Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sūdomos mintys » JOANOS BŪRIMO NAMAI


JOANOS BŪRIMO NAMAI

Сообщений 341 страница 356 из 356

341

          Še, kad nori, burtininkė pasirodė, bet net savo namelio nepravėdino.Gal ti vieni voratinkliai :question:  :D Ir kur gi skrajoja, kad nutūpt negali?

342

Sugedo šluotos stabdžiai, aukščio matuoklis, neišsiskleidžia važiuoklė  negaliu nutūpti, taigi, ne voratinkliai galvoje.

343

Sveika, Joana, taip ilgai teko laukt... Atėjai ir štai - rodos, iš karto šilčiau forume, gyvesnis pasidarė. Tiesa, tik užsukančių paskaitinėt matau daug. Kažkodėl nenori prisijungt ir bendraut,o visai smagu būtų. Bet matomai esam kažkuo įdomūs, nes kartais matau ir  22, ir 15, ir 7, ir 17 prisijungusių. Kažką tai sau randa, jei lankosi, todėl ir norisi, kad forumas dar nemirtų. Ačiū, kad grįžai. O dėl sveikatos paskutiniu metu turiu problemų ir aš - jau vaistelius geriu ne po tabletę, ir ne retkarčiais. Ateina metas ir niekur nedingsi. O dar gamta visokias išdaigas krečia - atsiliepia mūsų sveikatėlėms. Bet laikytis reikia. Jei ne vienoje lovoje, tai bent viename forume, bendrame būry :D

344

Mieloji, argi gali toks senas sutrūnijęs kelmas skleisti šilumą bent kokiame žmonių sambūryje? Ne, mieloji, štai tripinėju, dairausi, skaitinėju (o paskaityti tikrai yra ką įdomaus), žaviuosi ir taip gaivinu savo sielą.

345

Man atrodo, kad čia mes visi nebe jaunikliai , visų amžius perkopęs 50 ir daugiau, o branda - tai patirtis ir žinios! Kuo mūsų daugiau, tuo mes tvirtesni :cool:

346

                Aik sau, Fortūna, čia visi tik jaunikliai,o ypač aš :crazyfun:  Bet pagirt noriu Joaną. Neišpasakytas tamstos grožis, kep iš pieno plaukus :rofl: Akuratna burtinikė! Ar kartais nebuvus tam grožio fabrike? :crazyfun: Raiktų ir man, gal kokį dantį įstatytų, dabar nelabai simpatiškai išvaizdus :blush:

347

Jonisxx написал(а):

dabar nelabai simpatiškai išvaizdus

Liaudies išmintis sako:,, Iš kaktos sviesto netepsi", taigi, mielasis, gal ne taip svarbus tas išorinis abrozdelis, kuris per tiek gyvenimo metų nublanko, susiraukšlėjo, kaip keptas obuolys. Taigi, grožio fabrike nesilankau, nes mano kredo yra, kad žmoguje viskas turi būti natūralų ir sava. Jeigu dievas atėmė dantis, na ir tegul, valgysiu košę. Jei jisai apipilė šarma mano galvą - būsiu žila, jeigu jo valia kojos tapo ,,švininės" - vaikštau su lazda, jei krūtys nukaro, nutįso, kaip seno diedo tabokynė padaryta iš avino mašnos - ką gi silikoninių neįmplantuosiu. Žodžiu tikiu, kad gamta ir dievulis žino ką daro, todėl kiekvieną vakarą eidama gultis sakau: - Ačiū tau aukščiausiasis už viską ir visame kame tabūnie Tavo valia.

348

Nu gal ir nekvailai čia rašai? Nedaug kitaip ir aš mąstau, tuo klausimu sutartume :D

349

Moterys, nepasiduokim.... Na ir kas, kad nebejaunos, bet užtat kokios protingos, išmintingos, o gal kam nors dar ir gražios.
Juk būna stebuklų... :flag:

350

Sveika! Ar telefono nr. pasikeitei, ar manęs pažint nebenori, kad vakar neatsakei? Kas bebūtų, linkiu kloties!

351

Sveika, matau, buvai užklydusi! Na, tark nors porą žodžių, gal tiek kompiuteris atlaikys :rolleyes:

352

LABUKAS, JOANA!   Jei kada atklysi, palik nors kelis zodelius, kad forumas dar gyventu. Pranas irgi mano, kad musu Stasys to noretu!

353

Taigi, sutinku, kad Stasys to norėtų, bet kažkaip, kai jis iškeliavo amžinybėn staiga pritrūko minčių, žodžių, tiesiog nebeliko kam pakurstyti šio forumo lauželio. O ir metai vis labiau ir labiau lenkia prie žemelės, vis sunkiau pakelti akis į dangų, smegenų rievės vis mažėja, jose nenori užgimti kokią nors nauja mintis.

354

Na, bent jau tiek, kiek galvele dar isnesa!

355

Tuščioje ,tartum puodinė,galvoje lyg užstrigusi plokštelė vis sukasi žodžiai iš a.a. Stasio Povilaičio dainos -,,į praeity paukščiu jau nepakilsiu, pavasariai ir tie metus skaičiuos". Taip tikriausiai ir šis forumas nebepakils, nebesugrįš į tokį, kuris buvo prie mūsų a.a. Stasio.

356

Su tuo pilnai sutinku.Reikia vedlio, kuris uzdegtu, pastumetu,paskatintu. Deja, nusuoliavo dar vienas rugsejis, issivedes musu Stasi...


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sūdomos mintys » JOANOS BŪRIMO NAMAI