Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » "DARBO SVETAINĖ VISIEMS" » Gandai TAI ar tikrovė... ŽMONĖS BŪKITE BUDRŪS


Gandai TAI ar tikrovė... ŽMONĖS BŪKITE BUDRŪS

Сообщений 41 страница 54 из 54

41

Viskam valia aukščiausiojo, o ne astrologų, niekas negali žinoti kas mūsų laukia, be to kas užrašyta likymo knygoje to neišvengsi.

Отредактировано Joana (2012-10-26 03:45:56)

42

  Sutinku, kad viskas Aukščiausiojo valioje, bet mane vis labiau traukia žiūrėt laidą PASAULIS X, EKSTRASENSŲ laidą. Visi tie dalykai domina ir jaudina. Kartais tiesiog neįtikėtinus dalykėlius rodo, bet kažkas tokio juk yra. Atrodo, ir kaip taip gali būti?

43

Tai jau tikrai! Kartais žiūriu ir stebiuosi, kaip taip gali būti? Šias laidas ir aš pamėgau. Ir manau, kad šalia mūsų dar yra ir kitas savotiškas pasaulis, kurį suprast ne kiekvienam duota...

44

BŪKIME BŪDRESNI GRANDININIAMS LAIŠKAMS...
Vėžiu sergančios mergaitės krauju spekuliuojama jau dešimt metų

Rasa MASIOKAITĖ
LS korespondentė
Jautriaširdžiai kauniečiai šiomis dienomis internetu vienas kitam siunčia graudų neva vėžiu sergančios mergaitės laišką. Bet iš tiesų jie platina po visą pasaulį dešimt metų klaidžiojančią elektroninę šiukšlę.Iš pažiūros elektroninis laiškas atrodo rimtas ir virpina jautriausias skaitytojo širdies stygas.Prašo išsiųsti eilėraštį„Mergaitei liko gyventi 6 mėnesiai. Ji niekada nešoks išleistuvių baliuje, niekada nebaigs mokyklos, neištekės ir neturės vaikų. Laišką išsiuntė jos gydytojas“, – graudenama laiške.Dar prašoma išsiųsti eilėraštį „Lėtas šokis“ kuo didesniam skaičiui žmonių, teigiama, kad visi platinami laiškai registruojami, už kiekvieną iš jų Amerikos vėžio draugija skirs 3 centus mergaitės gydymo programai.Dangstosi žinomu varduNegana to – laiškas neva pasirašytas Kauno medicinos universiteto klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos administratorės Gretos Kupčinskienės vardu, pateikiami jos darbo ir mobilusis telefonai, fakso numeris. Šie duomenys, skirtingai nuo kitų minimų laiške, – tikri.Ne vieną žmogų tai įtikino, kad tikra ir platinama žinia, bei paskatino elektroninį brukalą išsiuntinėti savo pažįstamiems.
Bent po vieną tokį laišką jau yra gavę daugelio Kauno miesto ir apskrities visuomeninių, sporto, religinių organizacijų atstovai.Amerikiečiai atsiribojo Amerikos vėžio draugijos tinklalapyje wwwcancer.org apie „Lėtą šokį“ rašoma skyrelyje iškalbingu pavadinimu „Elektroniniai pokštai ir grandininiai laiškai“ („Email Hoaxes and Chain Letters“).Laiškas Amerikoje klaidžioja nuo 1997 metų, Amerikos vėžio draugija niekaip nesusijusi su šia akcija ir jokių pinigų jai neskiria.Lietuviškasis „Lėtas šokis“ tėra pažodinis prastokas nežinia kieno rašyto eilėraščio vertimas. Po Lietuvą su pertrūkiais jis „vaikšto“ jau kone trejetą metų. Visą šį laiką kaunietė, KMUK Akušerijos ir ginekologijos klinikos administratorė Greta Kupčinskienė pašnekovams kantriai aiškina jokių laiškų nepasirašiusi ir jų nesiuntusi. Kažkas pasinaudojo pavarde  Moteris pasakojo iki šiol neįtarianti, kas taip ciniškai galėjo pasinaudoti jos pavarde ir pareigomis melagingam pranešimui skleisti.Vis dėlto administratorė nepaliauja stebėtis žmonių patiklumu: jai teko matyti šį laišką, paženklintą įvairių ministerijų pareigūnų, netgi Seimo narių elektroninio pašto adresais. Kiekviena žinoma pavardė siuntėjų adresų sąraše tampa tarsi vizitine kortele į kitų adresatų širdis ir elektroninio pašto dėžutes. „Eilėraščio turinys skatina susimąstyti. Gal dėl to žmonės ir platina jį kitiems. Atskirti, kad žinia melaginga, sunku. Štai dabar tokiu pat būdu plinta žinia, kad ligoniukei reikia retos rūšies kraujo. Kita vertus, gal tai būdas, kuriuo kažkas renka elektroninio pašto adresus, kad vėliau jais galėtų platinti elektroninį brukalą?“ – svarstė pašnekovė.
   Žmonių patiklumas beribis  „Grandininiai laiškai – paprasčiausias chuliganizmas, siekiant užtvindyti elektroninius paštus beverčiais brukalais.Bet žmonės juose platinamomis žiniomis dažniausiai patiki, nes jiems trūksta informacijos. Lygiai taip pat patikima sukčių skambučiais apie į bėdą patekusius artimuosius“, – įvertino Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Tomas Ulpis.Šiuolaikinės informacinės technologijos vystosi sparčiau, nei žmonės spėja plėsti savo akiratį. Todėl pareigūnas patarė verčiau atverti tik tuos laiškus, kurių siuntėjai gerai žinomi, o visą siunčiamą informaciją vertinti itin skeptiškai. Atsikratyti elektroninių brukalų įmanoma: tereikia kreiptis į interneto ryšio administratorių ir paprašyti apriboti jų srautą.Kita vertus, dėl neteisėto asmens duomenų panaudojimo galima kreiptis į policiją. Nors buvo raginusių tai daryti, G.Kupčinskienė numojo ranka. Vis dėlto laiškai su jos pavarde tebemulkina patiklius žmones. Nepavydėtinoje padėtyje atsidūrusi administratorė džiaugiasi tik tuo, kad suabejoję žmonės bent paskambina pasitikrinti.
   Laiškai drasko širdis Jau kelintą kartą tokį patį laišką gauna bendrijos „Viltis“, vienijančios kelias dešimtis žmonių, auginančių vaikus su negalia, vadovė Joana Šimanauskienė. Moteris prisipažįsta kaskart reaguojanti skausmingai – kaip ir visi, kuriems teko patirti tikrų nelaimių. „Internetas daugybei žmonių yra paskutinė viltis ieškoti pagalbos ir patarimo ištikus tikrai nelaimei. Skaudu, kai jų prašymai skęsta tikrame šiukšlyne. Nuo grandininių laiškų labiausiai nukenčia tie, kuriems tikrai reikia pagalbos“, – sakė J.Šimanauskienė

