Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sukauptos mintys » ŠIANDIENINĖS MUNTO ISTORIJOS


ŠIANDIENINĖS MUNTO ISTORIJOS

Сообщений 41 страница 60 из 185

41

Dabar tikrai labanaktisJau išeinu.Juk reikia kažką padirbti...O TO LAIKO JAU VISAI MAŽAI... :angry:

42

Vat ko nesuprantu,tai nesuprantu - gyvena žmogiukas beveik iš namų neišeidamas,lovoje taškiukus bedėdamas,o nuotykių-kaip iš gausybės rago :question: Ir kaip jie nutinka,kai tokiam nedideliam rate gyveni?Regis,ir darban einu,ir tarp žmonių būnu,ir internete žioplinėju,bet tokių nuotykių nebūna.Reiktų ką nors panašaus papasakot-nėra ką.Gal man kažko trūksta?

43

Bet suprask, tas žmogiukas iki tol, kol prisigyveno iki tokio lovos gyvenimo, išnaršė buvusią Tarybų sąjungą skersai - išilgai ir nebuvo toks skrūpulingas nuodėmės  ar padorumo atžvilgiu. Ėmė iš gyvenimo  visus pasitaikančius malonumus , tiesiog buvo nuotykių ieškotojas, nenuorama, tai dabar ir turi ką prisiminti, o ir jumoro jausmo jam nestinga ir plunksną valdyti moką.

44

Tai,kas seniau buvo,jau aišku,knygosna suguldyta,bet kad jam ir dabar vieni nuotykiai :D

45

Na dabartiniai nuotykiai, gal ne iš gero gyvenimo, bet šaunuolis, kad nenukabina nosies, nors kartais ir nelengva žmogui.

46

Tai nieko, tik mano lova eitų, tų nuotykių būtų ir dabar, nes manęs visi laukia
pasirodant, nes žino, kad jau kas nutiks, jumoristas išsišiepęs atvažiuoja...
Tai ar geriau, kad verksiu, todėl ir nesiduodu įsiutinamas. O pykti irgi moku.

47

Kartais ir paverkti galima, bet aš niekada nerodydavau ašarų pašaliniams. O Jus stiprus dvasiškai žmogus, todėl žmonės ir traukiate prie savęs, kaip magnetas.

48

Joana написал(а):

Kartais ir paverkti galima, bet aš niekada nerodydavau ašarų pašaliniams. O Jus stiprus dvasiškai žmogus, todėl žmonės ir traukiate prie savęs, kaip magnetas.

Gal ir taip

49

:mad:

50

http://forumupload.ru/uploads/0000/20/15/19971-1-f.jpg
Kieno šios nuostabios eilėsa? Jos taip atitinka mano širdies būseną...Nesusilaikiau ir pasididinau, nepaklaususi, ar autorius man tai leis. :angry:

Tai parašė Anna Aleksandravičienė
BŪTINAI NURODYK AUTORIŲ, JEIGU KUR NAUDOSI

51

Joana написал(а):

išnaršė buvusią Tarybų sąjungą skersai - išilgai ir nebuvo toks skrūpulingas nuodėmės  ar padorumo atžvilgiu. Ėmė iš gyvenimo  visus pasitaikančius malonumus , tiesiog buvo nuotykių ieškotojas, nenuorama, tai dabar ir turi ką prisiminti, o ir jumoro jausmo

Joana, jau užsipelnysi, ar tik ne per daug žinai, matyt ir pati plujojai ne mažiau...
Tai dabar ant manęs suverti. Lyg aš norėkau, kad armijoje, virš trijų metų
vežiotų, nors ir ne prieš buvau pamatyti pasaulio...
O ekskursijos, kitas dalykas, tikrai važiuodavom - varijoti :D  :love:

52

Ė ,ė, matyt, kad toks tokį pažino ir ant alaus pavadino.

53

Atitiko kirvis kotą.Iš judviejų išeitų labai graži pora... :angry:

54

Visa bėda,kad Joana turi dieduką :D

55

Būtų buvusi pora, kaip tvora, pagal dievo norą. Nors žinote ir diedukas ne siena, galima pastūmti.

56

O aš bobutės neturiu :question:

57

Joana, tu tikrai pastumk Dieduką.Aš galėčiau padėti parinkti maršrutą. :angry:

58

Aja jai. Marijana, tu vis galandi dantį ant mano dieduko? Reikalausiu kalymo, jei bus geras, tai gal ir susitarsime.

59

Neabejok, jau aš pasistengsiu, kad jis būtų neprastas...Dėl dieduko man nieko negaila...Labai jau aš noriu jį pamatyti.NORS IŠ TOLI, IŠ saugaus atstumo, kad nesugadinčiau jam nuotaikos.
Juk jis sakė, kad manęs nenori girdėti  ir matyti...O AŠ VIS NEATSISAKAU SAVO SVAJONIŲ...Tokia aš jau nepataisoma... :angry:

60

Bet žinok, aš atgal nepriimsiu ir kalymo negražinsiu, jeigu tau nepatiks jo kokybė, gausi jį su pritvirtintu lipduku, kad ,,prekė atgal neprimama ir pinigai (atsiprašau, kalymas) negražinamas.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sukauptos mintys » ŠIANDIENINĖS MUNTO ISTORIJOS