Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m


Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m

Сообщений 21 страница 40 из 176

21

               Laba diena! Su gerais palinkėjimais prisidedu, kad visi linksmų švenčių sulauktume :flag:

22

Sveiki, kokios nuotaikos? Kur jau žiema, o kur dar ne? Pas mus vakar paerzino ir tuo baigėsi - žiemos ir vėl nesimato :nope:
                              http://uploads.ru/i/g/d/u/gduDz.jpg

23

           Laba diena :flag:   Ar jau pajutot žiemos dvelkimą? Ir artėjančių švenčių nuotaika jau aplankė? Tai puiku :D
  O man  šiandiena daktarų lankymo diena. Ir pas chirurgą,ir pas kardiologą ,ir pas neurologą. Gerai, kad gyvenu visai arti poliklinikos, tai parbėgu namo, kada laikas pagal talonėlį, tada einu. Dabar eisiu tikrinti širdelės, nes visą laiką mano spaudimas siekia 180... Geros visiems dienos :love:

24

LABADIENIS :flag: Štai ir aš :D

25

                             Štai ir žiema! Sninga,draskosi vėjas ir nesinori išeit į lauką. Gal kitur gamta ramesnė? Nežiūrint į tai, linkiu sėkmingos dienos :flag:

26

Tai su žiemaaaaa! Bet fui, koks bjaurus oras :no: Iki švenčių gal žmoniškiau pasnigs,nes dabar jau darosi pliūrė. Kaip ryt į darbą nuvažiuot,jei gamta nesikeis???

27

Sveiki, bičiuliai,
iki manęs žiema neskuba ateiti, sniegelio tik tiek, kiek cukraus pudros ant kekso. Oras visai neblogas , laikosi apie nulį, sausa, nedidelis vėjelis vos vos linguoja pušelių viršūnes.
Laikykitės, mielosios, žiemūžė dar tik švelniai, švelniai glosto mus.

28

Ir kur čia švelniai, kai drebia į akis, o vėjas medžius iki žemės lenkia? Siųsk čia tą gražų orą - pamainysim :rain:

29

Na, gal jus už kokius tai jaunystės griekus taip baudžia dievulis, o pas mus ramu tik retos, retos snaigės tyliai leidžiasi žemėn.

30

Sveiki, bičiuliai! Malonios dienos! O man iš pat ryto nesėkminga :'( Po vakarykščio sniego,po naktinio pašalimo, asfaltas ryte buvo labai slidus. Važiuojant į darbą posūkyje dviratis slydo  ir aš su trenksmu dėjausi į asfaltą... Neklauskit, kokios pasekmės. Net kai kurie rūbai suplyšo,o kairė koja sunkiai lankstosi, mėlynių apstu,visur skauda...Ar čia irgi bauda už jaunystės griekus???

31

Labukas, visiems.
Fortūna, reiktų pasiusti Dievuliui faksą ir pakalusti už ką baudžia, gal sumaišė adresus ar failus ir bausmės nepasiekia tikro adresato.
O pas mus pavasaris, diena 4 laipsniai šilumos, jokio sniego, jokio vėjelio, net saulutė kurį laiką žiopsojo pro debesėlio kraštą.

32

Pirmiausia, klausimas, kaip namo sugrįšiu? Kuo toliau, tuo labiau skauda. Bandžiau prie lentynos atsitūpt paimt žurnalą, tai kai davė skausmas, net pašokau!
Ir pačiai labai negera. Palinkėk sėkmės :huh:

33

O siaube, iš tikrųjų nekas, ar nėra kokių pažįstamų paprašyti, kad pavežėtų, na gal tų bendradarbių vyrų ar kaip. Na, stiprybės, sveikatos, kad tik kaip nors pasiektum namučius.

34

Na kaip pasisekė pasiekti namučius, parašyk rytoj, rūpi be galo. Kad būtum arčiau aplankyčiau, o ir parvešti namo rąsčiau su kuom, o dabar galiu tik užjausti ir paguosti. Na, laikykis, mieloji, sveikatos ir dar kartą sveikatos.

35

Tai sveiki, kas sveiki! Geros dienos!  O aš šiaip taip striksiu viena koja ir tiek...

36

   Labas vakaras!  Tai ką, yra ligonių? Negerai sirgt, šventės artėja, reikia linksmintis, o kaip prie eglutės šoksi,Fortūna, jei tik viena koja sveika :question:  :D Greičiau gydykis :rolleyes:

37

Sveiki, gyvi! Nepatikėsit, aš gyva! Ir net iki darbo šiaip taip atpėdinau :D Gaji, kaip katė!

38

Kadangi jau po 24 val., reikia sakyti LABAS RYTAS! Tegu auštanti diena būna graži ir sėkminga, prasminga ir sveika :flag:

39

Labas rytas!
Smagu, kad Fortūna sveika ir gyva. Būkite visi sveiki ir laimingi, geros nuotaikos ir darbingi, nes šiuo prieššventiniu metu tiek darbų darbelių. Einu sausainių kepti, meduoliams tešlą maišyti, truputi su meduoliais susivėlinau, bet ką jau bepadarysi, labai sumažėjo ,,apsukos'', dar tie orai tokie drėgni,tamsios dienos, nespėji apsisukti - jau ir vakaras.

40

Sveikučiai! Forume pakvipo Joanos pyragais, tai nuotaika iš karto šventiškesnė. :D Nors...


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m