Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sukauptos mintys » ŠIANDIENINĖS MUNTO ISTORIJOS


ŠIANDIENINĖS MUNTO ISTORIJOS

Сообщений 81 страница 100 из 185

81

Nežinau, nesigalvoja, nėra su tavimi siužeto, tu
poetė. Man rekia neigemo kadro. Dar nieko nežinau.
Pirma baigsiu su Astute ir ANDRIUMI. Aš ilgus straipsnius nerašau.
P

82

Negi aš teigiama???O,tai skamba išdidžiai :cool:

83

Aš su jumis per daug atviras, o taip tęstis negali, nes įsibėgėjame ir peržengiu ribas.
Savo klaidas suprantu, tik abejoju, ar jums nuo oficialumo, bus geriau. :dontknow:

84

Tai dabar bene reiks kreiptis JŪSŲ PRAKILNYBE?Argi ne geriau taip,kaip iki šiol.Nuoširdumas ir atvirumas daug atperka.Bent man taip šviečiasi..

85

o man vienaip rodo, darykite ir sakykite, ką tik norite, vistiek kažką kalbėsite.
O kitą auklėti, - lengviausia: http://imgg.dt00.net/523/523059_m.jpg

86

...neskubėkim... bet visur spėkim...

„Sekmadienio popietę paskambinęs bičiulis pakvietė drauge nueiti į mišias Bernardinų bažnyčioje. Pasakiau, kad labai norėčiau, tačiau mandagiai atsisakiau. Mat visas buvau paskendęs rūpesčiuose, neturėjau laiko, skubėjau...
Kitas bičiulis paprašė paslaugos – tik kelias valandas pabūti drauge. Mat norėjo pasitarti. O greičiausiai – tik išsikalbėti apie tai, kas skauda, kas temdo akis, tik pajusti palaikymą, daugišką žvilgsnį... Pasakiau jam – be abejo, tam ir egzistuoja draugai, tačiau paprašiau tą pokalbį nukelti kelioms savaitėlėms – mat velniškai kažkur skubėjau, buvau užguitas neatidėliojamų darbų...
Eidamas į darbą stabtelėjau prie geltonai it Vincento van Gogo paveikslai rėkiančio klevo, beriančio savo lapus su kiekvienu vėjo gūsiu... Labai labai norėjau sustoti po tuo auksu besitaškančiu medžiu. Žiūrėti į jį, kol nebeliks nė vieno lapo ant šakų, drauge su kiekvienu nukrentančiu vis ką nors prisiminti, ištraukti iš nebūties... Tik štai atsidusęs nusigręžiau ir, paspartinęs žingsnį, nukulniavau tolyn – ilgiau stoviniuoti prie medžio tiesiog negalėjau sau leisti, nežmoniškai skubėjau, pareigos ginė pirmyn it botagai.
Nuo byrančių klevo lapų, nuo bičiulių šilumos, pats nuo savęs toldamas dar pagalvojau – o ar lauks jie, kol rasiu jiems laiko, ar įstengsiu suvokti, kad pas juos – ne nuo jų verta eiti?
Medis išbarstys savo auksą ir be manęs. Ir be manęs draugas sugebės išsilaižyti žaizdas. Dievas ir be manęs ras su kuo švęsti duonos ir vyno stebuklą. Ir supras, nė vienas nekaltins, kad nebuvau šalia.
Tik štai, jei kada nors, visų šio pasaulio greitkelių pabaigoje kas nors paklaus, ką veikiau, kam atidaviau visą savo gyvenimą, atsakymas tebus juokingai, o drauge ir graudžiai apgailėtinas: „Skubėjau“...

Rimvydas Stankevičius, „Respublika“

O juk tai tikra tiesa,nes mes vis skubame,bėgame ir laiko randame tik laidotuvėms...Tada ateiname su gėlėmis ir atitempiame vainikus su užrašais kaip mes liūdime, kaip mums sunki ta netektis,bet tam karste gulinčiam juk visiškai vienodai...Būkime,bendraukime, matykime vieni kitus kol dar esame kartu,kol dar mūsų kažkam reikia čia ir dabar...Ar ne taip?

87

Aukso žodžiai Juk mes nesusimąstydami švaistome savo gyvenimą smulkmenoms, nesusimąstydami apie mums svarbiausius dalykus:sveikatą, bičiulystę, draugystę, meilę, užuojautą artimui, pagaliau apie paties savo laimę...Atsitokime, kai jau laiko nebėra arba jo likę labai mažai...
Tad taisykime tai, ką dar galime pataisyti... o.O

88

Ech mielieji,nepilkite druskos ant žaizdos, juk taip ir gyvename, kol jauni, kol stiprus, kol turime daug ir svarbių reikalų, tada net sau neturime laiko, o ką kalbėti apie greta esančius. Tik baigiantis šio gyvenimo keliui sustojame ir susimąstome, bet nieko jau atgal nebesugražinsi, nieko nebepakeisi...

89

O čia jau liūdnesnės gaidelės girdisi....

90

Čia girdisi, tik tiesa,  :offtop: pasakyta į šviesą

91

Nagi jos delnu neuždengsi....

92

JŪS PAPRATUSIOS VISKĄ PRISIDENGTI :love:

93

O ką siūlytum,vaikščiot atsiplėšus?ĖĖĖ,ne,gali vėjas perpūst :D

94

Aš nebent, visą savo gyvenimą tiesos nedangsčiau, apie viską ir visada tik tiesą.
Daug kas manęs nesuprato ir dabar nesupranta.
Dėl to mano gyvenimas ne kartą virto košmaru...
Daug kartų mokyta, aš vistiek nepasimokiasu.
Aš vis dar tikiu,kad gyvenime yra daug gerų ž-monių,
Kad aš galiu turėti gerą draugą, kuris nesinaudotų mano naivumu, pagaliau, patiklumu,
atvira mano širdimi,kad jis būtų mano draugas, kai man sunku,
o ne tik tada, kai jam to reikia ar patogu...
Ir kad nebūtų melo, išdavystės, kad tai būtų žmogus, kuriuo aš galėčiau pasitikėti labiau, negu
pasitikiu savimi.
Tokios tai mano svajonės, jos gal ir naivios, neįgyvendinamos, bet jos mirs tik kartu su manimi. :angry:

95

Tai tik svajonės, o jos nedraudžiamos, aš irgi daug ko noriu, bet...

96

O gal manot,kad aš neturiu svajonių?Dar ir kaip turiu!Deja...Iš tiesų,svajoti nedraudžiama...

97

Atrodo, kad neturi Astute :playful:

98

Ot ir turi!Netgi dar kokių!Bet jau jums neišduosiu,nes galit svajones pavogt :D

99

Tikėtina, kad koks kunigėlis ir aplanko - kartą per metus...

100

Fortūna, mane jau kaltino beveik visais pasaulio griekais, bet kad vagiu svetimas svajones, tai tikrai ne.
Aš turiu savų, ir tiek daug, kad ir kitiems jų galiu padovanoti.
Tad gali be baimės apie jas rašyti. :love:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sukauptos mintys » ŠIANDIENINĖS MUNTO ISTORIJOS