Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m


Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m

Сообщений 101 страница 120 из 176

101

Sveiki, bičiuliai, nemiga taip pat mano draugė, bet aš nusipirkau  Jadvygos žolių 21 numerio ir dar truputi pridedu valerjono šaknų, tai išgėrus nakčiai miegelis tuoj pat atslenka.

102

Sveikučiai, mieli draugiukai! Kaip smagu, kai atėjusi randu jūsų paliktus pėdsakus! Džiaugiuosi vėl matydama Mariją ir linkiu jai kuo geriausios sveikatos :love: Smagu, kad į būrį sugrįžo Joana, visada turinti savo nuomonę ir menišką žodį. Ateinu čia vedama savo niūrios vienatvės ir nuo jos galiu čia pasislėpt.Ačiū visiems, kad esate! :cool:

103

                                     Labas rytas, miegaliai! Jau laikas ropštis iš patalų! Sėkmingos dienos darbuose, mintyse ir visur kitur :flag:  Labai gražiai man čia parašyt išėjo, ar tik nesimezga naujas talentas? :rofl:
                                         Atsikėliau ir pradėjau galvot, kad Kalėdos tikrai jau netoli. Balos, kep greit metai praėjo...O sausį jau ir pensionas būsiu. Tadu tai bus laiko!

104

                 Nu ir kas gi taip ilgai jau miega? Negi sakysi, kad aš? Nesąmonė! 11 val. - pats tas! O kad tik dabar pasisveikint atėjau, nebūtina miegale laikyt :nope: Tai gero, smagaus lapkritinio vakaro!

105

LABAS RYTAS! Tegu LABA būna ir visa diena :flag:  O turėdami laiko, atsigręžkite mintimis atgal ir pasvarstykim,ar visus planuotus darbelius padarėt? Jei dar ne, iki Naujų liko mėnuo - paskubėkit ir suspėsit. Sėkmės!

106

Sveiki, bičiuliai, oi Fortunėle, nejuokink, tai ko nepadarei, jau ir nebepadarysi. Štai aš nespėjau persodinti vienadienes, tai juk dabar jų nepersodinsi. Žinai, yra sakoma, kad žmogus planuoja, o velnias planus reguliuja, arba žmogus planuoja - dievas juokiasi.
Taigi, kažkada jaunystėje ruošiausi į labai laukiamą pasimatymą. Su kambariokėm planavom kaip pasipuošti, kokią šukuoseną pasidaryti, kaip išsprukti iš laboratorinių darbų. Rodos viską suplanavom, mergiotės šukavo, gražino, siūlė savo rūbus, kad tik viskas būtų kuo šauniausia. O priešistorija tokia, pas mūs koncertavo politechikos instituto studentai, aš ten ,,pakabinau" tokį labai šaunų studenčioką, kuris patiko visoms mano draugėms. Na , mudu šokom visą vakarą, sutarėm dėl pasimatymo artimiausiu metu, nes ketvirtąkursiai turėjo išvykti į praktikos darbus jau ateinantį šeštadienį. Taigi, laiko buvo vos penkios dienos, skraidžiau kaip ant sparnų, visos man truputi pavydėjo, bernas buvo nuostabus - aukštas, garbanota ševeliūra, nuostabiom akim, muzikantas, dainorius, mandagus ir t.t. Viso vakaro metu į ji keistai žvilgsčiojo viena mano kursiokė, aš tam neteikiau jokio dėmesio, nes tuo metu nežinojau, kad jie yra iš vieno miesto. Pasirodo, dar mokykloje ji nesėkmingai buvo jį įsimylėjusi, na o kad ruošiuosi į pasimatymą sužinojo iš mano kambariokių.
Štai aš jau pasirėdžiusi ruošiuosi išeiti, kai šitoji Liusė nei iš to nei iš šio atėjo į mūsų kambarį atsinešė limonado butelį ir sausainių. Na, sako,- mergiotės, tai išleidžiate Joaną į pasimatymą su tuo gražuoliuku, ką gi, atšveskim tokią progą. Pripila į stiklines limonado, paberia sausainius ir kviečia vaišintis. Mes nustebia, nes artimai su ja nebendravom, aš bandau atsisakyti, kad man jau laikas, bet mergiotės sulaiko , išgeriam limonadą, sugraužiam sausainius ir tik vėliau prisiminiau, kad limonado pati Liusė negėrė.
Taig, skrendu į pasimatymą prie centrinio pašto, jau matau iš tolo laukianti Povilą, bet staiga ima gurgti pilvas, laimei jis mane dar nepastebėjo, o beveik prieš pašto pastatą, netoli muzikinio teatro yra viešas miesto tualetas. Vos spėju ten įsmukti, kaip pilvas visai pasiunta, vos nepergriovusi ten pavaražinti besibūriuojančių čigonių sprunku į kabiną ir prasideda ,,koncertas" ,o tęsiasi jis be galo ilgai. Rodos jau, jau viskas iš pilvo išmarmėjo kas galėjo tilpti studento pilve, bet vos tik pakilu laipteliais iš tualeto vėl galvotruksčiais bėgu atgalios ir taip  kokias trys valandas. Aišku, pasimatymą prasėdėjau tualete, kai vos vilkdama kojas atsiradau bendrabuty, mano nuostabai visos kambariokės puolė prie manęs klausinėdamos ar viskas gerai, ar ko nors negero neatsitiko. Kai papasakojau apie pasimatymą su miesto tualetu, o ne su gražuoliu Povilu, jos savo ruoštu papasakojo, kad visos taip pat net užsikimšdamos lakstė į tuliką kelias valandas. Supratom, kad tokią šunybę mums iškrėtė Liuska. Kai nuėjom visu būriu pas ją aiškintis, ji gulėjo įsikniaubusi į pagalvę  ir raudojo. Apsiraminusi papasakojo apie savo beviltišką įsimylėjimą, atsiprašė, bet ką tai galėjo pakeisti. Po dienos Povilas išvažiavo į praktiką rodos pusei metų, prieš išvažiuodamas dar bandė mane ieškoti, bet budinčios buvau paprašiusi sakyti, kad aš išvažiavau namo, man buvo gėda su juo susitikti, juk negalėjau pasakyti, kad panelė eidama į pasimatymą pratrido.
Taigi, planuotas pasimatymas sprogo, kaip muilo burbulas, taip būna, kad daugelis planuotų darbų, darbelių nueina ,,šuniui ant uodegos" ir ko nepadarei - galvok negalvojęs, bet jau laikas praleistas ir nei paskubėsi, nei padarysi.

