Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m


Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m

Сообщений 41 страница 60 из 176

41

                                       Sveikinuosi su visais forumo gyventojais, linkiu geros dienos :flag:

42

Susimąsčiau...ar ne per anksti Joana tuos sausainius kepa, tešlas maišo? Iki švenčių pasens, arba koks užklydęs svečias ims ir viską sušluos :D Ar besuspės Joana kept?
    O man ir vėl nepasisekė. Dar tebeskauda šonas po skrydžio, dar gerai nevaikštau, o šiandien dar ir nykštį sužalojau! Dešinį. Apsirišt negaliu, tai apsukau bintu ir apklijavau izoliacija,kitaip nesilaiko. Dirbt jau nieko neišeina, tegaliu klaviatūrą barškint, nes tam nykščio nereikia. Tai čia ir vėl už griekus mane? Atrodo, nei aš ką bloga darau,nei ką - rami, kaip belgė,o šit bėdos viena paskui kitą :dontknow:

43

Fortūna написал(а):

Susimąsčiau...ar ne per anksti Joana tuos sausainius kepa, tešlas maišo?

Oj ,mieloji, tikrai ne per anksti, sausainiai taip greit negenda, o meduolius iš vis reiktų kepti prieš geras trys savaites, jie tik pastovėję įgauna savo tikrą skonį. O šventėm visuomet prikepu sausainių + meduolių tokįįįįį didelįįįįįį puoda nuo 20 litrų ir viskas suvalgoma, o šį kartą žada svečių atvažiuoti, anūkui reikia, o ir martelė mėgsta, dukrai lauktuvių nusiusiu, tai ir kepu visokiausiu ,,plempezų''. Paskutinę savaitę visko dabar jau nespėju, greitis ne tas. Pas mane didžioji šventė yra Kalėdos, o Naujiesiems metams taip daug visko neruošiu, per Naujuosius sėdėsim dviese su seneliu ( jeigu Dievulis panorės). Tai štai, ši savaitė kepinių, atvažiuok pasakanausi ką prikepsiu.

44

Laba diena! Senokai buvau, žiuriu vaišes ruošiat, geran laike grįžau :D Ir kaip tų pyragų paragaut?
O aš užsibėgiojau pas daktarus ir per didelius vargus gavau grupę. Bet tik trečią, nors ką su tokia ranka galiu dirbt. Spaudimas aukščiausias, širdis eina iš apyvartos, o tik 50% nedarbingumą davė. Bet visiem metam.

45

Oi, laukiam laukiam, mes pyragų laukiam :jumping: Kam teks, kam neteks,jei pritrūks, iš naujo keps :crazyfun: Tai gero vakarėlio, šypsenų iki ausų ir toliau laukiam švenčių :flag:

46

Sveiki! Atrodo, kad visi pyragus kepa, vyniotinius vynioja, tai forume tylu tylu... Tik aš va, sėdžiu darbe ir kepiniai ne galvoj. Tai geros dienos ir sėkmingo ruošimosi :flag:

47

Tai ką, metas dar užklysiantiems palinkėt LABOS NAKTIES ir atsisveikint iki rytdienos :flag:

48

Fortūna написал(а):

Tik aš va, sėdžiu darbe ir kepiniai ne galvoj.

Sveiki, gyvi, gražios dienos, geros nuotaikos. O, Fortūna, pasakyk tai kokios mintys tavo galvelėje bruzda, kad apie kepinius šventėm negalvoji?

49

Laba diena! Sugedo namų kompiuteris, bus sunku susisiekt. O kepimų pas mane nebūna. Nusiperku truputį sausainių parduotuvėje ir gana,juk visvien būnu viena.

50

Sveiki, gyvi mielieji.

Liūdna diena mums prašvyto,
Fortūnos kompas nulūžo,
Prieš pat šventes, prieš Kalėdas
Tai kaipgi būsim be tavęs?

51

                        Sveiki, sveiki, su vis labiau artėjančiom šventėm! Kas pyragus ruošia, kas tik planuoja kept žąsį,o kas nieko, tai dar geriau - eini į svečius ir vaišiniesi, nei tau sukt galvos, nei didelių išlaidų :D

52

  Labas vakaras tiems, kas nežiūri šokėjų per LNK ar TV3! Nežiūriu ir aš, nes neseniai grįžau iš Vilniaus. Buvau pas gydytojus. Kadangi prieš mėnesį operavo akį, buvau kviesta pasitikrint, kokie rezultatai. Atrodo, viskas gerai, regėjimas pagerėjo, išrašė ir naujus akinius. Vienu žodžiu, per šventes Kalėdų Senelio nepražiopsosiu - matysiu jį jau iš toli :D

Отредактировано Sigena (2011-12-17 23:04:30)

53

VALIOOOOOOOO, susitaisiau kompą!!! Sveiki gyvi :flag:

54

Labas rytas! Geros dienos visiems.

55

Sekmadienis. Paskutinis prieš Kalėdas. Linkiu, kad jis būtų geras, sėkmingas ir kvepėtų eglių kvapu :flag:  :love:

56

                                         Jau kad susisarmatijau, savo talentą pradėjau rodyt, o pasisveikint ir užmiršau. Tai gero vakaro! Linkėjimai iš mano Panevėžio, vadinamo Čikaga :flag: Prieš šventes miesto centre gražu, bet mano gatvelėje tik kokia vitrina tepapuošta, jokio kitokio ženklo, kad šventės artėja.

57

Sveikučiai, įžengę į pirmadienį.Labai noriu tikėti, kad pirmadienis - ne sunki diena :D

58

Labas vakarėlis, štai pasipuošiau ir aš šiandien eglutę. Paprastai puošiam prieš Kūčių vakarienę, bet laukiu šventėm svečių, tai negi juos versi puošti po ilgos kelionės , greičiau už stalo reiks sodinti.

59

Labas rytas, su gražiu saulėtu, ramiu rytu, tegul bus ir diena  tokia. Geros ir prasmingos dienos.

60

Laba diena! Gamta šiandien padori, bet man kažko sveikata ožius rodo. Ar Kalėdų sulauksiu? :D


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m