Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...


Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...

Сообщений 61 страница 80 из 1000

61

O ŽĄSIUKŲ AŠ NEMATAU.Tik labai graži porellė.
Bet juk nesvarbu. Visiems labos nakties. :angry:

62

Aš gis akau - Sveiki iš ryto. http://mtdata.ru/u20/photo1737/20748943003-0/big.jpeg

63

Labas rytas. Man įdomu, kada gi tu miegi? :question:

64

Gulėti aš negaliu, prakeiktas gripsa lenda į plaučius.
Kai pusiau sėdžiu ne taip dusina.
Ir taip per naktelę, kasnaktlę :rofl:

65

Sveiki, kaip girdisi gripas nepaleidžia dar mūsų, laikykitės, gydykitės naminiais vaistais. Skaičiau pernai, kad net nuo paukščių gripo rekomenduojama karšta aviečių arbata su degtinėle, kodęl nepabandžius, gal po kelių seansų ir padėtų?

66

Vėtra išvartė stulpus ir medžius, buvome necivilizuoti, ir be interneto.
Atleiskite, ant greitųjų, ką pagriebiau, tą ir įkėliau :whistle:

67

Pas mus irgi buvo nemažas vėjas, bet nuostolių nepridarė.
Labos nakties.
:angry:

68

Man atrodo,kad reikia sakyt Labas rytas,juk po 12-tos :flag: Kad naktibaldų pas mus yra-ne naujiena :nope: Reikia budėt,kad miegančios koks medis neprispaustų.Vėtra palangėj kaukia,o apie mano namus medžiai milžinai-jei kuris lūžtų,man amen....

69

Tau Fortūna užtektų ir mano užlūžimo. :D

70

Laba diena, sulūžėliai.Matyt tikrai pasinaudojot gamtinėm sąlygom ir liudininkų neįsileidot.
Iš pat ryto klebenau duris, bet jokio atsakymo.Bet aš supratlyva, neįsižeidžiau... :rofl:

71

Labukas! Budėjau iki ryto,gult nuėjau 5 val.Niekas nenulūžo ir neužlūžo,o Marijanos tuo laiku nei kvapo nebuvo.Nebent nuo 5 iki 8,kol miegojau :no:

72

Nežinau, kaip mes prasilenkėm, bet manęs tikrai neįleido.Bandžiau net 3 kartus.Kažkokia blokada.
Bet nieko blogo neatsitiko, viskas gera :flag: i.

73

Labas vakaras, na ir kas ten kam nulūžo ar užlūžo? Pas mus vėjas ir sniegas nesiliauja per dieną, vasaris rodo ką gali, na gamta yra gamta ir nėra blogo oro, tik mums ne visoks patinka.

74

Brrrrrrr,vėjas piktas,baladojasi-nemalonuuuuuuu! :nope:

75

V4jo toks darbas. Laikykim4s, kad nenune6t7 n=inomais keliais. :angry:

76

Labas rytaaaaaaS! Gražu!

77

Labas rytas, na va po visų gamtos išdaigų šiandien išaušo tikrai puikus, saulėtas rytas, jokio vėjelio, šaltukas tik apie 9 laipsnius, puiku.

78

Labas rytas. Pas mus irgi graži diena nusimato. :angry:

79

Tai,moteriškės,traukiam į gamtą :mybb: Parsinešit karklų šakučių su kačiukais,kokią šakelę pamerkt,kad išsprogtų.Pas mane jau alyvų šakos kadais žaliuoja,katinėliai išpampo,pavasarinė nuotaika,kai pasižiūriu :D

80

Man patinka berželių šakutės ir vyšnių, gerokai prieš Velykas pamerkiu, kad ant švenčių pražįstų vyšnios. O dabar dar ankstoka ir slidu, sniego daug, iki miško nenusikiarėplinu, kur augtų žilvyčiai ar blindės, už lango tik pušys, kadagiai ir kai kur beržai.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...