107

                 Geros nuotaikos vakarojantiems! O man nuotaika sukilo paskaičius Joanos rašinį.Ir taip sukilo, kad vos neatsitiko tas pats. Tik laimė, kad esu namuose ir pasimatymu net nekvepia :crazyfun: Visko gyvenime nutinka, bet visko ir reikia, kitaip būtų nuobodu ir monotoniška :D

108

                                                   LABĄ VAKARĄ! Su DRAUGŲ diena! Linkiu, kad jų būtų tikrų, nuoširdžių, sugebančių suprasti ir atjausti! Geri draugai kartais daug vertesni už giminaičius. Branginkimvienas kitą :love:

109

                            Labas iš ryto! O jūs da drybsot? Sakot savaitgalis, tai galima? Nu, kep žinot,bet girdėjau, kad dėl ilgo miego dantys tam tikroj pikantiškoj vietoj dygsta :rofl:

110

             Labas rytas! Ateinu kartu su jumis pasitikti paskutinę rudens dieną ir ją palydėt į amžinybę. Tegu ji būna gera, su gražiais prisiminimais. Jei sulauksim, lapkritis vėl ateis, bet jis jau bus kitas...Įdomių šiandienos akimirkų ir palankios gamtos :flag:

111

Sveiki, mielieji, gryna teisybė, Sigena, kiekvienas sulauktas lapkritis bus vis kitoks, juk niekaip neįmanoma įbristi du kartus į tą pačią upę, vaga bus tą pati, bet vanduo jau kitas. Kaip ir mūsų dienos, rodos tokios vienodos, kaip dvi žemuogės paraudusios atšlaitėje vasaros atokaitoje, kaip du geltoni klevo lapai, kaip dvi snaigės tirpstančios delne, ar obels žiedlapiai byrantis nuo švelnaus vėjelio pūstelėjimo. Ir mes kiekvieną dieną tampame vis kitokiais, vieni protingesniais, kiti gudresniais, treti labiau pasiligojusiais. Kiekviena diena kažką duoda ir kažką pasiima.  skaudžiausia, kad pasiima gyvenimo akimirką, kuri niekada nesugrįž, nors tuo pačiu duoda gyvenimo išminties, patirties, supratimo, bet tai negali atsverti to ką pasiima. Kai paims visas mūsų dienas, visas minutes nieko vertos bus mūsų įgytos patirtis, išmintis...

