Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sūdomos mintys » JOANOS BŪRIMO NAMAI


JOANOS BŪRIMO NAMAI

Сообщений 41 страница 60 из 356

41

Čia tai pritariu...

42

O aš skaitausi bosas , ar parastas senis?
Ar tik nereikės pasidėti šilkines... Todėl ir neini :D

43

Jus Stasy esate mūsų bosas (o tai skamba taip išdydžiai!), bet baisu, kad atėjus nerasčiau tik  ištvirkusio senio, todėl dar palukėsiu.

44

Ką jūs aš jaunuolis. Ir  :D pinigingas, gaunu visą 1000 litų

45

Nesigirk,dar kas paskaitęs ateis naktį jų ,,pasiimt,, :D Tik vat nedaeina,kokias šilkines reiks padėt?Pas mane tų šilkų nelabai ir yra :dontknow:

46

Tikiu, kad jaunystėje buvai labai šaunus jaunykaitis, kaip tame avatare, kurį galima iš pirmo žvilgsnio įsimylėti, paskui tokį eitum, kad ir į pragarą. O dėl turtų nesigirk, manęs neperspjausi, aš gaunu 1200 litų, taip, kad esu nuotaka su kraičiu.

47

Girtis negražu, todėl teisybės nesakau, o Raganiūkštę, tau pagaminsiu :playful:

48

Ačiū už raganiūkštę, ji tiesiog labai šauni ir velniškai panaši į manę jaunystėje. Tiesa, aš skraidžiau ne ant šluotos, bet ant IŽO, arba JAVOS. Labai malonus siurprizas.

49

Nuliūdinot...aš į nuotakas netinku..Pagal mane,jūs buožės :D Aš tegaunu keturis šimtus litų...Net žmoniškų aprėdų nėra kaip nusipirkt.Visa laimė,kad tie skudurynai veikia...

50

Neliūdėk, mieloji, iš mano 1200 man mažai belieka. Sūnus jau metai, kaip bedarbis, o turi banko paskolą, duktė su dviem aukštaisiais turi tik trys dienas po 1,5 akademinės valandos dėstomų paskaitų ir 2 dienas po 2 val. privačioje mokykloje. Butelį mažą, kaip mano kišenė, nuomoja Kaune už 400 plius komunalinės išlaidos, mano senelis priešpensijinę pašalpą gauna, nežinai nei kam duoti, kam ne. Pensija matau tik vieną dieną. Taip, kad su tokiu kraičiu irgi į nuotakas netikčiau.

51

http://avatarko.ru/zhivotnie/burunduk_muzikant.gif

52

O Vomas sau grajina ir ką tu jam,jo pensija viršija mūsiškį kraitį.Matyt,ieškos kitur :canthearyou:

53

Taigi, taigi kaipgi, kam jam tos bekraitės reikalingos. Nors nesakyk Fortūna, kad tu bekraitė, tavo poeziją yra pats nuostabiausias kraitis.

54

O kam jam poezija,jei jis pats romanus rašo :question: Tuo jo nesužavėsi.O daugiau nėra kuo.Ant šluotos skraidyt nemoku,burtais suviliot irgi neišeina.Žodžiu,visiškas fiasko o.O

55

Poezija moteriškos giminės, romanas vyriškos giminės, o priešingybės traukia vienas kitą, žinai iš fizikos, kad + ir + vienas kitą stūmia, o - ir + , traukia. Taip pritrauksit vienas kitą, kad neatplėši.

56

Kai įsisuks Izaura,tai iš manęs liks šlapia vieta :mad:

57

Izaura prie kompo nėra buvusi, ir net įjungti nemoka

58

Pradžiuginai :blush:  :D

59

o Jeigu tu ją išmokytum ir parodytum, interneto galimybes, gal ji daugiau žiūrėtų į monitorių, nei į buteliuką, gal ja tas atitrauktų nuo išgerinėjimo?

60

Karvę į medį greičiau išmokinsi lipti... Ji manvos nesudaužė vieno monitoriaus
A va teliką žiūri ir miegodama, o kompo -  :no: bijo


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sūdomos mintys » JOANOS BŪRIMO NAMAI