Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » PALINKĖKIME LABOS NAKTIES, KAS DRAUGUI, O KAS MĖNULIUI


PALINKĖKIME LABOS NAKTIES, KAS DRAUGUI, O KAS MĖNULIUI

Сообщений 101 страница 120 из 276

101

Ar visi sumygot tiesiog prie kompo, kad net labanakt nepasakėt? O aš sakau Jums visiems - saldžių sapnų, ramiai miegokit patalų pūkuose užliuliuoti baltos Sniego karalienės lopšinės.

102

Taip... ATSPĖJAI JOANA, kad miegojau ramiai, tik biskį į protą trenkė.
Iki 6-ių, ryto sportavau lovoje ir stengiausi tylėti, bet naktų jau pradėjau bijoti.
Bet dešra buvo skani...  http://imgg.dt00.net/531/531296_m.jpg

103

Mielasis, bent per adventą užrakink visas dešras, kumpius ir lašinius kamaroj ir raktą išmesk į pūsnį. Na mėsos juk reiktų vengti, nors aš žinau ką tai reiškia, o bemiegės naktis - siaubas, nuoširdžiai užjaučiu.

104

Jau Povilas man įkepė blyną ir nuvijo į bagadelnę.Brrrr, ten vėsu,
reiktų su kokia F... UŽSUKLOTI. BLEMBA TIKRAI SENAI TURĖJAU tokią kaldriukę :love:

105

Labos nakties. :angry:

106

Nagi Labos nakties,bičiuliai,ramių,šiltų,spalvotų sapniukų,iki rytojaus :flag:

107

Fortūna, gal mes dvynukės? :love:

108

Visiems labos nakties.
AŠ JAU Į SAPNŲ PASAULĮ.
Žadu sirgti. :mybb:

109

Gal ir ne dvynukės,bet seserys tai ko gero esam :crazyfun: Tai va ir aš pėdinu lovon,nes ryt darbas,reiks anksti keltis.LABOS NAKTIES :flag:

110

LB, EINU į ...

111

Na, labanakt, o tai per savo plepėjimus trukdau Poviliukui, tegul vaikis pasitiešina, juk ne kasdien atostogos.
Gero vakaro ir labos nakties visiems.

112

Labos nakties. :angry:

113

Atrodo,kad jau metas sakyt LABANAKT ir palinkėt,kad visi ramiai miegotumėt,neskaudėtų nei dantys,nei širdys,kad sapnai būtų mieli besipildantys,kad lovos ir pagalvės būtų minkštos kaip pūkai,poilsis būtų malonus ir ryte pabustumėt kaip švieži agurkėliai.Iki :flag:  :mybb:

114

LB :D

115

Labanakt, eisiu po švenčių anksčiau į lovą, reikia išsiilsėti. Taigi, saldžių sapnų ir ramios nakties.

116

Koks poilsis, kada seni metai į pensiją išeina.
Aš tai nesudėsiu akių, budėsiu. :O

117

Pakelkim taures už senus metus, ir neliūdėkim tegul jie išeina, juk išsineš jie skausmą, liūdesį, vargus, tik gaila bus, kad laimės nepalieka. Nauji ateis, gal bus jie dosnesni, tikėkimės, kad laimės jie visiems pabers po saują ir dar pridės sveikatos, meilės ir sekmės ir bus smagiau dienomis ir naktimis ramiau miegosim.

118

Nieko kito nelieka, tik tikėtis.
Ir palinkėti vieni kitiems, kad ateinantieji metai tikrai būtų tokie, kokius mes įsivaizduojame.
Sveikatos, laimės, džiaugsmo ir meilės savo artimiesiems bei sau. :angry:

119

Labanakt, saldžių, spalvotų, gražių sapnų!

120

Labanakt, einu į sapnų karalystę, kažko mano galvelė plyšta, matyt oras keisis, o ji kaip barometras į tai sureguoja pirma.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » PALINKĖKIME LABOS NAKTIES, KAS DRAUGUI, O KAS MĖNULIUI