Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » BŪSTINĖS » PASISVEIKINAME - ATSISVEIKINAME


PASISVEIKINAME - ATSISVEIKINAME

Сообщений 21 страница 40 из 83

21

Labas rytas, mielieji! Toks gaivus rytas, atėjau į biblioteką, tai ir su jumis noriu pasisveikinti. Būkit sveiki :flag:

22

Sveiki, bičiuliai,
šiandien pusiaužiemis barsukas ar meškutė išlindusi iš savo guolio tokią apsiniaukusią dieną, matomai, ilgam grįžo į savo migį. Pavasario ankstyvo nesulauksim. Taigi, būkite sveiki ir geros nuotaikos šią šaltoka žiema, tik svarbiausia nesirkite.

23

SVEIKI! Tokia puiki diena buvo, tad leidau sau ilgiau pasibūti gamtoje, pasigrožėti saulės nutviekstais laukais, todėl su jumis pabendrauti nutariau tik vakare. Linkiu malonių akimirkų prie židinių :flag:

24

                                              Labas rytas! Saulutė ir mane iškrapštė iš savo urvo :crazyfun: Ateinu ir jums palinkėt šviesios dienos :flag:

25

Sveiki, gyvi mielieji, pas mus apsiniaukia ir vakar ir šiandien, tiesa šalčio nedaug tik 11 laipsnių, bet gatvėmis slankioja gripas, kosulys, sloga. Linkiu Jums jų nesusitikti. Būkite sveiki ir žvalūs.

26

Labą rytą! Atrodo, šiandien vėl bus saulėta, nors lauke nelabai malonus šaltukas. O gripo dar nesutikau ir nenorėčiau sutikt.Ačiū už linkėjimus, gal ir nesutiksiu. Būkit sveiki ir žvalūs ir jūs, mieli forumiečiai :flag:

27

                                        Sveikinuosi su visais, kuriems nesimiega :flag:

28

Su geriausiais palinkėjimais ateinu su jumis susitikti...na, virtualiai, bet ir tai taip smagu! Gero, ramaus, jaukaus vakaro, be blogų minčių ir gripo draugystės :D

29

Sveiki, su besibaigiančiu sausiu! Neprisemkit batų, susirgsit :crazyfun:

30

Labas vakaras, mano mieli draugai! Su vasariu! Nors diena šiandien tai pavasariu kvepėjo, rodos, tuoj žibutės pražys. O aš grįžau aplankiusi mamą. Deja, su labai prasta nuotaika - mama tiesiog akyse nyksta, visai pasiligojo. Su skaudančia širdim palikau...

31

                      Labas rytas! Tikriausiai visi dar lovose, šeštadienis, poilsio diena, kogi nepasilepinti :D  O už langų byra didelės retos snaigės. Nutarė žiema dar nebėgti iš kiemo :rofl:

32

Gero vakaro, bičiuliai, ramaus vakarojimo! Bet nepavėlinkit į miegonis, kamuos blogi sapnai :D

33

                      Labas rytas! Su ta įspūdinga baltuma jus! Kas turit jėgų, kartu su anūkais eime lipdyti Besmegenį :crazyfun: Oras geras, gamta žavinga, priimkim jos dovanas :D

34

Laba diena gyviems ir sveikiems, sėkmingo laiko! O aš jau naktį pabudau su beprotišku galvos skausmu ir turėjau keltis vaistų. Deja, ir vėliau dar antrą išgėrus, visai nepraeina, bet kiek mažiau skauda, tai atėjau bent pasisveikint. Linkiu nesirgti ir džiaugtis gamtos siurprizais!

35

                           Įtariu, kad gripas visus išklojo, kaip lapus, nei gyvos dūšelės forume :question: Tokiu atveju linkiu kuo greičiau sveikti :rolleyes:

36

Aš dar labai gyva! Nepasiduodu! Labas vakaras :flag:
       http://s2.uploads.ru/VK1Pt.gif

37

Labas rytas! Snaigių nuklotais takais atėjau su jumis pasisveikint ir palinkėt sveiko, gražaus, ramaus, jaukaus savaitgalio ir nedraugauti su gripu :D

38

Malonu pasisveikinti su visais, pasitikusiais šeštadienį. Geros, sėkmingos dienos :flag:

39

Labą rytą! Gal aš per anksti? Linkiu sveikatos ir gero sekmadienio :flag:

                                                                       http://s2.uploads.ru/kjbYf.jpg

40

Labas rytas! Matyt, kad ligos guldo forumiečius, vis retesni apsilankymai. Gripas manęs kol kas neliečia, tačiau užpuolė kitokios ligos ir neaišku, kas iš to gausis. Palinkėkit man sveikatos. Ačiū!


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » BŪSTINĖS » PASISVEIKINAME - ATSISVEIKINAME