Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Svečiams patogiausia čia » Noriu prisistatyti


Noriu prisistatyti

Сообщений 121 страница 140 из 143

121

Labai jau jūs moksliškai kalbat...Kontaktai, ar čia elektronika.Aš apie tiksliuosius mokslus neturiu nei mažiausio supratimo, tai patylėsiu.Paskui dar apsijuoksiu... :angry:  :writing:

122

Kontaktas, tai kai prikiša ir nekiša. KONTAKTAS YRA, BET NIEKO NEJAUTI. :playful:

123

Tai jau ne kontaktas-turėtum nors ką jaust :blush:

124

Na , pabandom, gal suklydau Tik kontaktą padarysim irištirsim :D

125

Na,ir kaip tą padarysim? :crazyfun: Gal jau ten vietoje daryk,o mums viską vaizdais rodyk :idea:

126

Jei kas norėtų čia prisiregistruoti...

127

Esu Sigita, pensininkė ,buvusi mokytoja. Be knygų neapsieinu ir šiandien. Jaunystėje rašiau eilėraščius, dabar dar parašau po kokią miniatiūrą. Bet labiau patinka skaityt kitų. Pažadu būti drausminga ir neįkyrėti. :blush:

128

Neįkyrėsit, jeigu daug, daug rašysite, na įkelkite savo parašytus eilėraščius jaunystėje, dabar rašomas miniatiūras. Matote mes čia visi mėgstame skaityti, bet kad būtų ką skaityti - tenka ir parašyti.

129

Daug rašyti nepažadu,nebe ta sveikata, bet kartais užsuksiu, nes ir pačiai labai įdomu, kuo gyvenat. Dar labai nedrąsu vaikštinėti, reikia apsiprast.
Gal įsibėgėsiu... Ačiū už priėmimą :love:

130

Prašom dažniau!

131

Netyčia patekau šiam foruman ir patiko. Džiaugiuosi, kad anūkas išvyko užsienin svečiuotis ir galiu naudotis kompiuteriu. Esu Nijolė, bet vardą trumpinu ir būsiu Nija. Greičiau ir patogiau. Pagal specialybę esu med.sesuo, bet daugiausia dirbusi prekyboje. Šiuo metu bedarbė ir po operacijos gydausi ranką. Amžius artėja link pensijos,bet kelis metus dar teks jos palaukt. Be darbingų rankų sunku ją užsidirbt. Tai apie save tiek, būkim pažįstami :blush:

132

Labai malonu, kad čia užėjote, tikimės, kad ir pasiliksite ilgam.

133

Ne tik pasiliksit, bet ir savus atsiliepimus rašysit, pasakosit, kas gero, kaip gyvenasi ir t.t.

134

Noriu pristatyti naują narį VYTENĮ, rašantį labai gražius eilėraščius, verčiantį iš kitų kalbų ir t.t. Prašyčiau gerbt ir mylėt, o esant reikalui -pagelbėt. Tikiuosi, kad bus mūsų Pranui bičiulis :D

135

Mieloji, leisk nors per rakto skylutę žvilgterti į naują Žvaigždę sužybusia mūsų padangėje, labai malonu, kad draugų ratas didėja.

Отредактировано Joana (2012-02-02 23:55:58)

136

Joana, kantrybės! Jam dar klaidūs mūsų forumo keliai.Kai šiek tiek susipažins plačiau, tada pasirodys. Kadangi jį pati pakviečiau, stengiuosi aiškinti,kas ir kaip. Manau, greitu laiku bus viskas O.K. :D

137

Na jau tu pasistenk, nes taip knieti susipažinti su nauju ,,mūsų šeimos" nariu, čia tas pats, kaip laukti pirmo pasimatymo jaunystėje.

138

Aha, tada bėgte marš į GROŽIO SALONĄ! Kai pamatys tokią senę, persigąs ir pabėgs :crazyfun:

139

Sveiki gyvi, ar galiu užeit? Nors jau ir užėjau. Labai patinka visur landžiot,tai ir čia netyčiom pataikiau. Man patiko ir nutariau merkt savų meškerį.
Mama mani vadina Joneliu,o draugai tai  Koščėjum, mat tik du dantis teturiu. Ale vis vien esu gražus.Gal ir šitom moterim patiksiu. Žmona pametė, tai ir savo vaikų nepažįstu,saldainį paduodu visiem sutiktiem, sakau, gal mano? Eilėraščių rašyt tikrai nemoku, ale paskaityt tai man labai patinka. Žiūriu, rašančių tai turit.Paskaičiau ir pagyriau.Nu tyliai aišku, gal neišgirdot. Aš dar anegdotus myliu ir jums kokį pasiūlysiu.Nepykit, jeigu ir nelabai švarus bus,gi iš dainos žodžių neišmesi, taip ir iš anegdoto. Tai primsit mane, tokį šiokį? Nesu žemaitis,gyvenu vidury Lietuvos tarp Vilniaus ir Kauno, gražioj vietelėj, bet ir ne suvalkietis, visai ne skūpus. Gal sutarsim, aš mįsliju :question:

140

Tai kas čia mani tyleniu apšaukė? Nesu aš beliežuvis, man geriau valgyt neduokit, bet kalbėt tik padavai! Matot, kad visu burnu rėkiu, net kapliai matos :crazyfun:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Svečiams patogiausia čia » Noriu prisistatyti