                   Ne vieną tokį graudinantį laiškelį esu gavusi ir aš. Pirmus kartus patikėjau, bet greit supratau, kad tai afera. Todėl įkeliu šį straipsnį pasiskaitymui, kad žinotumėte kaip reaguot, kai pasieks jus toks laiškas.

45

Na va, o tokių laiškų gaunu ne vieną. Tikėjau, kad taip ir yra. Ot kvailė!

46

    Gavau ir aš graudulingų laiškų, kad 2 metų berniukas sunkiai serga, bet aš tep ir palikau,nei kam siunčiau, nei ką dariau. Įtariau, kad kažkas ne tep...

47

                    Tai supratau, kad visi forumiečiai labai drąsūs, niekas nieko nebijo, budrumo visiems per akis :question: Kągi, malonu. O aš esu bailoka :blush:

48

Kada dar buvau nedidukė, man močiutė sakydavo, kad kai prasideda Adventas, ima lakstyt vilkai. Jų ir dabar yra, tad būkite budrūs :crazyfun:

49

                         Ot gerai, kad ispėjai, nevaikščiosiu naktim po miškus :D

50

Praėjo tie laikai, kada žmonės labiausiai bijojo keturkojų vilkų, dabar baisesni dvikojai, o jie veisias miestuose ir miesteliuose, be to jų armija daug kartų didesnė ir žiauresnė už žalios girios vilkų. Taip, kad būkite būdrus visur.

51

             O taip, vilkų mūsų mieste keturkojų nepastebėta, o dvikojų... Neveltui Panevėžį Čikaga vadina...Vakarais baisu iškišt nosį. Anūką kelis kartus sutvatino!

52

Keičias viskas ant margo svieto. Anais baisiais ,,zastojnyje vremena" laikais , kai ir pati buvau jauna , studijavau mieste, tekdavo vėlai vakare grįžti į bendrabutį ir į kaimą važiuodavom paputnom mašinom, o jau gegužinėse šėldavom iki aušros, bet labai retai budavo girdėti apie kokius tai nusikaltimus. Prievartavimų, užpuolimų, apiplėšimų atvėjų, narkotikų naudojimo neteko girdėti.

53

Taigi, o dabar? Kaime dar nieko, o mieste...Vėliau retai pamatysi ką vaikštant - tupi visi nameliuose ir dar negarantuoja, ar kokie plėšikai nepasibels.
Dėl kelių litų žmogų papjauna. Baisu!

54

Prisipažinsiu, džiaugiuosi, kad Pasaulio pabaiga ,,atidėta" tolimesniam laikui. Valioooo! :D


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » "DARBO SVETAINĖ VISIEMS" » Gandai TAI ar tikrovė... ŽMONĖS BŪKITE BUDRŪS