Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Svečiams patogiausia čia » Noriu prisistatyti


Noriu prisistatyti

Сообщений 141 страница 143 из 143

141

Šendien aš rimtas. Pažioplinėjau, pasidairinėjau ir susisarmatijau :blush: Visi čia tokie talentingi, kas ką moka, kas ką daro, tik aš toks niekam tikis. Kokį anigdotą suskeliu ir viskas. Ale neišmeskit mani, man čia patinka. Nu, nors del skaičiaus...Kadu kokį žodį leptelsiu, jūsų kūrinius paskaitysiu. Sutariam?? Kai galvoju, tai anigdotai irgi kūryba, a ne?

142

O ką? Nežinojai, kad  anikdotai irgi  kūryba? Ir dar, jaucu, ar cik dzūku nebūsi. O razumnas žmogus  niekuomet  nesako, kad  jis  razumnas.
Aš tau trupucį pilosopijos , o tu man trupucį razumo.  Gerai?

143

                      Sveikas,Pranuci! Nu žinotum, par man to razumo nelabai...Ne kažkų galiu pamačyt. Ir ne dzūkelis esu, gal tik apie tuos kraštus laikausi. Tep jau gavos, kad gyvenimas mani pamėtė po pasaulį ,ir rusyne pagyvent teko,ir krašto pamačiau, ir Lietuvoj jau kelintan rajoni.Grynas aukštaitis aš, o tų tarmių prisirenku basikilodamas iš venos vietos kiton. Tep ir knygas pamėgau, ir kūryba domina, ir aišku, pilosopija :D O jau anigdotai man tai labai limpa,tik neilgai laikos, matyt, pasenau...Visgi jau pensijon šimet išeis...


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Svečiams patogiausia čia » Noriu prisistatyti