Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti


Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti

Сообщений 1 страница 20 из 683

1

Labas vakaras, ar rytas,
O gal dienos pats vidurys?
Lai mūsų ištrūkęs žodis,
Čia mus pačius ir aplankys.

Būkite pasveikinti ir praneškite apie savo nuotykius kasdieninius.

http://t5.tagstat.com/image05/e/9153/8004054TF5j.gif

2

http://t6.tagstat.com/image04/7/d303/80010531Zc3.gif
http://j7.tagstat.com/image04/e/06ae/001n053DwqK.gif
http://i157.photobucket.com/albums/t70/RitaKayC/My%20Comments/ATT4-1.jpg

3

4

http://i6.tagstat.com/image06/6/447a/000o054FAhW.gif

5

Laba diena.

Žodžiai, o žodžiai,
Kokie jūs galingi...
Kartais jūs glostote širdį,
Lyg ką tik prasiskleidęs
Rasotas, kvepiantis
Raudonos rožės žiedas...
Kartais jūs savo aštriais spygliais
Susmingate į širdį giliai
Ją žeizdami ir liekate joje
Visam gyvenimui.
Tačiau kartais įvyksta stebuklas:
Saulė savo spinduliais
Pasveikina žemę,
Papučia gaivus pavasarinis vėjas
Ir širdis vėl išgyja...

Kaip tik to linkiu Jums visiems
Ir, žinoma, sau... :love:

6

Čia,tai čia! Tada ir labinuosi - GEROS DIENOS :flag:

7

Manau,reikia nurodymus vykdyt.Buvo parašyta,kad pranešt,kaip praėjo diena? Aiškinu: diena buvo graži,truputį darbinga,nežiūrint,kad sekmadienis :blush: Daug laiko praplepėjau telefonu,nes sulaukiau nemažai sveikinimo skambučių. Beje,Joana irgi skambino.Ne tik pasveikino,bet ir pasigyrė,kad jau gavo Stasio knygeles. Dabar lauksiu iš Dublino grįžtančios Vinijos,gal ir man knygelę persiųs. tad tokia ir diena.Ypatingų nuotykių nebuvo,nes miręs kaimynas...Linksmintis nedera. :nope:

8

Ataskaita būtų tokia:
PASIGAVO mane  Savivaldybės agronomas, o knygelės jau visos surašytos.
Vartė, vartė bet sau vardo nepritaikė. Žmogus rimtas, pasiturintis, tai nori antrą leidimą organizuoti.
Tik tiražas būtų jau ne mano, o jis į knygyną sukištų, paskiau organizuotų pristatymą, o aš tik autografus dėčiau.
Tegul dar pasiskaito. pažiūrėsim ar bus norinčių ir perkančių, tik viena man nepatinka:
- Jis darys bizniuką, o man tik garbę paliks, o aš norėčiau atvirkščiai - pinigėlių.
Todėl vargu ar sutiksiu, man geriau būti nežinomam antikvarui.
Kam pažadėtos, tam ir užrašytos ir nieko nekeisiu. :writing:

9

Aš su tavim sutinku, nenorėčiau, kad knygutę skaitytų daugiau akių, nes ten paminėtaMarijana, o ir realame gyvenime mane daug kas vadina Marijana.Bet juk tavo valia, tu juk autorius, kaip tau atrodys geriau, taip ir daryk.
Aš juk ne prie ko.
O į pristatymą tikrai atvažiuočiau.
Tuo pačiu ir su tavo Izaura susipažinčiau.
Nors ir nebus pristatymo vistiek atvažiuosiu, tad paruošk ją, kad man akių neiškabintų, pagalvojusi, kad aš noriu užsikarti tau ant sprando... :love:

10

Sveiki! Džiugu girdėti,kad knygelė turi paklausą.Be abejo,būtų geriau pinigėliai,bet kartais ir šio to vertu būti neblogai. O Marijana nepergyvenk-kas žinos, kad čia pati paminėta :D Pagaliau,ko rašytojai neprirašo,argi jiems ta etiketė prilimpa? Taip kad didžiuokitės savo kūriniu ir rieskit nosis. Aš už jus keliu abi rankas :cool:

