Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m


Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m

Сообщений 81 страница 100 из 176

81

   Sakau užteks knapsot pre kompų, marš visi miegot, o aš linkiu labos nakties ir be jokiūų sapnavimų :flag:

82

Labas rytas! Ankstyvesnė ir aš šiandien. Nesimiega, nors pagal amžių galėčiau tysot iki 10 val. Taip, Kalėdos ne už kalnų. Lapkritis prabėgs taip greit, kaip patys metai. Šiemet dar beveik nesimato ruošimosi šventėms. Praėjusiais jau nuo lapkričio 1 buvo puošiamos vitrinos, parduotuvės lūžo nuo blizgučių. Šiemet kol kas palygint ramu. Ir orai dar žiema neatsiduoda. Bet laukimas jau juntamas, planuoju, ką dovanėlių nupirkt, ką skanesnio pagamint. Žodžiu, švenčių laukiu. Aišku, jei sulauksiu ir jei nebus pražūtinga planuota gruodžio pabaiga...

83

Labas vakaras, ateinu ir aš į prieškalėdinį dienoraštį. Sigena teisi, tik po truputį ima pasirodyt prekyboje kalėdinės prekės. Aš dar tebevaikštau pas gydytojus dėl grupės, tai apie dovanėles ar kažką panašaus visai neturiu kada galvot. Tik kas švenčių nelaukia? Labai pataiso nuotaiką, kai vakare išeini į išpuoštą ir tviskantį miestą. Manau, pasigrožėti dar suspėsiu. Gražaus vakaro visiems :flag:

84

Sveiki, bičiuliai, man ąsmeniškai visai nepatinka jau nuo lapkričio mėnesio gyvenimas Kalėdų dvasia. Kažkaip kol ateina šventės tas blizgesys, tas šurmulys jau taip pabodęs, kad ir Kalėdos nublanksta. Ir dovanų nelakstau po parduotuves, kam tie visokie niekučiai reikalingi, kurių po švenčių nėra kur dėti, o išmesti kažkaip nepatogu. Prikepu visokiausių figūrinių meduolių, pridarau naminių saldainių, žodžiu visokių saldumynų, gražiai supakuoju, prieš kokį mėnesį ar du atsisiunčiu iš elektroninių parduotuvių knygų ir suruošiu tokias dovanėles. Anūkas man dovanoja kokį nors savo piešinį (lanko dailės studiją), pagroja ką nors naujo išmokto (mokosi muzikos mokykloje). Dukra ką nors numezga, taip pat kokį poezijos tomelį dovanoja, skanių arbatų iš spec.parduotuvių atveža, sūnus žino, kad labai mėgstų gėles, tai atneša kokį nors įdomų vazoną gėlių. Susėdam už stalo, namai pakvipę meduoliais, cinamonu, gvazdikėliais ir kitokiais šventės kvapais, geriam kvapias arbatas, kalbamės, na pačiam mažiausiam anūkėliui po eglute padedu ir kokį žaislą.
Na meduoliams kepti reikia laiko , o Kalėdų pyragai su džiovintais vaisiais kepami iš vis prieš dvi savaites,nes jie turi, kaip ir meduoliai subręsti, kad įgautų tikra skonį, taigi gruodžio mėnuo man darbymetis, o eglutę puošiam, kaip įpratę nuo vaikystės, tik Kūčių vakarą, o Kūčių diena pasninkas, niekas negauna nei vieno meduoliuko, už tai Kalėdų dieną visi vaišinamės.

