Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » PALINKĖKIME LABOS NAKTIES, KAS DRAUGUI, O KAS MĖNULIUI


PALINKĖKIME LABOS NAKTIES, KAS DRAUGUI, O KAS MĖNULIUI

Сообщений 1 страница 20 из 276

1

http://supercook.ru/images-curving/curving28.jpg

2

Ta pintinė labai žavi,bet kad reikia eit klotis lovą-laukia ištikimas patalėlis :D Tai noriu pasakyti LABOS NAKTIES,tegu lanko patys gražiausi ir besipildantys sapnai,nekankina nemiga,o mėnulis lai dainuoja lopšines,iki rytojaus :flag:

3

Dainuok, mėnesėli Fortūnai,
Kaip meteoras atskrieja,
Šmukšteli šelmis įkaitęs.
Susigėdo mėnulis - lai riejas
Ir nušvito Marijanos keliais

:dontknow:

4

Ačiu mėnuli, kad man šviesi.Tad visiems labos nakties ir saldžių sapnų...Aš irgi tikiuosi ramios, mėnulio apšviestos nakties
Iki ryt ryto, brangieji, o gal jus kurį nors susapnuosiu.Tad iki susitikimo gražiame sapne.
Sapnelį sapnavau,
Sapne tave mačiau,
Rytelį pabudau,
Tavęs neberadau... :angry:  :crazyfun:  :mybb:

5

Ex tu Marijana,
po lova pažiūrėk...
Baigiu tenai sustirti,
su žiurkėmis gulėt.

Tegul bus   LABANAKTUKAS.

6

Jeigu po mano lova, tai ž]iurkių tikrai nėra.O DĖL PAŽIŪRĖJIMO, TAI TIKRAI PAŽIŪRĖSIU, IR JEIGU RASIU SUŠALUSĮ, LEISGYVĮ, TAI TIKRAI IŠTRAUKSIU, ŠILTĄ PATALĖLĮ PAKLOSIU IR ŠILTAI UŽKLOSIU.Jeigu vis dar neatšilsi, galėsiu dar ir šildytuvą įjungti....O pati galėsiu ir ant sofos pamiegoti, kad tau netrukdyčiau ramiai išsimiegoti....Ko gi nepadarai dėl draugo?O JEIGU TAS DRAUGAS DAR IR VIRŠININKAS, TADA GALI ATIDUOTI VISKĄ, kad tik jam įtiktum...
Vot ir parašiau viską.O DABAR ĮSIJUNGIU ŽIBINTĄ IR IŠEINU Į ŽVALGYBĄ... :mybb:

7

LABANAKTUKAS,naktinėtojai :flag: Saldžių sapnų.Nepamirškit perstatyti laikrodžių ir ilgiau pamiegoti visa valanda :D

8

Labos nakties. :angry:

9

Laikrodžius persukom, kurie dar sės prie kompo, sakau labanaktis ^^

10

Na kas gi eina su vištom tūpti, ką veiksite per tokią ilgą naktį, užkamuos jus košmariški sapnai.
Belieka palinkėti jums saldžių sapnų!

11

Labos nakties, saldžių sapnų. :angry:

12

Joana написал(а):

Na kas gi eina su vištom tūpti, ką veiksite per tokią ilgą naktį, užkamuos jus košmariški sapnai.
Belieka palinkėti jums saldžių sapnų!

DEJA JAU PASIBUDAU... Aš Joana ne veikėjas ir naktimis nieko neveikiu.
Įsitaisė skaudėti pečių sąnarius, tai kai neiškenčiu, palengvėle pradedu
mankštintis:
Krutinu, judinu, suku rankas, verčiuosi pusiau ant šono ir vėl atgal...
Izaura kitame kambaryje klauso, klauso ir atbėga - blemba masturbuojiesi,
o kodėl ne ant manęs.
- Tai kad ne, tik mankštinuosi... Juk matai, kad jau toje vietoje bamba, tai kaip aš jį rasiu?
-Jūs rakaliai forume, tai viską randate, ale, kad man tai tai ne.
Pripuolusi, paspaudė lašinius tarpkojyje ir ... o stebukle - per bambos skylutę
prasikalė galvutė,
- Va, va,  - senai žinojau, kad bambą atsirišęs...
-Aš tuoj jums duosiu virtualiai... Maunasi savo šilkines ir trina atsisėdusi, mano
kad tikrai išlys, bet deje buvo tik sapnas.
O Joana sako nesapnuoja, na kaip alkanas žmogus gali nesapnuoti?
Nieko jūs nesuprantate - gyvenime viską už gryną pinigą priimate!!!
- Einu pasisveikinti Į Labanoro girią, nes čia neužskaitysite ir vėl ožiu išvadinsite.

13

Sapnai kartais buna realesni už gyvenimą, juose susitinki senai išėjusius artimus žmones, juose būni jaunas, gražus ir greitas, mylintis ir mylimas, todėl   kartais taip nesinori pabūsti.

14

Labas rytas. Greičiau laba diena. Diena tikrai pavydėtina. Pavydžiu  kai kam, kas gali tokią gražią dieną pabuvoti Labanoro girioje. Ten tikrai labai gražu, pasivaikščioji apsuptas miško tylos ir į pasaulį imi žvelgti kitomis, geresnėmis akimis...
Žinau, nes ten esu buvusi ne kartą...Ir dar labai, labai trokštu pabuvoti dar kartą šiame nuostabiame gamtos kampelyje... :angry:

15

Na va, kaip pasispyriau į priekį, jau pradžią ir turiu.
gal labanaktis, nevarginsiu akių

16

Še kad nori,Vomas nuėjo tūpt,o aš tik LABAS VAKARAS dar sakau :flag:

17

Atėjau,paskaičiau,parašiau ir.....išeinu-LABANAKTIS :flag:

18

Ir berniukams,ir mergaitėms sakau LABANAKTIS :flag:

19

GEROS nakties

20

Labos nakties. :angry:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » PALINKĖKIME LABOS NAKTIES, KAS DRAUGUI, O KAS MĖNULIUI