinti, bet jam nepavyks. Viešėkite mano namuose kiek norite, dar geriau būtų, kad galėtumėte ne virtualiuose, o realiuose namuose paviešėti. Nesilankiau, nes mano bičiulės ligos, kartais neleidžia man daryti tai ko noriu.

187

Joana, aš taip ir supratau, kad čia Vomas šposija.
O SUSITIKTI TIKRAI BŪTŲ LABAI SMAGU.Bet kai mūsų tokia sveikata ir dar toks didelis atstumas - tai tik iliuzija.Nebent per SKYPE PASIMATYTUME.. :angry:

188

Davai jungiamės, bet mano vaizdo nerodo. :rolleyes:

189

Vomas turi patogią mašiną,tai ir pats atlėks,kam tie virtualumai :rofl: Aš jus galėčiau pamatyt tik būdama darbe,o namie,deja...

190

Mano mašina tik 30 - 35 km gali nuvažiuoti, o paskiau reikia elektros ir bent 12 val. krauti. Ir
taip kasdien. Bet užtat dykai. tas įkrovimas tik 10 cnt kaštuoja, o kiek mokėtum už benziną?

191

vomas написал(а):

Mano mašina tik 30 - 35 km gali nuvažiuoti, o paskiau reikia elektros ir bent 12 val. krauti. Ir
taip kasdien.

Klausyk, tai labai puiku. Nuvažiuoji tuos kilometrus, susirandi kokią gyvanašlę, pasikrauni mašinytę ir pats pasikrauni gerų emocijų ir taip toliau. Kol davažiuosi galutinį savo maršruto tašką kiek emocijų, kiek pažinčių, kiek malonių akimirkų prisiminimų liks!

192

Joo, jei 20 metelių kas numestų, taip ir bandyčiau daryti, o dabar jau iš subinės trundys
byra, jau tik į kapines tenuvažiuoju, vetelės apsižiūrėti. :nope:

193

Aš irgi pritariu Vomui, bet dėl kitos priežasties.Mat jis besikraudamas savo mašinytę, gali atraasti tokį energijos šaltinį, kad apie tolimesnę kelionę pamirš.
Ir tada mūsų susitikimas nueis šuniui ant uodegos. :canthearyou:

194

Nė nesvajoju rimtam susitikimui, jau man pr didelė katorga.

195

Palauk,nespjauk į šulinį!Ateis pavasaris,gegutė užkukuos-bus kitos mintys :crazyfun:

196

Gal ir bus, bet jėgos mane apleido :dontknow:

197

vomas написал(а):

o dabar jau iš subinės trundys byra,

Na nesakykim garsiai kas byra iš mūsų subynyčių, užsimausim pampersus ir niekas nematys, o širdyje mes jauni, daug jaunesni net už tuos 30 -mečius, kurie paskendę alkoholio ar narkotikų liūne. Tikėkimės, kad pavasary pakilsim, kaip feniksai iš savo negalių ir ligų. Didelė jėga yra tikėjimas, o be to ir likimas kartais iškrečia pokštus ir ką gali žinoti, gal ir susitiksime dar šiame, o ne aname pasaulyje.

198

Geriau patylėsiu 8-)

199

O galėtum? :crazyfun:

200

:playful:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sūdomos mintys » JOANOS BŪRIMO NAMAI