Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...


Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...

Сообщений 921 страница 940 из 1000

921

Nija, sveika Č
ia Marinai palikimas iš dingusios Marijanos, mat mes dvynukės, kaip pavadinsi - taip nepagadinsi. Ji man ne tik palocius paliko, bet ir savo darbus liepė dirbti.
Aš paklusni, tai stengsiuosi. Užsukit dažniau, ne seimas, bet vistiek ką nors naujesnio pamatysit.
Labai lauksiu Marijanos rezidencijoje...
O DABAR PARAŠYSIU ČIA:
Kai kalba širdys

Jau kalba širdys - pasiklausykim jų kalbos
Jų žodžiuose tiek daug tiesos ir meilės amžinos.
Jų žodžiuose švelnus pavasario dvelkimas,
Spalvoti vasaros kerai. Rudens neramus laukimas,
Žiemos baltieji sniego aitvarai.
Juose atgimsta meilės jausmas,
Pasaulio nuostabūs vaizdai.
Juose - gyvenimo džiaugsmas
Ir skausmo ilgesio aidai.
O širdys vis nerimsta. Jų nepalaužė laikas.
Jis tik pro šalį bėga ir jo sustabdyti negali niekas.
Tad kalbėkite mūsų širdys, juk jūs viena kitą girdit.
Ir viena kitą jūs suprantat - turbūt likimo šitaip lemta.

Parašė Marytė - Marijanos ir Marinos antrininkė...
2012. 05. 30 :writing:

Отредактировано Marina (2012-05-30 23:31:25)

922

Sveikučiai, mieli bičiuliai forumiečiai, labadienis mieli mūsų svečiai,- su besibaigiančiu gegužiu, su atskubančiu birželiu! Visiems kuo geresnių sveikatų, dosnesnių dienų, malonesnių orų, gausesnių įspūdžių! Tegu lydi tik labai gera nuotaika ir sėkmė :flag:

O mūsų Marijana - Marina pakilo kaip feniksas ir tai labai smagu :cool: Eilės liejasi kaip iš gausybės rago, klipai gimsta vienas po kito, paveikslai atrodo patys piešiasi ir gaminasi. Talentas! Už tai padėka - gėlės:

                                             http://uploads.ru/i/f/5/X/f5XZr.jpg

923

Ačiū miela bičiule. Medžiagos daug, galėčiau dėti nesustodama...
Bet...
Bijau perkrauti forumą, kad nepradėtų strigti, o be to abejoju ar įdomūs Jums mano darbai...
Juk ir pelėda savo vaikus giria... :writing:

924

Labvakarą! Marinai lenkiuosi atskirai, praturtino forumą.
    Pavasaris šilumą išsineša,moterytės ilgesnius sijonus nešiokit, kad vėjas nepripūstų :crazyfun: Sakau, raiks pečių kurt, namai kep laukas. Ir ko čiantep atšalo, kažin?

925

Ką jau čia mūsų moterytėm beįpūs?
Juk mes šiuolaikinės...Džinsus nešiojam, stengiamės neatsilikti nuo gyvenimo.
O TU, JONELI, Pasikviesk, kurią nors iš mūsų, gal nereiktų pečiaus kurti - sutaupytum kurą žiemai... :jumping:

926

LABARYTIS! Tegu niūrus dangus neapkartina linksmų minčių ir nesugadina nuotaikų :flag:
                Marina, atrodo, mūsų Jonis turi savą gaspadinę, gautume į kaktas kočėlu :crazyfun: Atsargiai!

                                               http://uploads.ru/i/K/h/5/Kh5dH.gif

927

Tai ko bėdavojas, klaidina žmones - t. y. moterytes? :flag:

928

                        Labas vakaras! Uti ti, šalta! Pirma vasaros diena nuotaiką sugadino :'(  O Jonio paklausiau,trumpo sijono nesirengiau, nes tikrai labai jau pučia tas vėjas.Ir vis kur nereikia :D  Matosi, kad kai kur ir kaminai rūksta - šildosi kaip kas išmano. Man net gerklę išbėrė, negera. Ar tik nebus oro pasekmės? Saugokitės, nesusirkit :flag:

929

Su nauja diena :flag:  Tik labai jau ne kokia - šalta, lyja :rain:

930

Labas rytas. :writing:

931

LABAS VAKARAS, KAS GYVAS :flag:  Tikiuosi, visi po TĖČIŲ DIENOS sveiki ir dienų šaltis nebaido. Gyvensim toliau :unsure:

932

Ir aš dar biškį gyva, atlėkiau paknopstom - pasisveikint ir prisistatyt reikia. Visiškai nesušalau, nors tikrai negaluoju, gerklę skauda, galva svaigsta. Sako, vėl bus mėnulio užtemimas - visai protelį susuks :question: Laikykitės, mielieji, nesirkit, pečius kūrenkit :flag:

933

SVEIKUČIAI, mieli forumiečiai! Įžengėm į vasarą visa koja :D  Tiesa, pradžia ne kokia - šalta, maišosi lietūs. O ir visą birželį nežada labai malonios gamtos, bet nežiūrint to, visiems linkiu geros ir sėkmingos šios dienos, šios savaitės ir viso birželio! Tikiuosi, visai neišsilakstysim po pajūrius, poilsines sanatorijas, giminaičius, keliones. Kas bebūtų, nepamirškim svetainės, lankykim pagal galimybes. GEROS VASAROS VISIEMS :flag:

934

Sutinku su visais Fortūnos palinkėjimais. Būkimeė drauge.http://uploads.ru/i/T/k/y/Tkyru.jpg
http://uploads.ru/i/g/q/o/gqovJ.jpg
:rain:

935

Labvakars! Jau kokie eiliuoti ir spalvoti sveikinimai , ką ir besakyt! Tikra bitutė ta Marina, lenkiu savo žilstančią galvą. Atėjimas forume tuoj pasijuto, daugiau spalvų, daugiau posmų, vyksta judėjimas. Sakyčiau ..labai gerai" :cool: Pasilepinsim :D

936

Labas rytas. Aš stengiuosi. Mat už savaitės operacija, po jos su kompiuteriu prisieis nebendrauti apie pora mėnesių. Bet aš nenusimenu, tikiuosi, kad viskas bus gerai, dar šį kartą pavyks išsisukti.
Jau šiandien prasideda tyrimai, tad galiu apsilankyti rečiau. Niekur neišbėkit... :love:

937

Labas rytas, Marija, labukas visiems, kas aplankys šį kuklų kampelį :flag:  Būkit sveiki, laimingi, turtingi gražiom akimirkom :D
          Marija, mieloji, saugosim forumą, pažadu! Manau, ilgam nedingsi,pasveiksi greičiau, nei tikiesi :D

938

                       Labas vakarėlis visiems visiems :flag:  Kas gero? Ir kas čia mūsų Marinai, kad kažkuriam laikui vėl prapult žada? Aplamai, tai ir aš pati dažnai užsikasu :blush:  Sakykim, viskas bus gerai ir bus gerai! :D Ramiai pavakarokit, dienos įspūdžius aptarkit, rytdienos darbus suplanuokit - nepamatysit, ir į miegelį patrauks :dontcare:

939

http://uploads.ru/i/U/y/0/Uy03Y.gif

                           SU NAUJA VASAROS DIENELE! :flag:

940

SU NAUJU RYTU, NAUJA VASAROS DIENA! Tegu ji būna jums visiems tik labai graži, sveika ir sėkminga :flag: Aš su jumis :love:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...