Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m


Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m

Сообщений 61 страница 80 из 176

61

                                       Labas vakaras! Šventės vis artyn, mažiau laiko lieka lankytis. Dar ir pas daktarus reikia vaikščiot. Kadangi ranka netvirta, ne viską galiu dirbt, tai didelės ruošos prieš šventes nesiimu, tik kas reikalinga. Visiems sveikesniems sėkmės ir gardžių patiekalų ruošimo!

62

Valiooooo! Šiandien atidirbau ir dabar į darbą tik po savaitės! Beje, tai bus paskutinė mano darbo diena! Tada ,,atostogos,, neribotam laikui :D Labaaaai laukiu! Pasidžiaukit kartu su manimi :flag:

63

Fortūna,kinkyk elnius ar briedžius ir pirmyn pas mane.

64

Sveiki visi, darbeliuose paskendę!Sėkmingo ruošimosi!
      Joana, aš gyvenu ne žemaitijoj, kur sniego iki ausų, tad negaliu pakinkyti nei elnių, nei briedžių, nei šunų...O su dviratuku pernelyg toli ir pavojinga. Tad ačiū už malonų kvietimą, bet teks ,,sėdėt ant pečiaus :D "

65

Sveikučiai! Visiems kuo geresnės nuotaikos! Kai šiandien gavau šio forumo Kalėdų Senelio dovaną, nuotaika lyg pakylėta - taip smagu, lūpos pačios šypsos. Šypsokitės ir jūs,juk toks metas _ Kalėdos!

66

Sveiki, pasitikę Didįjį Penktadienį! Geros nuotaikos ir sėkmingo laukimo...

67

                                                                        Labas vakaras :flag:  Tikriausiai visi užimti švenčių laukimu,o penktadienis tikrai didelis, juk ryt jau sėsime prie Kūčių stalų. Tegu ta šventinė vakarienė būna skalsi ir gausi, tegu laužiama plotkelė sukelia pačius tauriausius jausmus. Gražių ir prasmingų Kalėdų!

68

Sveiki,štai ir sulaukėm Kūčių dienos! Susikaupkim, apmąstykim...ir prie šventinio stalo sėskim su gerom nuotaikom :love:

69

Sveiki, mieli bičiuliai,
Rami šventų Kalėdų naktis, tylu, tamsu be sniego, už lango pušys rimo atsirėmusios viršūnėmis į žvaigždėtą dangų. Pasaulis rodos nugrimzdo į susimąstimą, sustingo. Ir staiga pamatau už pušų kamienų besislapstantį baltą Kalėdų angelą. Norėtų būti nematomu, bet žiema žiemūžė pagailėjo balto sniego patalo žemei ir angelas negali ištirpti baltumoje. Tai galvelė, tai balti sparneliai šmėsteli iš už pušies, bet lauke tylu, nesigirdi praeivių žingsnių, viskas sustingę tyloje. Ir baltasis Kalėdų angelas išsitraukia iš po sparnelio ledinę fleitą, pakelia prie lūpų ir  suskamba dieviška melodija, pasaulis krūpteli, atrodo  pabūdo ir įsiklausė. O nuostabi melodija liejasi ir liejasi, atnešdama pasauliui džiaugsmą, ramybę ir viltį.
  Angelas vis dar groja fleita - įsiklausykit, išgirskit ta nuostabią, stebuklingą melodiją ir tepripildo ji Jūsų širdys ir namus gėrio, ramybės, vilties ir meilės.
  Su šventom Kalėdom ir artėjančiais Naujais Metais!

Отредактировано Joana (2011-12-25 02:41:33)

70

SVEIKI, SULAUKĘ ŠV.KALĖDŲ! Uždekit širdyse po iliuzijų žvakę - laukimo, ilgesio, vilties. Linkiu, kad Kalėdinis takas vestų jus prie savos žvaigždės. Didelės laimės, naujos sėkmės, išsipildančių svajonių ir troškimų! Tikiu, kad kiekvienas išgirsim savojo Angelo fleitą...

71

                                       SU ŠV.KALĖDOM! SVEIKATOS, PASISEKIMO VISUOS DARBUOS, ŠEIMOS LAIMĖS IR ŠILUMOS, KASDIENIŠKO DŽIAUGSMO IR VISKO VISKO, KĄ PAMIRŠO PRAĖJUSIOS KALĖDOS!

72

Sveikučiai, mieli bičiuliai, su antra Kalėdų diena! Dar daugiau džiaugsmo, gražių akimirkų, įspūdžių!

73

Skubu ir aš visiem palinkėt geros, gražios antros Kalėdų dienos! Būkit linksmučiai,sveikučiai ir laimingi :D

74

Labas rytas, sveiki mieli bičiuliai! Į labaryčio temą nebeįleidžia, naujos atidaryt irgi neleidžia, o artėjame link didžiųjų švenčių, tad manau, ši tema labai tiks jų laukiant ir pasisveikinant. Tad, gero, malonaus sekmadienio, tegu lydi šypsenos :flag:

75

             Labukas! Su geriausiais palinkėjimais vakarui užlekiu ir aš :D Būkit sveiki :flag:

76

Labas vakaras! Sutemo, pradėjo lyti, nors dar tik 15.30. O tokia graži diena buvo. Deja, mane sulyti suspėjo, kai grįžau iš miestelio, todėl dabar džiovinuosi, prisėdus prie kompiuterio :D Tegu vakaras visiems būna geras ir malonus :flag:

77

  Kaip moterys nutarė, tai tep ir bus - lauksim Kalėdų :D O dabar keliu savo kepurę ir linkiu kuo geriausio vakaro :flag:

78

                                  Labas rytas visiems visiems! Šiandien 13-ta, būkit atsargūs! :crazyfun:

79

Sveiki, geros dienos! O aš užbėgau tik pasisveikint,išlekiu lankyt mamytės. Kai grįšiu, parašysiu daugiau. :Likit sveiki, nebijokit 13-tos, malonios likusios dienos ir vakaro :flag:

80

Gero vakaro, kas forumo nepamiršo, malonaus svečiavimosi :flag:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m