Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



RINKIMAI

Сообщений 241 страница 260 из 265

Опрос

Kas laimės Prezidento rinkimus
Grybauskaitė

75% - 3
Graužinienė

25% - 1
Prunskienė

0% - 0
Valinskas

0% - 0
Butkevičius

0% - 0
Matilevičius, Pilvelis ir kiti...

0% - 0
Голосов: 4

241

Velnias,o aš nemėgstu...Gal aš nesveika :question:  :no:

242

Aišku, dabar žinau jūsų nuomones :mybb:

243

Geriau jau pasakyk,kokie rinkimų rezultatai? Ar laimėjo nepartinis blokas? :rofl:

244

Dar palaukim, internete dar neskelbia.

245

internete vrk puslapyje yra visi rezultatai pagal savivaldybes ir pagal rinkiminėse apygardose dalyvavusių partijų ir atskirų kandidatų surinkti balsai, tik dar nėra reitingavimo pačiuose partijų sąrašuose. Pvz:Šakių savivaldybė - Valstiečių - liaudininkų sąjunga -14 mandatų, TS-LKD -4, socdemai -4, liberalų -centro sąjunga -1, tvarka ir teisingumas - 1, ir išrinktas nepriklausomas kandidatas E. Rinkevičius.
Pas mus laimėjo tie kas labiausiai reklamavosi, turėjo tam pinigų, taigi išėjo, kaip toje dainoje: kas turi pinigų, tas guli su Onute, o kas neturi jų, tas žiūri pro skylutę.

246

Peržvelgiau- Lietuvoje pirmauja socdemai,o  mūsų rajone-konservatoriai.

247

O pas mus - Valstiečiai :playful:

Iš pensininkų tik pasijuokė...
http://mtdata.ru/u22/photoDCF9/20000100338-0/big.jpeg

248

Pas mūs liberalų centro sąjunga ima valdžia.

249

Mes jau tre :flag: čia kadencija - valstiečiai liaudininkai

250

Vadinasi,bulvių priauginsit :D

251

Mes ir dabar turime. Du ūkininkai daug ha augina ir K. Naumiesčio eksperimentinis
bulvininkystės ūkis. Sėklą ir mes iš jų perkam.

252

vomas написал(а):

Mes jau tre :flag: čia kadencija - valstiečiai liaudininkai

Rusijos kunigaikštienės vasalai?

253

Joana написал(а):

Rusijos kunigaikštienės vasalai?

Deje, tavo žinios senstelėjusios. Karbauskis jau senai atsiskyręs nuo Prunskienės.Tai
ji kuria kitą partiją, kai valstiečiai išvijo "Šatrijos Raganą"
Mūsų Šakiečių meras Bertašius, Karbauskio vienas iš pavaduotojų, o jų yra net trys.Dar
yra valdyba, tik smulkiau aš nesidomėdavau.

254

Dydysis žemvaldys, šaunuoliai šakiečiai. O kiek daug mūmyse baudžiaunininko kraujo!

255

Šakių lygumose gera žemelė žemdirbystei ir nėra jokios pramonės.
Buvusi KERAMIKOS GAMYKLA senai sugriauta, o apleistų dirvonuojančių dirvų
nėra :huh:

256

Ir kiek tos geros žemelės turi užvaldę žemgrobiai, kiek būvusiu žemdirbių neturi darbo, o gal pas jus nėra prasigėrusių ir skurstančių, , visi neturintis žemės einate į lažą ir laimingi, nes laisvi nuo rūpesčių. O kur dėjosi tie keli šimtai šeimų, kurie dirbo Gelgaudiškių keramikos gamykloje, aaa... turbūt jie iškeliavo turistinėn kelionėn į išsvajotas vakarų šalys pasižmonėti, reikia, reikia pažinti pasauly, gal ten laimė mėtosi kur nors prie plataus vieškelio.
Tarp kitko, Gelgaudiškyje teko trumpai gyventi ir dirbti, rodos 1971 ar 72 metais, o be to studijuodama turėjau draugę iš Pakalniškių kaimo, ten teko dažnokai lankytis, atmenu didžiules ančių fermas (o tarp kitko , kur šiuo metu nusipirkti lietuviškos antienos, gal ten dar auginat), na bet užteks tų prisiminimų.

