Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sveikinimai » Apie SVEIKATĄ


Apie SVEIKATĄ

Сообщений 41 страница 60 из 94

41

Tada vogė visi po biski, o dabar vieni vagia milijonus, o kiti savartynuose krapštosi. O tu gudročiau pasakyk, už kokius pinigus nusipirkti tą trobą kaime ir žemės šiek tiek, o jei ir nusipirksi , tai kuom tą žemelę dirbsi, juk mano diedukas su b..iu jos nesuars ir nesuakės. Butą 4 -ių kambarių parduoti mūsų mieste nėra jokios galimybės, čia nėra jokios pramonės, žmonės be darbo, bandėm iškeisti į 2 kambarių be jokio primokėjimo, nieko neišeina. O jeigu taip paliksi ir išvažiuosi kur nors, tai vistiek visi mokesčiai eis ir turėsi mokėti, taip kad sėdi ir tiek, nėra išeities, tik viltis gal kas nors pasikeis (o viltis juk kvailių motina). O gal nori mainytis, bus butas, sodas, garažas, galėsi vakarieniauti restorane, žiūrėti kinus, žodžiu kultūringai gyventi, tik už mėnesį kultūringo gyvenimo reikės atseikėti iki1080 litų. Na ką, sumušam rankas?
O be to kai dirbom kolūky, tai mes buvome jauni, o neįpusėją į 7 - tą dešimtį, jauti skirtumą?

Отредактировано Joana (2011-01-31 18:02:53)

42

Aš tave avatare matau viliojančią vyrus ir noriu bučiuoti...
Man nevaliosi įteigti, kad tu kitokia, nes dieduką tavo mačiau nuotraukoje.
Jei tu jį vadini dieduku, tai neišsisukinėk, su tavimi dar galima "arti".
Jeigu rimčiau, tai kaime dirbdamas badu nenumirtum, juk anksčiau gyveno
žmonės, be jokios technikos ir be elektros. Žinoma, pyragų gal nevalgytum,
bet tu jų išsikepi dar. Sutinku, kad tik invalidui, kuris tikrai negali dirbti - nepyragai.

43

Klausyk,berniuk,mane žadi už mergą parduot,tik kažin ar kas pirktų,nes savam kieme nevalioju susitvarkyti,kam tokios kerėblos reikia.Žiūriu,kad jau visai ištežau.Dar nepradėjau gerai mokytis,o sudėtingumas užduočių išmušė iš vėžių ir jau teko griebtis vaistų-iš nervų širdis sustreikavo.Vargu ar valiosiu tęsti kursus...

44

Fortūna, tu nenusimink, tavo nors kompas įprastas.
O AŠ TAI ESU LYG KOŠMARIŠKAM SAPNE.
Įvedė naujausias programas. Beveik viskas angliškai.Šiandien padariau klipą, bet reikia pasukti galvą, kol atsidaro.
Vienu žodžiu galva sutinusi.
Galiu ir susitikimo nesulaukti.

O DAR ESU UŽKVIESTA Į pARKINSONO DRAUGIJOS RESPUBLIKINĘ KONFERENCIJĄ.Irgi reikia pasiruošti.
O SVEIKATĖLĖS TAI NĖRA... :flag:

45

UŽJAUČIU TAVE TIKRAI, bet ką padėti?

46

Ačiu už užuojautą.Man jos tikrai reikia.
Tie mano meistrai tai tikrai mane iš proto išvarys.Kompas paskutinio modelio, programos naujausios.Dar pridėjo kažkokį nežinomą grotuvą kai kuriuos klipus groja, o kitų, ypač senesnių neatidaro.
O AŠ DURNELĖ, VISKO NORIU, O PASKUI NEAPŽIOJU...Nei valgyti, nei miegoti nebenoriu.
Vienintelė nauda ,tai gal svoris nukris. bET GALI PRIREIKTI PLASTINĖS OPERACIJOS O PINIGĖLIŲ TAI TIŪ TIŪ.
Vienu žodžiu iki dvasnos jau nebetoli...,  :rofl:

47

Iš kur pas mergaitę, tiek drąsos? :D

48

Drąsos tai man užtenka sumanymams įvykdyti, o paskui tai pirštus graužiuosi.
Ir taip visą gyvenimėlį.
Gimiau trenkta, tokia ir mirsiu.
O JUK GALĖČIAU GYVENTI, KAIP NORMALUS ŽMOGUS.
Bet gal taip įdomiau? :confused:

49

Žinai liaudies patarle -gobšas moka du kartus. Kam tau naujausio modelio galingiausias kompas, tu ką programuotoja ar studijuoji informatika ir naujausios programos tikrai nereikalingos, nes jos yra gana sunkios, tu niekaip neišnaudosi visų jo galimybių ir vaikytis naujausių programų nesuspėsi nei jų įsisavinti, nei išmokti su jomis dirbti viską ką jos gali. Na bet turėsi ant stalo kaip interiero papuošalą.

