Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » PALINKĖKIME LABOS NAKTIES, KAS DRAUGUI, O KAS MĖNULIUI


PALINKĖKIME LABOS NAKTIES, KAS DRAUGUI, O KAS MĖNULIUI

Сообщений 121 страница 140 из 276

121

Geros nakties ir labas rytas, aš jau gyvas.

122

Laba diena, grįžau iš žodžių karo su Gintautu, nemėgsta jis kažko labai manęs, matyt užminiau ant nuospaudos.

123

Džiaukis, kad dar neišvijo, jis tik kvailiukus mėgsta, o man geriau protingi

124

Na aš jam parašiau nelabai malonų laišką, tai jis išmetė mano rašytus kai kuriuos komentarus ir straipsnius. Na ir tegul sau diskutuoja su Mečislovu, man ten visai tapo neįdomu. Jeigu visai neužblokuos, tai retkarčiais gal apsilankysiu, o gal ir ne.

125

Aš jau atidariau visas sienas, tegul žiūri, kol nepradės kenkti.
Net rašyti svečiai gali :whistle:

126

Tik bėda, kad tok svetainės pavadinimas, sunku bus kam rasti, o norėtusi naujokų. Man pas Gintą jau viskas, neleidžia nieko rašyti, paprašiau, kad panaikintų mano duomenis, bet nė velnio.

127

Svetainės pavadinimo keisti be pinigo neleidžia, beje jis vistiek būtų rusiškas,
Norėjau nuimti tik žodelį "uždaras" ir tai krūva reikalų Aš bendravau su Latvių
Gorod svetaine, ten rašo rusiškai, bet iš visur. GALIU PAIEŠKOTI ADRESĄ, JEI NORI?

128

Na duok adresą, bandysiu.

http://gorod.4bb.ru/

http://dinaburg.ru/register.php?agree=%E

Buvau tame gorode, jie vieni iš pirmaujanėių, patyrimo galima pasisemti
Tik adresą viršuje klijavau.

129

Labanakt, eisiu į sapnų karalystę ten ramiau, o tai gavau sąskaitą už gruodį tokią, kad siaubas. Įskaitant visus patarnavimus ir šildymą - 1051,41 lit. Galva apsisuko, spaudimas šovė į viršų, einu ieškot vaistų. O tau ir visi patogumai mieste, po tų patogumų nelieka net vaistams.

130

Antras adresas atsidaro tiesiog į registraciją
Kas dėl mokesčių, tai nepyragai ir man, nors skaitausi kaime, bet malkų
kainą padalinus, tai mažai skirsis nuo miesto

131

Labos nakties. Pasistenkit nesapnuoti sąskaitų... :mybb:

132

Pavadinimas praso palinketi labos nakties... Na, tai linkiu!!!! Ir saldziu sapnu linkiu... ir ramiu blusu... ir ramaus vyro prie sono... na, gali ir ne visai ramus buti... :flirt: 
Bet apie tai tegul istorija nutyli... :crazy:

133

Ką aš su vyru veiksiu, negi gėjus?

134

Vomai, čia juk linkėjimai mergaitėms, kur apie vyrą, dar lieka linkėjimas  saldžių sapnų ir ramių blusų.Rinktis yra iš ko. :flag:

135

O jums jau blusos netinka? :D

136

Na jeigu ta blusa dviem kojomis ir ūgio nors 180 cm., kodėl gi ne, tinka.

137

Mums tai viskas tinka...
Bet ar mes kam nors tinkame?Atsakymas - ??? :question:

138

Na jau, nenuvertinkime save, tokios jaunos, tokios gražios, kaipgi galime netikti. Jeigu kam netinkame, tai tik jų problemos.

139

Teisingai, galvokime, taip ir dangus vėl bus mėlynas.
Jeigu atvirai, tai aš daugiausiai taip ir galvoju.kartais tuo labai stebindama aplinkinius.
Bet tai man visai nesvarbu. :dontknow:

140

JŪS NEŽINAU, - TINKATE KAM AR NE? Jūsų nuotraukytės tikrai gražios, nes
parinkau jaunas pagal savo skonį. Gana pribuvote, pripukšėjote jau senos ir laikas atgimti.
Savo ligas meskite į krosnį, kaip rupūžė išnarą ir jaunas jaunikaitis, vėl nubučiuos jus jau tikrovėje.
Tai bus išmintingasis Mečislovas, nes jis irgi nesenstantis, nebent dūšia... :P


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » PALINKĖKIME LABOS NAKTIES, KAS DRAUGUI, O KAS MĖNULIUI