Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m


Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m

Сообщений 161 страница 176 из 176

161

Labukas visiems gyviems ir nelabai, grįžtantiems į seną ritmą! Diena, antra ir vėl naujas švenčių maratonas. Linkiu atlaikyti! :rofl:

162

                           Labą ankstų rytą, giedrios nuotaikos ir palankių takų :flag:

163

Labadienis, spaudžiu dešines! Saulutė šyptelėjo, būtų visai gražu, tik vėjas piktokas ir slidoka. Bet jei eit nereikia, diena gera :D Kas dirba, šiandien iki kokių 4 -  ir vėl švenčių laukimas. Kur geriau rasi? Sėkmingo šio pusdienio :flag:

164

Sveiki mielieji, sutikę ir atšventę Kalėdų šventes. Ką tik išleidau svečius ir trumpam atėjau čia, nes reikia ruoštis kitų svečių priėmimui, o mano senelį surietes laiko radikulitas tai man labai nesmagu, nėra ką ir parduotuvėn nusiusti.
Taigi, bet šaltis rodos nusprogo gal jau ir pavasaris paklydęs užsuks ir Fortūna nesušals. O kailiniai yra , bet kas juos nuneštų paštan nėra, mat senelis tik iki šaldytuvo ir televizoriau retkarčiais nuslenka, o aš tai iš vis laukan nosies neiškišu, nes slidu dabar, o ir sniego privarita, taigi ne mano trim kojalėm įveikti atstumą iki pašto. Atvažiuok į svečius, mane aplankysi ir kailiniais ilgais beveik iki žemės apsirėdisi.

165

Na štai, aš atsliūkinau prie kompo, o kaip tyčia visi kiti prapuolė. Taigi, sveiki gyvi mielieji, tokią gražią, saulėtą ir nešaltą dieną. Tikriausiai jau ruošiatės Naujiesiems, aš taip pat truputi čia pasižvalgysiu ir bėgsiu toliau ruoštis.
Visiems geros nuotaikos, gražios dienos.

166

Laba diena,Joana, laba diena visiems kitiems! Atsliūkinau ir aš. Ir labai noriu pasigirt :blush:  Kadangi vakar buvo mano Gimimo diena, tai gavau tiek virtualių sveikinimų, kad šiandien iki dabar juos skaitinėjau, džiaugiausi ir dar vis plaukia.Matomai, esu neblogas žmogus, kad tiek daug mane prisimenančių.  :D Na, o artimieji pasveikino realiai, dovanėles sisidėjau po eglute, tegu pastovi, pasigrožėsiu :rolleyes:
             Taip, Naujieji čia pat, bet nesiruošiu nieko.Saldainių turiu, dėžę sausainių gavau dovanų, šampano butelis po eglute jau nuo Kalėdų,o svečių aš niekada neturiu,išskyrus dukrą, tai nėra ką ir ruoštis. Užtat yra laiko prisėst su internautais pabendraut. Geros, gražios šiandienos ir Jums!

167

Su NAUJAISIAIS METAIS, MIELI BIČIULIAI.http://s2.uploads.ru/t/fItJN.jpg
:love:

168

Regiu, jau keli  metai, kai  niekas ČIA neateina pasisveikinti.  Šiandieną tai padarysiu aš.
– Labas, Stasy.
Atrodo, kad  tuščia. Tačiau gal  man tik taip regisi. Tik neįsiklausius taip, o iš tikrųjų?
Vakar irgi  buvau atėjęs, bet  pasisveikinti  neužėjau. Visai  įmanoma, kad šitaip neretai pasielgia ir  kiti. Ir vis tik dar kartą:
– Labas Stasy Venskaiti.

Отредактировано Pranas (2015-06-16 08:07:25)

169

– Labas rytas. Išaušo dar viena  diena, Stasy.
Ir nors irgi  niekas  neatsiliepia, tačiau šiandien man drąsiau. Tiesa, kažkur  pasąmonėje girdžiu, kad  nereikia kelti  mirusiųjų.
Esą, te  šviečia  jiems amžinoji ramybė, bet neįmanoma, kad Statys to norėtų.
Taigi  budinu, keliu. Sąmoningai.

Отредактировано Pranas (2017-01-19 18:46:06)

170

Labas,Gerb.Pranai,

     kadangi pakeiciau kompiuteri, manes iki siol forumas neisileido. Pagaliau siaip taip isiprasiau. Ateidavau, paskaitinedavau, ka esam parase, bet del minetu priezasciu, pati parasyt negalejau. Tikiu, kad a.a. Stasys noretu savo darbu tesinio, todel dazniau uzsuksiu. Na, nors pasisveikint, o gal ir parasyt ka. O visiems, kurie cia ateina, malonaus pasiskaitymo ir puikaus rudens!

171

O, ponas Pranai, jus šaunuolis, kad pirmas drįsote ateiti čia. Aš retkarčiais užsukdavau, pasklaidydavau anų prabėgusių dienų puslapius ir vėl be žodžių tylutėliai išeidavau. Jaučiausi, kaip žmogus užklydęs į svetimus tuščius namus, kuriuose baugu prisiliesti prie daiktų saugančių išėjusių prisiminimus. Bet Jūsų tiesa, Stasys buvo tokia asmenybė, kad tikrai neužsirūstins, jei mes jį truputi pajudinsim.

172

Metai arteja I pabaiga, kiek gi cia beliko...Vel pasitiksim Kaledas. Pabukim si laikotarpi geresni, jautresni, nuosirdesni. Susikaupkime sventems. Malonaus laukimo visiems, uzsukantiems I sia primirsta svetaine!

173

Tiesiog  pasirašau:  buvau.  Pranas.

Отредактировано Pranas (2017-01-20 21:39:37)

174

Sveikas,Pranai! Malonu Jus vel cia matyti! Geros likusios ziemos, stabilios sveikatos ir kurybines minties! :flag:

175

BUVAU IR AŠ ČIA.... buvau pametus adresą...ir pasikeitimai gyvenime.....lankykitės žmonės čia :flag:

176

Kaip greit bėga laikas....Mes iškrikom tarsi bitės, o forumas liko be gyvybės...Užsuku pasižiūrėt, ar kokia gyva dūšia nesilankė, ar forumas ir toliau trauksis užmaršties dulkelėmis...Artėja Kalėdos, o pasveikint neturėsiu ko. Bet bandau dienoraštį test - o gal??? Taigi, jei apsilankysite kas iš buvusių forumiečių, bent kokį ženklą palikit čia, juk tiek visko likę..  :flag:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Pradedame Prieškalėdinį Dienoraštį 2010 m