50

Užtat noriu primint - Marija,sveikata-brangiausias turtas!Nesikamuok,kitaip nieko nebereiks :nope:

51

Mes ir šitų programų neišnaudojam, o aš niekaip be pinigo Flahs nesuinstaliuoju,
nors kompe turiu, bet leidimo su kodu ne. Va o Netloge be jo nieko nematau.

52

o ką aš išmanau. pasitarti neturiu su kuo, niekur neišeinu, tai kokį atvežė, tai tokį ir nusipirkau.
O DĖL INTERJERO, TAI KOMPIUTERIS man ne puošmena, jis man praskaidrina gyvenimą.
Juk kitokių malonumų man ir nebeliko.Serialų nepakenčiu, o su kompiuteriu dirbti įdomu ir patinka.Gal ir nelabai kokie mano darbai, bet kai savamokslė ir dar tokio amžiaus, tai man užtenka.
O KAI AŠ NEBEPAJĖGSIU DIRBTI, TAI ATRASIU, KUR PADĖTI.
Šiandien per visą dieną sėdėjau, dariau klipą naujoje programoje, jei pasiseks ,įdėsiu į svetainę.
Dar dėl sveikatos. Jos jau nieklas nebesugražiins.
Vaikščioti beveik visai negaliu., tai nuo lovos iki kompo nueinu.Juk ištisai gulėdaMAS LOVOJE GALI IR IŠPROTĖTI... :angry:

53

Tai mes vienodi tik po koją surišti ir per tvorą permesti, kad nesusipeštume. :D

54

Negerai!Krisdamas gali Mariją prispaust-baisu pasekmių :crazyfun:

55

O DĖL PASEKMIŲ, TAI JAU TAIP AR TAIP GALAS, DIENA ANKSČIAU AR DIENA VĖLIAU.Jeigu mirti tai jau su muzika..
O GAL DAR PASIRAMSTYDAMI VIENAS Į KITĄ IR ILGIAU PRATRAUKTUME?
Va tik bėda, kad aš dar vis svajoju ape........,o Vomo galvelė irgi susukta, jam reikia apie 30 metų jaunesnės.
Taip, kad-be išeities ir šviesios ateities. :angry:

56

Kvailite, Vomui į tarpą tvoros jau gerai... :playful:

57

Oi koks tu optimistas.Jeigu ir tvora gerai, tai dar ne viskas prarasta.Nuš :crazyfun: vis saulė ir mūsų padangėje.

58

Va čia man vėl klausimas atsistojo:Koks tas tarpas turėtų būti?Iš ko tvora padaryta?Ar nebus per reta? :question:

59

Tvora į sveikatą ne įeina, o tik lašiniai:

emažai žmonių mano, kad lašiniai kenkia sveikatai. Esą jų mėgėjai rizikuoja susirgti ateroskleroze - lėtine liga, kai arterijose susidaro aterosklerozinių plokštelių. Be to, lašiniai neva didina cholesterolio kiekį kraujyje, nuo jų tunkama.

Tačiau, dietologų tikinimu, taip yra tada, kai šiuo maistu piktnaudžiaujama. Neturintis antsvorio žmogus per dieną gali suvalgyti 20-30 g lašinių, o linkusieji priaugti svorio jų neturėtų suvalgyti daugiau nei 10 g. Tokį mažą gabalėlį patartina užsidėti ant rupios duonos.

Atsisakyti lašinių nereikėtų, nes jų riebalų rūgštys daug vertingesnės už esančias svieste. Be to, kiaulių lašinių biologinis aktyvumas penkis kartus didesnis nei sviesto ar jautienos riebalų. Lašiniuose yra 60 proc. nesočiųjų riebalų, iš jų didžiausią dalį sudaro arachidinė rūgštis. Ji dalyvauja medžiagų apykaitos procese, padeda organizmui pasisavinti maisto medžiagas, įeina į ląstelių membranų sudėtį ir yra širdies raumens fermento dalis.

Liaudies medicinos žinovai, suskaudus dančiui, pataria gabalėlį lašinių be odos, nuvalius druską, įdėti tarp dantenų ir skruosto ir palaikyti apie 15 minučių. Skausmas pamažu atlėgs. Žinoma, dantis nebus išgydytas, todėl teks kreiptis į odontologą.

60

Lašiniai lašiniais,o kaip jie su ta tvora derinasi?Kalbėk aiškiau,nes nedaeina :question:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sveikinimai » Apie SVEIKATĄ