Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...


Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...

Сообщений 21 страница 40 из 1000

21

Palakstysim ir bus šilta :crazyfun: Čia saulutė tiesiog spigina.Aš jau abejoju,ar kurt ugnį?

22

Labas rytas, Fortūna ,atsiusk ir mums nors truputėli saulutės, o tai tokia šalta drėgmė, medžiai apšarmoję, pagėla. Brrrr...

23

Labas labas!Siunčiu saulutę tuoj pat,nes taip žaviai man per langą šypsosi :crazyfun:

24

Labą ryta - atlindau... :no:

25

Verta! Graži,saulėta diena,gamta spindi,šerkšnas kaip daugybė žiburiukų.Senai buvo tokios dienos

26

Na Dievulis jus ten lepina, o pas mus apsiniaukę, tamsu ir iš vis per šią žiemą gal tik porą - trejetą dienų po kelias valandas saulutė pasirodydavo. Pavydžių, o gal mes dideli griešninkai ir todėl net saulutei nesinori su mumis bendrauti?

27

Iš labo ryto vėl kramtau, tik ar neteks gailėtis. :(

28

Sveiki gyvi, o jus Vomai pasedėkite porą dienelių ant košės, nereikės kramtyti ir dantys truputi pailsės.

29

Labas rytas.Ir vėl sninga. Sneigo patalas užgula net širdį. Liūdna ir graudu. :angry:

30

Nagi eik ilsėtis, Marijana.Ko tu čia viena pati su savim rokuojiesi.Visi padorūs žmonės jau miega.Taigi labos nakties visiems. :canthearyou:

31

Joana написал(а):

Sveiki gyvi, o jus Vomai pasedėkite porą dienelių ant košės, nereikės kramtyti ir dantys truputi pailsės.

Pasėdžiu simpatuke, pasėdžiu, ir ne dienelę... Kai užeina podagros priepuoliai, tai net skrandį skauda nuo vaistų.  Košes ėdu net užsimerkęs, kad nematyčiau, kaip veršeliai pagiryje bliauna, nesjų davinį tenka
man suryti.

32

Laba diena, nes iš ryto neįsileido. :writing:

33

vomas написал(а):

Košes ėdu net užsimerkęs,

Каша -мать наша.
Žmonės pradeda gyvenimą ir baigia su koše, aš taip pat ja kertu, net ausys lapsi.

34

Labas vakaras!

35

Labas - Serveriui vėl darė profilaktiką :nope:

36

O mums profilaktiką turėtum atlikti tu - adminas.

37

Laba diena! Gal jau lipdot Besmegenius?

38

Mane parsiplėšė jau virusas. Nekaip vis tik jaučiuosi, gal pavyks išsisprenksėti? :(

39

Vaikine,kas per įtarinėjimai?Aš juk namie,kompą užgulus,bandau įveikt užduotis,deja...atrodo,gausis šnypštas :blush:

40

Gausis vestuvė :D


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...