85

Sudėtingas Joanos pasiruošimas Kalėdoms. Pas mane viskas kitaip. Tiesa, žaislus anūkams perku, o visiems kitiems, kartais irgi kai ką sumąstau. O tas Kalėdinis blizgesys man galėtų būti ištisus metus - nepabostų. Galėčiau vaikščiot ir vaikščiot po miestą, kur švyti vitrinos, išpuošti medžiai, spalvas keičia eglė. Kaime viso to nepamatysi. Čia kaip sakoma, kiekvienam savo. Vieni visą mėnesį triūsia ir šventėms išvargę būna, kiti tik paskutinę dieną pasiruošia. Svarbu, kad žmogus pajunta tikrąją šventę. Taigi, laukim :D

86

Visiems linkiu gražaus ir sėkmingo sekmadienio :flag:

                            http://s2.uploads.ru/mGrWj.gif

87

Sveiki, bičiuliai, nors diena apsiniaukusi, niūroka, bet visiems Jums linkiu geros nuotaikos, linksmo sekmadienio.

88

                      Tai sveiki! Ir aš, kep tas Vingių Jonas, išlindau iš užpečkio. Visiem kuo geriausios dienos linkiu. O kad sekma diena, tai ir po čierkutę išmest leidžiu. Būkit linksmi ir nesirkit :flag:

89

Labą rytą visiems gyviesiems, pradedantiems dar vieną savaitę ir artėjantiems link Kalėdų :flag: Džiaukimės kiekviena nauja ir pragyventa diena, pasistenkime būti geresni ir draugiškesni aplinkiniams. Malonios ir dienos, ir naujos savaitės!

90

Gero vakaro visiems  :flag:  kokios naujienos :question:

91

Sveikučiai! Saulutė pro debesėlių kampą pažvelgė ir nuotaika pasitaisė. Tad, geros dienos, mielieji, džiaukitės spinduliukais :D Nemelavo Šulija, kada žadėjo dar giedresnių dienų :cool:

92

LABADIENIS! Atrodo, ne kažin kas sveikų beliko? Marina susidraugavo su ligom ir pamėgo ligoninę, kažkas ieško grupės, kad žiemą galėtų ant pečiaus sėdėt, kažkas labai sutingo...Žodžiu, forumui gresia ,,bankrotas" :D Tai sulaukim Naujųjų ir galėsim visi atsisveikint. O kol kas, dar linkiu geros dienos :flag:

93

   Labas rytas! Tikrai retėja gretos. Žinot ir mane rudeniška nuotaika pagavo, depresuot pradėjau. Nieko nebesinori, o rašyt tingiu :blush: Noses labai nenukabinu, artėja šventės, gal Kalėdų senis depresijas išgainios :question:

94

Sveiki, pradedantys dar vieną dieną! Šit ir savaitgalis - libnkiu , kad jis būtų geras, sveikas, malonus ir kartu įspūdingas!

95

                            Atskubu pasisveikinti ir palinkėt ne tik malonaus vakaro, bet ir gero,jaukaus savaitgalio :flag:

96

Tiems, kas čia dar apsilankot, sakau LABAS RYTAS! Gero ir džiugaus sekmadienio! Būkit sveiki ir laimingi :flag:

                                         http://s2.uploads.ru/0gpSJ.jpg

97

                 SVEIKI! Matau užkandą, tik dabar galvoju: čia pietūs ar vakarienė? Aš atėjau palinkėt gražaus turiningo vakaro :flag: Bet paragausiu :blush:

98

Sveiki, bičiuliai, prie stalo tai aš pirmutinė, ką mėgstu tai mėgstu - skaniai pavalgyti.

99

                                              O jau kas nemėksta skaniai pavalgyt? Kiaušiniai vyram tai da ir sveika! Bet va, nemiga kankina, tai kažin ar kiaušiniai mačys? :D Jegu jau 2 valanda, tai reikt sakyt LABAS RYTAS ar ne? Lai pirmadienis visiem būna sveikas ir geras :flag:

100

Labukas visiems, jau pakilusiems ir su nuotaika kibusiems į savus darbelius. Būkit sveiki, tegu diena būna graži,smagi ir miela :flag:    O aš, sekdama Jonio pavyzdžiu, irgi visą naktį nemiegojau - tiek rūpestėlių susikaupė, kad miegot tenka pamiršt...


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m