257

Matau,taip rimtai aiškinatės,tai ir sutrukdyti bijau-neriu kiton temon :mybb:

258

Mergaite, mano vestuvė buvo 71 metais rugpiūčio 5 d. 73m. pradėjau dirbti
MSV, IR GYVENAU TADA  pas Izauros tėvus. Ten vadinasi Aukštasis Gelgaudiškis, kur ančių ferma, o dabar ten nieko nėra, bet negarantuoju, nes senai nebuvau.
Aš dar toliau nuo antyno tik ant kalno Branduoliškių gyvenvietėje. Izauros tėvų ūkis dar stovi, gyvena toks iš kalėjimo parėjąs jų giminaitis, tai neleidžia sugriųti. O mano gimtinė dar toliau, tarp Gelgaudiškio ir Plokščių tik ant kalno irgi. Taigi gal mes dar ir susitikę buvom? tik nieko nežinojom. Aš MSV vežiojau žmones, o kai iš ten išėjau tame kolūkyje veždavau mokinius ir žmones į darbą.

259

Plokščiuose teko tuo metu būvoti, ten tokia Zita gyveno, ji vėliau rodos ten dirbo parduotuvėje, o šiaip tai draugės brolis Antanas dirbo kino mechaniku ir vežiodavo filmus po gyvenvietes. Esam su Ėle ir jos broliu apvažinėję kelis sykius jo aptarnaujamą zoną. Gal ir tu pažinojai kino mechaniką Antaną D., jis ten dirbo ilgokai. Mano draugė po paskyrimo išvyko gyventi į Alytaus rajoną, bet po kelių metų grįžo į Šakius ir rodos dirbo lyg tai rajono švietimo skyriuje. Metai ir gyvenimo keliai mūs išskyrė, prieš kelis metus pradėjau jos ieškoti, bet veltui, žinai mes moterys keičiam pavardes ir pasimetam , kaip skiedros vandenyne, kas gali mus surąsti.Taigi, gal kadaise ir mes prasilenkėm kas ten supasis, kur įminėm pėdas. Bet geri prisiminimai iš to krašto liko. Atmenu, kartą su Ėle atvažiavom pakeleivinga mašina labai vėlai iki Gelgaudiškių, o iki jos namų gal apie trys km. Vidurnaktis, einam taku per kapines, tylim, nejauku, išgirstam kažkieno žingsnius, lyg ir smagiau, kad ne vienos. Mus prisivėja vyriškis ir sumano pajuokauti, kaip anegdote.
- Laba naktis mergaitės, kur taip vėlai einate ir ko per kapines, o ne aplinkui, argi jums nebaisu, nebijote?- O Ėlė ir sako:
- Aišku, kad bijome, bet va dabar su jumis bus drąsiau.
- Jo, jo mergaitės, visiems bus drąsiau, o tarp kito, kai aš buvau gyvas irgi labai bijodavau naktį eiti per šias kapines. Na ir leidomės į kojas abi, o jis kad pradėjo kvatoti, o naktis, toks aidas siaubingas, bet mes bėgom turbūt sumušdamos visus bėgikų rekordus. Po to jis kažka mums rėkė, bet mes nesustojome, bėgome visus tuos trys kilometrus iki namų. Taigi, metai trina iš atminties praeities vaizdus, tik kažkokios nuotrupos kaip kada sugrįžtą , prikeldamos prisiminimus.

260

Jaunystės prisiminimai...Kaip tai davatkai ...,,taip smagu prisimint,,! :D