Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Svečiams patogiausia čia » Noriu prisistatyti


Noriu prisistatyti

Сообщений 1 страница 20 из 143

1

:flag: Sveiki, aš noriu prisistatyti aš Inga turiu fizinę negalią Sergu nuo gimimo. Man gimdymo traumą, bet esu protinga, nuoširdi. Baigiau vid. mokyklą vienais penketais su aukso medaliu. Po to privačiai mokiausi anglų k ir dabar po truputį vertėjauju namuose. Aš labai veikli mergina labai daug sportuoju, mankštinuosi. Noriu pasveikti išmokti vaikščioti. Vilties neprarasiu niekada iki grabo lentos :flirt:

2

Tai būki pasveikinta nūsų kolektyvo. Malonu , kad čia atėjai, bus linksmiau
visiems, nes aš būnu č ia kasdien
Tau šio bei to suradau;
http://www.vtv.lt/images/stories/food/sampanas_alkoholis.jpg
http://farm3.static.flickr.com/2149/2261469804_bc5c89bd96.jpg

3

Vomiukai, aš ištikima Tavo draugė nors man trūksta laiko visur užbėgti, bet pasistengsiu užbėgti :cool:
http://users.skynet.be/verygoodman/tafeldek.gif

4

Nekas nesako kasdieną, kiti irgi tik turėdami laiko pasirodo ir užtenka :glasses:
:insane:

5

-----------------------
SĖKMĖS TAU Lapute-Kumute...

Отредактировано GRA (2011-01-16 12:44:28)

6

SVEIKUČIAI :unsure:
   Labai jau sudėtinga čia,net nežinau,ar sugebėsiu būti šio forumo gerbėja.Nematau žmogučio,mane čia pakvietusio,gal būtų drąsiau.
Esu moteriškutė,mėgstanti poeziją,dirbanti knygų šventovėje-bibliotekoje.Nesu jauniklė,bet nurodyti metų skaičiaus nenorėčiau :D
NOrėčiau rast bendraminčių ir draugų.Vadinkit mane tiesiog Fortūna,nes jos pastoviai tikiuosi :D
  Prašyčiau man padėt čia apsiprast ir atleist už nemokšiškumą.Ačiū :)

7

Sveika  Fortūna.  Tau taip gerai čia sekasi, kad atrodo čia jau buvusi.
Žinoma dar ne viską pas mane matai, bet reikia pasitikėjimo. Aš daug
kartų nudegęs, dabar jau atsargus.
O kas dėl knygučių, tai atrodo Tina ir tau paėmė, ar aš klystu? :D

8

Negi?Tai kad gal ne man,nieko nesakė nei žodžiu,nei raštu :unsure: Būtų malonu.Bet čia jau neliko Bestijos-kame šuo?Kaip matau,esi visai ,,geras berniukas,, :rofl:
Užtat man paaiškink,kaip čia reikia įsidėt avatarą?Anuose forumuose tai paprasta,bet čia...man jau neįkandama :blush:

9

Viskas taip, Senjoruose aš nekenčiamas dėl šmaikštumo, todėl dažnai pykdavomės.
Tik tada susikūriau savo svetainę. Pirmiausiai prisikviečiau neįgaliųjų ir visi mokėmės, nes čia
viskas kitaip. Pramokę išsiskirstė kas kur, nes aš pradėjau rašyti ir mažai bendravau.
Paskutinę knygelę "Internetinės Džiunglės" dar turiu, bet kaip tau perduoti?
Jei labai nori prikabinsiu Woordą ir paštu atsiūsiu, bet su popieriniu variantu, tai ji man kainavo,
nes pats leidausi.
Avatarą čia eina dėti didelį, eik į profilį ir ten viską rasi, ten ir parašą gali dėti.

10

Savą poeziją aš irgi pati leidausi.Kadangi gyvenu sunkiai,ieškojau pagalbos,kitaip sakant-sponsorių.Didesnę dalį padengė dukra.Nepardavinėju,o tik padovanoju.Tinai irgi išsiunčiau.Viskas paprasta-į voką ir į paštą.Per dvi dienas ir gauna.Jei norėtum paskaityt,galėčiau ir jums pasiūst,tik man parašykit savo namų adresą.Nebijokit,į svečius nenulėksiu :D O jei čia viešint nenorit,galit man atsiūst žinute,tel.nr.865360262.Tai lauksiu,iki :unsure:

11

Ačiū, susitarsime

http://images.cards.mail.ru/3b/13/88611808dc953293fe7a88adecf8133b.jpg

12

Dieve Dieve,kokia širdis,gal ją reikia pasiūst į ligų temą? :rofl: Išsiplėtimas,ne kitaip :(

13

Bet tai realybė, nuo išsiplėtusios širdies ir pradėjau sirgti.
Tai neduodi avataro, pakeičiau į senesnį, gal jau tiks?

14

tai jau parašiau,kad labai tiko,beveik kaip nuotrauka.Ir pataikyk,vos ne kaip iš akies :D

15

TA PROGA IR SAVO PASIKEISIU, O 21val. krepšinis, vis užsiėmimas

16

Oi Vomai, tas tavo naujasis Avataras tai...Nereikėjo ankstesnio atsisakyti, labai jau buvo gražus ir romantiškas...O DABAR NEBĖRA Į KĄ AKIŲ PAGANYTI... :P  :longtongue:  :blush:

17

Tie ūseliai visai nieko,bet tas pienas....Lyg būtum kūdikis.Ieškokis padoresnio avataro,kad pasižiūrėjus seilė varvėtų :D

18

Nieko nebus, gražaus nedėsiu. Nereikia svajoti apie mane .
Aš vedęs žmogus ir invalidas, tai ką iš manęs paimsit.
Mano tik akys ir liežuvis... :rolleyes:

19

Bent jau aš ir neketinu ko nors tikėtis.Avataras tik šiaip,kad būtų smagiau bendraut.Nesu tiek žemai kritusi,kad viliočiau vedusius,bet kalbėtis neatsisakau ir TABU neturiu jokioms temoms.Reikia apie meilę,prašom,reikia apie politiką,irgi,reikia apie darbą,gamtą,įstatymus,irgi nieko prieš.Apie kitas svetainės moteris nežinau,juk asmeniškai jų nepažįstu.Manau,kad forume linksmai leist laiką,juokaut,plepėt ir yra tinkama vieta.Kitaip būtų labai monotoniška ir liūdna.Gal aš klystu?

20

Ne neklysti, nemėgstu niurzglių, ir baisių davatkų.
Žmogus turi turėti savo nuomonę, visais klausimais.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Svečiams patogiausia čia » Noriu prisistatyti