Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Marijanos ūkis » MARIJANOS KLIPAI IR KITI DARBAI


MARIJANOS KLIPAI IR KITI DARBAI

Сообщений 121 страница 124 из 124

121

Va, kaip gerai. Iš pat ryto Marina pakrauna geros nuotaikos, galima eit darbuotis su dviguba energija :D  Ačiū, labai šaunu :cool:  :love: Geros dienos ir viso savaitgalio Tau, bičiule, būk stipri :love:

122

Sveiki. Vos ne vos įsibroviau. Pasirodo, pamiršau slaptažodį o gal forumas mane pamiršo...Nebesiaiškinsiu, svarbu, kad aš čia - su jumis.
:writing:
Kažkas atsitiko. YouTube grotuvas mano klipo neįveikia, groja su pertraukom, pailsėdamas. Jei norite įrašą pažiūrėti be pertraukų nedidinkite vaizdo. :mybb:
Atsiprašau YouTube, :love:  iš antro karto parodė ir per visą ekraną...

Отредактировано Marina (2013-05-22 01:13:50)

123

Ačiū, Marija, tu ir vėl linksmini :love:  :cool: Manau, gal nebeverta nieko čia kelt, nes svetainė visai ištuštėjo, visi kur kas išlakstė, o dar gamta tokia, kad nesinori sėdėt prie kompo. Tegul čia Poviliukas dabar su savo draugais šeimininkauja. O mes pabendrausim el. paštu. Geros dienos ir kuo stipresnės sveikatos tau, gražių darbelių :writing:

124

Tiek daug grožio į Netlogą įnešei. Nors keletą darbelių ir čia parodyk, mes po vieną grįžtame, grįžk ir TU! Ruduo, o drauge bus jaukiau :cool:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Marijanos ūkis » MARIJANOS KLIPAI IR KITI DARBAI