Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...


Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...

Сообщений 941 страница 960 из 1000

941

Labadienis, mielieji, geros nuotaikos ir malonios saulutės :flag:

942

Labų vakarėlį, kas da nemiegonyse! Skaitykit, kad aplankiau ir palinkėjau sapnų be košmarų :flag: Ir imkim laukt savaitgalio,kuris man labai patinka :crazyfun:

943

Labas rytas, gražios, džiaugsmingos, vasariškos dienos. :jumping:

944

Aš irgi labinuosi, linkėdama gražios dienos iki galo, malonios, bet nepavojingos saulės ir kuo daugiau linksmų akimirkų :flag:

                                                            http://uploads.ru/i/V/r/o/VroRw.jpg

945

ŠEŠTADIENIS! Vieniems tai poilsio diena, kitiems - tikras darbymetis. Ir vienu, ir kitu atveju linkiu geros, gražios, prasmingos dienos :flag:

946

  Sveiki! Tai subatvakaris :D Galima patinginiaut, tiesa? Aš tą ir darau, nes kad sušlubavo sveikata, tai net baugu. O jums paties geriausio vakaro :flag:

947

Moterys bažnyčion, vyrai prie kompų :crazyfun:  Tai labas rytas, karštos saulės, bet galvų neperkaiskit :flag:

948

SVEIKUČIAI, mano gerieji, ištikimieji bičiuliai! Malonaus, šviesaus sekmadienio! Pailsėkit nuo kasdienių darbelių, prisėskit , apsidairykit - koks gražus metų laikas, kiek spalvų ir kvapų,kokie paukščių koncertai! Ir tai mūsų gyvenimas...Pasigėrėkim tuo, pasidžiaukim saule, gėlės žiedeliu, padovanokim šypseną :D

949

                    Reikia sakyti LABA DIENA, tik kad to labumo nesimato. Brrrr, koks orelis, nosies iškišt nesinori, tikras ruduo. Kam būtina eit,nepamirškit skėčio :crazyfun:

950

Lijo nulijo birželio lietus ir nors šaltoka, bet vakaras visai geras.Taigi, nuotaikytės visiems ir sveikatų :flag:

951

                          LABAS RYTAS! Ateinu palinkėti jums saulėtos padangės, priminti, kad nepamirštumėt ryt pasveikint Antanų ir patiems sėkmingai leisti vasaros dieneles.Būkit sveiki :flag:

952

LABADIENIS, mieli forumiečiai, svečiai ir lankytojai! Visiems linkiu geros dienos, savaitės, linksmų Antaninių ir malonaus poilsio saulutės prieglobstyje. Džiaukitės kiekviena diena, nes vasara taip greit prabėga...
                     Man šiandien ne kokia diena, nuotaika labai slogi, tad atėjau tik pasisveikint. Būkit sveiki, pilni vasariškų svajonių ir planų, aš mintyse šiandien būsiu su jumis :love:

953

Tai va, atėjau pasakyt, kad šiandien Antanai - subaliavokit :crazyfun: Bet neprisirykit, kaip prisiryja žmonės. Gyvuliai tai niekad negeria perdaug, o tik tiek, kiek reikia :D Ir lūdniem, ir linksmiem gražios dienos, o aš lieku lauikt Joninių :crazy:

954

Sveiki! Tuoj matyt, kad po Antanų baliaus - forume lyg iššluota :crazyfun: Aš šalia Antanų neturiu, o tolimesnius pasveikinau internetu, tad ir pagirių nereikia :D Visiems geros dienos :flag: Atrodo, bus tikrai puiki :cool:

955

Sveiki! Atskubėjau pasisveikint ir tuo pačiu pasigirt - šiandien dukros gimimo diena, o ryt jos vardo diena, tai gal koks svečias pasitaikys,šį tą skanesnio noriu paruošt. Linkiu visiems puikaus vakaro :flag:

956

Labą vakarą, jei dar kas gyvas yra :flag:  Taip ištuštėjo forumas, kad kaip niekad. Viena švenčia, antra turbūt, jau daktarų globojama, trečia kompo vis dar neturi, ketvirta ir penkta tik kartais noseles kyšteli, Jonis Joninių laukia,o aš ryt irgi turiu rimtų reikaliukų, turiu išvažiuot ir tik šeštadienį grįšiu. Sakykim, bus forume išeiginės :D Tad sakau IKI :flag:

957

Pasirodo, tikrai visiems išeiginės, išskyrus Mariją :D  Na, o aš grįžau ir visiems linkiu gero vakaro :flag:

958

Vadinasi, šį rytą kalbuosi su savim :D Sakytumėt, kad ne visi namie. Bet kad jūsų nė vieno, tai neturiu kam nei labas, nei viso gero pasakyt :'( Ale vis vien linkiu geros dienos, gal kuris atklysit :flag:

959

Grįžau iš bažnytėlės, užkandau, tai jau galiu ir atsikvėpt. Tad visus sveikinu su sekma diena, labai linkiu, kad ji būtų gera, graži, kad liktų įsimintinos akimirkos ir vasariški džiaugsmai. Tegu saulė dosniai dalina šilumą, upeliukai - gaivą, o laukai ir pievos - spalvas ir kvapus! Būkit sveiki ir laimingi :flag:

960

Kep dieną aišku, kad visi lovose, bet aš ne, tai pasibaladosiu, gal ką ir pažadinsiu. Geros nakties, tegu nesikamdžioja parazitai, sapnuoas regėkit tele loto milijoną :flag:  :D Man ššį kartą nesimiega :(


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...