Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sukauptos mintys » ŠIANDIENINĖS MUNTO ISTORIJOS


ŠIANDIENINĖS MUNTO ISTORIJOS

Сообщений 21 страница 40 из 185

21

Jau tas Muntas-tikras širdžių užkariautojas :love: Kas ką besakytų,bet aš tame amžiuje vyrų iš tolo vengiau,o krūmų voliojimai tikrai nedomino.Tas dalykas priklauso nuo sugedimo laipsnio...Pirmas vyras mano gyvenime buvo tas,už kurio ištekėjau.Ot ir galvokit apie mane,kaip apie kokią senieną ar išsigimusią.

22

Tai juk tada laikraščia net rašė, kad viena šešiolikmetė, nebaigė vidurinės ir apsivedė
iš reikalo. Po keleto metų įstojo studijuoti neakivaizdiniu būdu ir laimingai užbaigė. :D

23

Ar ta šešiolikmetė, tavoji? :angry:

24

Aha,tikrai,prisipažink,Vomai :question:

25

Na čia tu kažką painioji su tom šešiolikmetėm, arba ją tiesiog išgrudo iš mokyklos, ankščiau į tai žiūrėdavo gana griežtai. Atmenu buvo gal 64 ar 65 metai, mano kursiokė grįžo po vasaros atostogų nėščia, kol nesimatė  tai nieko, o po to išsikvietė į dekanatą, iš ten grįžo apsiverkus ir rytojaus diena pasiėmus dokumentus išvažiavo. Po keletos metų buvau ją sutikus, tai pasirodo po kiek laiko įstojo į neakyvaizdinį ir baigė, bet stacionare nebuvo jai vietos. Taip pat buvo ir dviem mūsų studentams, jis buvo paskutiniame kurse, jinai trečiame, bet kai pastojo, tai jam vos ne vos leido laikyti valstybinius, o jinai buvo išgrusta į neakyvaizdinį ir su triukšmais. O šiaip, gal kas voliojosi paupiuose ir nuo 14 metų, bet pas mus kitoks buvo auklėjimas, man buvo beveik 20metų, kai buvo tas pirmas kartas ir tai su vaikinu, su kuriuo draugavome jau gerus du metus ir tai buvo mano sūnaus tėvas, mano vyras. Ir žinai, man atrodo, kad nieko aš nepraradau, niekas mane nepažemino, niekam nebuvau tik paklodė, vaikščiojau pakelta galva.
Buvo mūsų kaime tokia Jadzytė, ir išvaizda šiaip sau tokia ir kažkokia nevalyva, bet kur nueidavo į šokius, visur ją bernai griebdavo ir visuomet ją kažkas palydėdavo namo. Mums buvo įdomu , ką bernai toje karvamėlžėje randa (ji dirbo melžėja), mes vasaros atostogu metu sugrįžę studentės stebėjomės. O vieną vasaros naktį, po gegužinės ąžuoline, grįžome namo, pas mane atvažiuodavo po keliolika bandrakursių, nes gyvenau netoli Kauno, sumanėme tiesisi nueiti prie upės ir ką tu manai, išgirdome kažkokį garsa žilvyčiuose, susidomėjome, kas tai galėtų būti, nes nuo gyvenvietės tolokai, nuošaliau nuo takelio vedančio prie upės ir patiliukais nuslinkome pažiūrėti. Žiūrim, kad kažkoks bernas murkdo Jadzytę, o ta tai dejuoja, tai juokias, nesuprąsi kas vyksta. Pirma mintis buvo, kad ją prievartauja, mūsų buvo keliata" nebrendylų,, studenčiokų, tai mes šokom gelbėti Jadzytės, berniokai už pakarpos nutvėrė berną, nubloškė nuo Jadzytės, mes gi puolėm pridengti jos griešną kūną, guosti, klausinėti, kaip gi čia taip įvyko, net norėjom bėgti į miestelį kviesti greitukę. Bet kai ji suprato kas čia vyksta, pašoko ant kojų, išvadino mus durnėmis, mūsų berniokai irgi gavo pylos nuo to traktoristo , ir jie abudu nudrožė paupiu. Va tada ir supratom Jadzytės sekmės paslaptį, bet tai buvo reti atvejai, tokių panelių nebuvo daug ir tai joms buvo ne 14 metų, o gerokai daugiau.

26

Patylėsiu, nes šiandien nesinori nei sekso, nei rekso :huh:

27

Tylėjimas-sutikimo ženklas-va ir išsidavei :D

28

Kai kada privalai pasiduoti, kitaip moterys nelips ant viršaus, o aš taip noriu,
kad mane kas prajotų...

29

Klausyk,Vomai,vis nerimsti,mintys labai kudlinos :D

30

Pritariu Fortūnai, Vomo mintyse jau ne viena pasiklydo, o gal atsiras ir daugiau...Jau labai jos super kudlotos... :angry:

31

Matyt,kad naktimis vienas miega,tai neišsidūksta :jumping: Izaura pagiriota,niekas nesigauna.Reikia jam užsakyt iš ,,Orchidėjų,, firmos mergaitę,pagelbėtų tuose reikaluose :crazyfun:

32

Fortūna, aš labai abejoju dėl Vomo vienišumoTOKIE VYRAI NEBŪNA VIENIŠI, JEIGU JIE TO PATYS NENORI...Tai tik jų asmeninis reikalas...Jiems tereikia tik panorėti, ir gali susidaryti belaukiančių ...eilutė... :angry:

33

Visko gali būti,ypač kai kita namo pusė nugriūna po gėrimų :dontknow:

34

Taigi, taigi, mes čia diskutuojam, o Vomas tyli, kenčia dantis sukandęs...Bet mano širdis jaučia, kad tamsūs debesys jau kaupiasi...Oi ir atsirūgs mum,s...Žinosim, kaip liežuvauti... :angry:

35

Bet gi mes drąsios moterys-atsilaikysim :canthearyou:

36

Prasmė ne ta, kad gali ar negali, prasmė kita.
Ką plentvolis su moterimis veiks, juk vstiek niekaip tas taškelis
neįvyks, todėl aš ir loju.... :huh:

37

Nu kad jau visai nušnekėjai-MYLIMO KŪNO TURI BŪTI DAUG :cool: Ot tada jau ir tašką galima dėt :D

38

ANT NOSIES, NEBENT... :P

39

Ir kas čia toks per būdas?Dar neteko girdėt,kad nosis kur tiktų :crazy:

40

Na matyt nosis, kaip to nykštuko iš Haufo pasakų, jeigu su ja manai taškuotis.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sukauptos mintys » ŠIANDIENINĖS MUNTO ISTORIJOS