Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sielos kertelė » NIJOS PASTOGĖJE


NIJOS PASTOGĖJE

Сообщений 41 страница 60 из 102

41

                       Išlindau... Kai paskaitau kitų eiles, tai savas gėda darosi rodyt :blush: Jei įsidrąsinsiu....

42

KIEK ŽMOGUI REIKIA

Ne poetiškai rašysiu,
Bet už tai atsiprašysiu.
Kad ir ką žmogus beveikia,
Kiek jam visko šiandien reikia.

Reikia duonos, reikia pieno,
Ir kvapnios kavos kas dieną.
Reikia druskos, oro reikia,
Miško uogų, sodo vaisių.

Reikia meilės nors truputį
Ir linksmam visuomet būti,
Kad sušildytų kas sielą,
Kad šalia kas būtų mielas.

Meilė yra mūsų turtas.
Dievo, ne žmogaus sukurtas.
Ir visiems ji reikalinga,
Nes be meilės viskas stringa.

Reikia darbo, savo būsto,
Sėkmę vėjai kad atpūstų,
Džiaugsmas ir draugai lydėtų,
O nelaimėje - padėtų.

Oi, kiek daug tam žmogui reikia-
Vėjo, saulės, proto saiko,
Kad sveikatos nepristigtų,
Kad gerumo žodžiais snigtų!

  /Neišeina man gražūs eilėraščiai, labai prašau nesijuokti :blush: /

43

Labai mielos, eilės ir visų Jūsų skirtingos, taip ir turi būti, reikia visokių : lengvų - nuotaikai praskraidinti, romantiškų - sugrąžinti į praeitį, liūdnų - išlieti sielos skausmui ir liūdesiui, rimtu - priminti, kad kiekvienas iš mūsų turi savo paskirtį šiame pasaulyje, verčiančių susimąstyti apie pragyventą laiką, įvertinti savo poelgius, pažiūrėti iš laiko tolumas ką ir kuomet ne taip padarėme, o gal kaip tik pasidžiaugti savo įgyvendintom svajonėmis, užaugintais vaikais, pasodintais medžiais.
Poezija - nuostabi galimybė išreikšti savo jausmus, svajones, labai subtiliai galinti apeliuoti į žmogaus sąžinę, priversti susimąstyti , gal būt net pakeisti kai kuriuos savo sprendimus. Tik ne visiems duota ši Dievo dovana būti poetais. Taigi, kas galite ir mokate rašykite, tai nuostabu.

44

                     Ačiū, Joana, padrasinai. O man matyt teks nertis iš tų žieminių aprėdų ir pasitikt pavasarį žmoniškai :D  Tiesa, nuotaika tai labai prasta. Prieš 2 dienas chuliganai užpuolė dukrą ir anūką, einančius į svečius. Pirmiausia puolė dukrą, o anūkas šoko gint, tai jam taip trenkė, kad nukrito be sąmonės, o gulintį suspardė. Sulaužė skruostikaulį, sudaužė galvą, visas nusėtas mėlynėm. Dukrą ištiko šokas ir pasidarė tokia keista, net nusišneka. Tai dabar turim reikalų su daktarais. Pareiškimo dukra nerašo, nes taip prigąsdinta, kad bijo, nes perspėjo, kad jei tik skųsis, sudegins namus...Va toks prasidedantis pavasaris...

45

PAVASARĖJANT

Visus pavasaris kviečia
Į savo pirmąją puotą.
Saulė ryškesnė šviečia,
Bunda žemelė kuprota.

Kvepia miškų pašlaitės,
Rytais pabudina varpas,
Drąsiai dairos našlaitės.
Vėl verda aplinkui darbas...

46

* * * * *

Kaip vėjas gyvenimas skrieja
Ir žaidžia mūsų jausmais.
Kartais pažada laimę,
O kartais tik gėlą,
Kartais viską paverčia juokais...

