Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m


Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m

Сообщений 141 страница 160 из 176

141

Tai šį kartą sveikinuosi pati su savim? Kągi, labas, geros dienos!

142

                                        O aš sakau LABAS VAKARAS! Šiandien ypatinga diena 12-12-12! Ar niekam nenutiko blogo?

143

Sninga...Ramiai, vienodai, visą dieną...Gražu, balta. Medžiai, namų stogai, žemė lyg baltų plunksnų pataluos. Žiema...Kol kas ji miela ir didelių rūpesčių nekelia. Sveikindamasi su šia diena, linkiu, kad ir visos sekančios būtų baltos širdyje, linksmos ir neštų žavias akimirkas!

144

Anksti pakilau, užsikūriau molio brolį ir prisėdau su jumis, ištikimiausiais draugais, pasisveikinti. Būkit sveiki, drūti, laimingi, pilni gražių minčių ir svajonių, laukiant Kalėdų Senelio :D Geros, gražios, baltos dienos :cool:

                        http://s2.uploads.ru/O0BJq.jpg

145

Ateinu su pūga, užpustytais takais, stipraus vėjo nešama, kad pasakyti jums visiems LABA diena! Gero šeštadienio!

146

Atrodo, forume likau viena, tad ir ponia, ir direktorė, ir karalienė! Galiu sveikintis, galiu tyliai prasmukti pro temas. Bet ir rėkaut galiu iki soties, niekas negirdės, valio! O kai už langų ir pūga stūgauja, tai bus duetas :crazyfun:

147

Na, ir orelis, na, ir pūga! Per pusnis peržengt neįmanoma! Laimė, kad man parduotuvė vos už kelių metrų, kitaip prapulčiau! O jums sakau LABA DIENA! Nepaskęskit pusnyse, nesušalkit, nesusirkit ir gera nuotaika pasitikit šventes! :flag:

148

                 Ką ir bekalbėt - žiema visai pasiuto! Užvertė gatves, kelius, valytuvai nespėja lakstyt. Nemalonu ir nosį iškišt,o tokiu metu vaikščiot tai jau tik didelei bėdai prispyrus... Oi, net pasisveikint pamiršau. Laba diena! Tegu jūsų neužpusto!

149

Sveikos! Kol visas pusnis atkasiau, net naktis atėjo. Dabar vaikštau tarsi metro tuneliu :D Galva vos kyšo, kaip kiškio ausys. Kieta žiema,o dar ir šaltuką iki-25 žada.Mane tai tikrai sušaldys.Joana, uūūūūūūū! Atsiprašau pačios kailinukų, jie labai tiktų dabar... :blush:  :crazyfun:

150

Vis mažiau gyvybės forume, vis mažiau judėjimo. Matomai ir svetainei gresia pasaulio pabaiga. Taip jau yra šioje žemėje - viskas turi pradžią, turi ir pabaigą. O kadangi kam ištart LABĄ RYTĄ neturiu, tai išeinu tylomis...

151

                  Labas rytas, kas neužpustytas! Kuo geriausios dienos :flag:

152

Labas rytas. Pirmiausia sveikinu Fortūną, parašusią tokį nuostabų eilėraštį, kurį aš bandžiau iliustruoti.
Vėliau visus kitus, kurie šalia mūsų arba bent retkarčiais pagalvoja apie mūsų forumą... :flag:

153

Labas vakaras! Kaip smagu regėti paliktus Marijos pėdsakus! Valio! O mano nuostabai, ir vėl naujas klipas! Nusipelnei ne tik padėkos, bet ir medalio :cool:  :love:

154

Labas rytas! Matot, šiandien aš ankstyvesnė. Ir pasakysiu - kodėl? Iš lovos išvertė šaltukas. Žiemą miegot vienai tikrai ne kas. Spustelėjo žiema ir štai. Net lovoje pajutau jos galią. Šokau kurt ugnelės ir šildyt namučius. Tuo pačiu, apsidžiaugiau, kad jau 21 dienos rytas, o aš dar gyva, pasaulio pabaiga dar neprasidėjusi. Tai ir visiems, kurie šiandien aplankys forumą, linkiu jaukios, sėkmingos dienos ir apmąstymų...

155

             LABAS VAKARAS! Praretėję gretos, bet tikriausiai prigaminta visko per akis :D  Štai ir atėjo ilgai lauktos šventės, ryt sėsim prie Kūčių stalo. Gero šio vakaro ir malonios rytdienos!

156


Mielieji, sveikinu visus su ateinančiomis šventėmis.
Gal mano kurtas vaizdo įrašas šiek tiek Jus sušildys, padės įveikti žiemos negandas.
LINKSMŲ ŠVENČIŲ. DAUG LAIMĖS. DŽIAUGSMO. SVEIKATOS. :love:

157

                      SVEIKI, MIELI DRAUGAI IR LANKYTOJAI,

                  pagaliau priartėjo didžiosios šventės. Šį Kūčių vakarą visiems Jums linkiu skalsios Kūčių vakarienės, ramybės sielai, sveikatos, išminties, vilties ir tikėjimo. Gerų, gražių, linksmų, dosnių Kalėdų, stiprybės ir visko, ko labai norėtųsi, o nėra.  Su ŠV.KALĖDOM ir NAUJAISIAIS METAIS! Būkit laimingi!

                                        http://s2.uploads.ru/A4aFN.gif

158

                                   Laba diena! Sveiki, pasitikę Šv.Kalėdas! Daug gražių šventinių akimirkų ir didelio džiaugsmo :flag: Būkit laimingi!

159

Labą rytą, bičiuliai, su antra Kalėdų diena! Tikiuosi, dar nepristigot malonių akimirkų ir geros nuotaikos, gaunant dovanėles ir jas dalinant :D  Džiaugsmo, kloties ir ramybės širdyse :love:

160

                      SVEIKI! Gana švęst, imkitės darbų! Kitos šventės ant kulnų lipa, dar bus laiko pašvęst! Gero vakaro!


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m