Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sūdomos mintys » JOANOS BŪRIMO NAMAI


JOANOS BŪRIMO NAMAI

Сообщений 61 страница 80 из 356

61

Manau,ne bijo,o nekenčia.Pats ten įlindęs panas kibini,kas jai lieka-tik sukult kompą :crazyfun:

62

Kažin ar pataikytų, rankos dreba %-)

63

Manai,tik jūs visur pataikot?

64

AŠ TURIU DRAUGŲ:
http://mtdata.ru/u23/photoA9F2/20702792070-0/big.jpeg

65

Tikr :angry: ai geri draugai. Jie niekada neišduoda :angry:

66

Pasakyčiau,gražus būrelis.Durų nakčiai jau gali nerakint,o pas žmoną per langą kaimynas irgi bijos lipt :crazyfun:

67

Bent man atrodo, kad tie draugai ne tiek duris saugo, kiek išgvaltavot vienas kitą taikosi ir dar kokią nekaltą kalytę išviliojus iš namų , nuplėšti jai garbę ir nekaltybę.

68

Mane labai domintų klausimas,kaip čia tan būrimo salonan patekt-noriu sužinot,ar dar kokį  vyrą pasiseks rast,ar jau viskas :rofl:

69

Tai ir be būrimo galiu pasakyti,- O tu jį prievarta parsivesk. Duosi paragauti
ir sekios kaip veršiukas... :D

70

Fortūna, baigiu rudens darbus ir ieškosiu užmestas Taro kortas, tuomet ir pasakysiu kas tave laukia. Bet supranti, gerą sunku rąsti, nes geru niekas nepameta, tik labai retai netyčia gali pamesti, o šiaip visokių tokių, kaip tuščių bambalių nuo alaus, yra, bet iš jų maža nauda, nei prie pečiaus, nei ant pečiaus, tik prie stalo ir tai jeigu ant jo bus bambalis.

71

Joana, ruduo jau baigiasi, spjauk tu į tuos darbus, pašalinius darbus, o užsiimk tiesioginėmis savo pareigomis - būrimu. O TAI PRIE TAVO BŪRIMO NAMŲ DURŲ SUSIDARYS KILOMETRINĖ EILĖ...Tau pačiai bus sunku į juos prasibrauti... :angry:  :love:  :writing:

72

Joana,na,išimties tvarka mums su Marija išpranašauk ką nors gero :blush:  :question:  :surprise:

73

Mano mielosios, turiu bėda, atsisakė monitorius, prisijungiau sisteminį bloką prie televizoriaus, bet taip galima žiūrėti tik filmus  ir Marijanos klipus, nes teliko ekranas toks ryškus ir didelis, kad neįmanoma ilgiau pasedėti, o laidai trumpi, toly nenusineši pelės ir klaviatūros. Laukiu meistro, taigi, pakentėkit su pranašystėm.

74

Viešpatie, vienos bėdos:
Fortūnos laptopą, vyras pragėrė.
Joanos saulė  užtemo,
Marijana per darbus, parunkų neranda.
Gražkė, kaip braškė, be pavasario nepražydės.
Atėjo Vinija su Wapyte ir tos...

75

Taigi, sakoma ,kad bėda viena nevaikšto...O mū :angry: sų forume bėda pas vieną nevaikšto. jeigu jau bėdos, tai visoms bėdos, mes juk solidarios...

76

Ir nuo kada mano vyras gert pradėjo,jei jau tuoj 10 metų,kaip jokio neturiu :rofl: Nejau taip išvaražijo čigonė?Vomai,baik juokus :canthearyou:

77

Atsiėmiau iš pelių seną monitorių, vaizdas ne koks, ekranas mirga, spalvos neryškios, vos galima įžiūrėti, bet vis tiek geriau nei prie teliko, taigi bandysiu bent kiek bendrauti, o tai adminas išmes kaip musę iš barščių.
Mergaitės, kaip man jums pasakyti tiesą, kad jus savo rankelėmis negalit perkelti kortų? O jeigu aš už jus kelsiu, tai vistiek bus ne tas. Na sugalvokit ką nors.

78

Joanai

Dabar senus kompiuterius surenka iš įstaigų ir juos ardo, perlydo, perdirba.
Reikia internete ieškoti tos organizacijos adresą ir paprašyti, nes monitoriai dar būna geri. Aš du
atidaviaau į JONAVĄ, Vaikams mokytis,daugiau neturiu. Vienas punktas dirba Elektrėnuose, kitas
Vilniuje, Jie dar vaikų namams atvešdavo. Bandysiu ieškoti adreso

Va bandžiau pasidomėti, tai ieškok
Elektroninių prietaisų surinkimas ten jų daug, gal aptiksi, kas padės.
http://www.sugedo.lt/index.php/kontaktai    šitas dabar neturi, bet jis Klaipėdoje.
Nesiskubinant galima rasti, bandyk pasiskambinėti pas vietinius taisytojus, 
nes atvežimas irgi kainuoja.
O SENAS DAUG NEKAINUOS, pas mus viskąkomplektą už 200 galima nupirkti,
būna laikraštyjeskelbimų.

79

Palauksiu ką pasakys meistras, vakar skambinau, bet jo rankos dar buvo nepriėję prie mano monitoriaus, o paskui galvosiu ką daryti. Ačiū už informaciją.

80

Tai kur tos meistro rankos,dar neišdygo? :rofl:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sūdomos mintys » JOANOS BŪRIMO NAMAI