47

Na va - trumpai ir aiškiai! Ir gana gerai :D Prašom toliau :writing:

48

Pavasaris veikia neigiamai - nebesirašo :blush:

49

  ATEINA  VELYKOS

Aleliuja! Aleliuja!
Aidi varpo dūžiai.
Jau Velykos atkeliauja,
Oi, kiek bus margučių!
Tai vaikams pati mieliausia
Ir didžiausia šventė.
Vienas kitą prašo, jklausia,
Naujus planus renčia.
Kibs į darbus mamos, tėčiai,
Margins, kas kaip gali.
Eis vaikai paridinėti,
Džiūgaus iki valiai!
Aleliuja, Aleliuja!
Jau Velykos šaukia!
Paruošti pinti krepšeliai
Tų margučių laukia.
Ne, Velykos nevėluoja-
Pasilabins drūčiai.
Jau veideliai raudonuoja,
Dažos, lyg margučiai.
Ir kieno gi bus margutis
Iš visų tvirčiausias?
Kaip smagu drauge pabūti
Ir palenktyniauti!

50

Tai kaip čia man išmokt kurt eilėraščius? Bandžiau,bet nesigauna.Patinka man poezija, bet protelis neneša...

51

Oi, Nija... kad net nezinau, kokie tie marguciai iseis siemet... :'(  Savo vistukiu neturiu, tai is parduotuves tenka pirkti... Tai iki siol visai baltu nebuvo. Dabar atsirado... ale brangumas! Bet ir tai dar nieko butu... Bet pabandziau isvirti, tai is 10 kiausiniu - 6 sutruko!!!! Lukstas visai permatomas, kaip popierinis....  o.O  :'(

52

Labas vakaras, Vinija! Margučių reikaliukai ir pas mane dar nesureguliuoti. Neturiu ir aš vištelių, perku kiaušinius. Mūsų Maximoj yra gal 6-7 kainų, nuo mažiausių iki didelių. Tai šiek tiek jau nusiprkau, nors dėl bendro vaizdo. Jau tiek, kiek kitais metais nebeturėsiu, per brangu. Ir tikrai labai ploni lukštai. Kiek liks, tiek turės pakakt...

53

Nija, greičiau daužyk margučius, laukiam naujų eilių :D

54

                       Net sarmata pasidarė, taip seniai savo pastogėlėj buvau... :blush: Ir su eilėm liūdnoki reikalai, visai nėra įkvėpimo :dontknow:

55

Ponia Nija, aišku kad sarmata namų nežiūrėt,nemoteriška :D Vyrai buna kartais užmiršta namo pareit ,o kai moterys...nu negražu :crazyfun:

56

  Joni, nu nu nu! Nebesarmatyk, jau kaip burokėlis žandai :blush: Stengsiuos pasitaisyti, na, jeigu išeis :D

57

Bet žiūriu, kad visai nesitaisai :D  Spyna ant durų ir nors tu ką! Ar kokio kavalieriaus tik neįsitaisei, kad net namučius pamiršti? Na, prisipažink geruoju, o tai mes kaip mat seklį Morką pasamdysim :crazyfun:

58

http://uploads.ru/i/E/b/m/EbmaF.jpg

                        Nu baikit mane gėdint, matot, kad veidai raudonuoja. O akis net po tamsiais slepiu, kad ne taip matytųsi :blush:  Kiek gi čia manęs tėra? Aišku, to grožio, kaip avatare, tai nėra, bet užtat čia aš tikra :D Ir taisausi po truputį :D

59

Ot gerai, dabar eidama per Panevėžį tikrai pažinsiu, o kai sutiksiu, tai kailin gausi, kad jau kuris laikas nieko nebeparašai. Tai kur čia pasitaisymas, a?

60

A jetau, vis lazdavoja mane ir lazdavoja, nei kur lyst :blush: Ir pati matau, kad baigiu visai pagest,bet sunku taisytis, oi, kaip sunku :dontknow:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sielos kertelė » NIJOS PASTOGĖJE