112

Tai ir aš ateinu, kad palinkėt sėkmingos paskutinės lapkričio, o kartu ir rudens, dienos. Išlydim dar vieną rudenėlį, tikėdami, kad dar sulauksim sekančio. Kartojasi dienos, naktys, metų laikai, tik nesikartos mūsų metai - jie vis didės, didės...Taigi, tegu kiekviena diena atneša kažką naujo, gero, prasmingo. o ši išeinanti te išsineša mūsų rudeniškus rūpesčius ir ligas. Būkit sveiki :flag:

113

Labą vakarą visiems judantiems, su pirma žiemos dienele ir pirmu sniegeliu!
                                                    http://s3.uploads.ru/LVRFG.jpg

114

                                   Labas rytas, su prasidėjuse žiema :flag: Nelakstykit greit, slidu, nuluš kojos ar rankos,bus liudna.

115

Sveiki, bičiuliai, su prasidėjusio Advento pradžia - ramybės ir susikaupimo  metą. Te neprailgsta trumpiausios ir tamsiausios metų dienos, sveikatos, geros nuotaikos, prasmingų darbų darbelių ir laimingai sulaukti didžiųjų švenčių - šv. Kalėdų, bei Naujųjų Metų.

116

Tai su Adventu jus, mielieji! Ramaus, jaukaus mėnesio, gilių pamąstymų, gerų darbų! Ir lašinius toliau į šaldytuvo gilumą pastumkit, užteks liesenio maisto. Ir buteliukus slėpkit kuo giliau, kad pagunda nekiltų. Būkim dori krikščionys ir rimties metą praleiskim, kaip dera.

117

Sveikučiai, pas mus pasirodė pirmosios snaigės, truputi pašąlo, na gal jau baltoji žiemūžė apsilankys, o tai toji pilkuma nusibodo. Na , bet vakar pažiūrėjau per 1 Baltijos kanalą, o paskui per REN baltiją apie artėjančią pasaulio pabaigą, tai net šiurpuliuikai perėjo per širdį. Negi taip galėtų būti, kad nesulauksime net šv. Kalėdų? O kai vieno mokslininko paklausė, ką turėtumėm daryti, tai jis atsakė,- melskitės. Na, aš niekada netikėjau visokiom pranašystėm, būrtais, ekstrasensais, bet vis tiek šią naktį kamavausi  košmaruose. Įdomu, ko siekiama taip įbauginant žmones ir kokiam dievui melstis, juk pasaulyje tiek religijų, tiek dievų išpažįstama, kad sunku apsispręsti. Nors mano galva - dievas yra vienas, kokių vardu juo nepavadintum.
Gal šiek tiek ramina, kad pagal kitus kalendorius dabar eina kažur apie 5730 metai, ar kažkas panašaus, o judaizme tvirtinama, kad pasaulio pabaiga bus 6000 metais.
Tai štai koks neramus šis mėnuo, jau net Kalėdinio medaus pyrago, nei meduolių kepti nesinori.

118

Labą vakarą! Oi, Joana, paskaičiau ir tokia sumaištis manyje, kad nemoku nusakyti.  Vieną dieną klausiau, ką kalbėjo majai, tai jie teigia, kad ne pasaulio pabaiga, o tik jų ten kažkoks perėjimas į kitą periodą. Balos bežino, kuo tikėt, kuo ne, bet tas gąsdinimas tai tokią suirutę kelia, neduok Dieve! Tai gal dar pabendraukim, kol gyvi esam...

119

Sveiki, bičiuliai, oj kokia buvo šiandien graži dienelė, saulutė dangum ritinėjosi, o vidudeny, tartum pavasary varveklis virš balkono pravirko.

120

SVEIKUČIAI! Taip, dienelė lyg pagal užsakymą :cool: Užtat labai sėkmingai nuvažiavau Joniškėlin, aplankiau Sigeną, pabendravom, pasibėdojom, pasidžiaugėm, pasvarstėm...Bet nežiūrint gražaus oro ir saulės spinduliukų, namuose šalta. Va rašau, o kojos kaip ledukai! Nesuprantu, kas mano molio broliui, nėra traukos ir viskas. Kambaryje tik 12 laipsnių. Bent užjauskit ar ką :dontknow: O tai ir Kalėdų galiu nebesulaukt :nope:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m