Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...


Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...

Сообщений 121 страница 140 из 1000

121

Ė Šalta man ir lovoje. Poviliuko neleidžiu, tsi šturmuosiva parduotuvę - lavkę. Izaura
po daugiadienių nusileido, kitaip sakant Seniūnas nuleido, grįžo vos nevergdamas ir Poviliukas
RADO šunis nešertus. tai virė jiems sriubos ir lašinukų po gabala sušėrė, PRINEŠĖ MALKŪ IR MOĖIUTĘ PAsargavo, kad vyno nenubėgtų. Žiūriu jau visas vyras. Tik telefono papildymo kortelę - gegutė išsivęžė,
TAI atidaviau naują - atsarginį, su internetu ir pilnu žaidimų.
Močiutei dabar šūdina pusė į viršų, nes POVILIUKAS GREITAS IR NEpaleidžia nei iš pėdos.
- Sakė, kad nupirksiva močiutei tortą ir užtinkuosiva žioplę.  Tad NEPRARYS VYNO...

labas rytas sakome abu, nes reikia budėti

122

Labas rytyas. Kur du stos, visada daugiau padarys.
Ir toliau taip. :angry:

123

Taigi,jeigu dar gyvi,sakau LABA DIENA! Kol pasiekiau darbą,nušalau kojas,tai dabar taip skauda,kad nežinau,kaip namo grįšiu.O abiems vyrams,matau,irgi ne pyragai.Trūksta žodžių...Kuo žmogus gali pavirst per gėrimus :dontknow:

124

Labos nakties.

125

Sako šventė, bet aš netikiu, nes turčiai mus paliko ir švenčia vieni :mad:

126

Labas rytas. :angry:

127

Labas rytas. Nors labai gražus rytas ir šventė , bet jis aptemdintas didelės netekties, mirė vienas talentingiausių mūsų amžiaus poetų, plačios ir taurios sielos žmogus, Lietuvos laisvės šauklys - JUSTINAS MARCINKEVIČIUS. Jo žodžiai ilgam pasiliks istorijoje ir mūsų atmintyje:
„Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo šildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais", - yra rašęs J. Marcinkevičius.
Tebus lengva Jam gimtoji tėvyškės žemė, amžina atilsį duok  Viešpatie...

128

Laba diena!Taip,šventė,bet nešventiška-poeto mirtis-visos Lietuvos skausmas ir netektis...Tik pažiūrėkit kokios datos siejo jo gyvenimą-gimė kovo 11 , mirė vasario 16...

129

Išėjo iš vgyvenimo labai nuostabus, talentingas žmogus.Tebūna jam lengva Tėviškės žemelė. :angry:

130

Vienas išėjo - garbina, kito net neprisimena :whistle:

131

Labas rytas.
Aš manau, kad prisimena ne konkretų žmogų o jo  darbus.
O J. Marcinkevičiaus poezija nebus pamiršta, kaip nepamirštamaPuškino, Nekrasovo, Lermontovo ir kiūtų žymių poetų posmai :angry: .

132

Labas rytas,
patarlė sako,kad ,,žmogų darbas giria", aš pridėčiau, kad išėjusius neleidžia pamiršti jų atlikti darbai žemėje, jų palikti pėdsakai čia.Tik atsimename juos skirtingai, vienus su meilę ar nuostaba, kitus su pasibaisėjimu arba su neapykanta. Juk žmonija mini ne tik garsius poetus, prozininkus, dailininkus, muzikos kūrėjus, mokslininkus, išradėjus, keliautojus, bet ir tuos kurie žemėje paliko kruviną pėdsaką. Žodžiu - kiekvienam pagal nuopelnus.

133

Laba diena!Matau,gyvų yra,nekrologo rašyt nereiks,tai ir labai gerai!Kol gyvi,gyvensim toliau,nors šaltis ir taikosi kurį nugnybt...

134

Lb. Aš krokodilas, neverkiu. :dontknow:

135

LOaba diena.Buvo pab4g3s internetas. :angry:

136

Labukas!

137

Sveiki, mielieji, kokia puiki diena, dangus lyg vasara -žydras, žydras ir saulutė skaisti, o per lango stiklą ir šilta. Taigi, ir giedros nuotaikos ir šilumos namie ir širdyje meilės linkiu visiems.

138

Mūsų padangė buvo visai kitokia.Labai žvarbus,piktas vėjas,tiesiog degino veidą,jokios saulutės.Šalta ir nemaloni diena...

139

A, sveik būkite. Aš kažkoks, kaip guminis. Nebarkite, kad nieko neparašau. :nope:

140

Labas rytas. Diena pus4tina, taigi bartis mes nenusiteikusios ir a6 manau, kad mes neturime už ką. Juk jau šio to mus išmokei ,iau laikraštį ar šiaip kokį nors straipsnį galime ir pačios paskaityti.
Tad kol kas leidžiame patinginiauti.
Kai atsiras problemų, tada jau kreipsimės. :mad:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Labarytis - Tik nepamirškime, kad turime čia užsukti...