11

Nežinau. ar čia kas nors organizuos, o finansuotų Zanavykų bankelis. bet
knygas pardavus jis savo pinigus atsiima. Kaimiečiams vis tiek per brangu,ir jie neįpirs

12

Sveiki, lietus atvarė namo, bet čia tokia smarvė, kad nors bėk iš namų, galvojau, kad kaimyno katę netyčia uždariau, o ji sumanė nugaišti, bet pasirodo katė sveika ir gyva tupi laiptynėje. Siurprizą pateikė mano šaldytuvas su savo No frost sistemą, kai persijungė į automatinį atšildimą, tai daugiau nepersijungė į atšaldymą. Žodžiu tas kelias dienas vis šildė, o kamera šaldymo didelė, ten dar nuo praėjusio rudens grybai, uogos, senelio prižvejotos žuvys, geros kaimynės atvežta iš Daugpilio turgaus jautienos(daug pigesnės, nei pas mus), anūko pamiršti ledai, o viršuje šaldytuvo taip pat buvo produktų, tai galit įsivaizduoti kokie kvapai, kvapeliai mane pasitiko. O dar karštas vanduo išjungtas, šiūkšlių mašina jau pravažiavus, nors rėk, tai dabar sėdžiu ir atidarius balkoną ir langus bandau išvėdinti. Taip, kad pabendrauti vėl neliko laiko. Rytoj anksti ryte lėksiu į sodą, ten lakštingala įsitaisė slyvaitėje ir suokia beveik iki pietų, pavakary vėl pragysta ir taip iki paryčiu, o alyvos kvepia, dar dvi obelys žydi, sinavadai mėlynais žiedeliais linguoja, pakalnutės, įsitaisiusios po sena kriauše ,sidabriniais skambalėliais virpa, o jų nuostabus kvapas sielą gaivina, nukelia į seniai prabėgusius mokyklinius laikus, kad mes bėgdavome iš pamokų į seną Babtų ąžuoliną pasiklausyti lakštingalų, pasigrožėti pakalnutėmis, nes ten jų buvo ištįsi kilimai prie senų ąžuolų ir susėdę, apsvaigę nuo kvapų, dalindavomės savo paauglystės paslaptimis, svajodavom.

13

O Stasį sveikinu su knygos išėjimu ir džiugu, kad susidomėjo tavo knyga, aišku būtų gerai prisidurti prie pensijos, bet juk palikti gyvenime pėdsaką - savo autografą, kad skaitytojas juo galėtų pasididžiuodamas pasipuikuoti irgi gerai.

14

Labukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssss :flag: Geros dienos!

15

Čia buvo ir Kinziulis  :D

16

O, kad kas padovanotų man tokį meškiuką-labai jau jis simpatiškas ir mielas... :love:

17

Gerai sakai,Marija.Toks meškutis šalia,ypač žiemą-tikras išganymas! Ir šilta,ir švelnu :D O kol tokio neturim,galim pasvajot. Gero vakaro :flag:

18

http://www.youtube.com/watch?v=Sj33dw_u … r_embedded

19

Anekdotai dienos  nuotaikai  praskaidrinti
**********************************************
Sugalvojo žmona vyrui egzotišką vakarienę pagaminti ir paprašė, kad jis nueitų į parduotuvę ir nupirktų sraigių.
Kol vyras ėjo, aišku, susitiko savo draugus, jie kai ką susiorganizavo... ir išėjo kaip visada.
Grįžta vyras paryčiais namo nešinas sraigėmis. Sustato jas į eilę prie durų. Žmona atidaro duris, o vyras ir sako:
– Mielosios, dar žingsnelis – ir mes jau namie!

********************************************

Arbatą galima užplikyti septynis kartus,aštuntąjį arbatžolės išplaukia ,pažiureti tokio šykštuolio :)

*****************************************
Išradingas "zuikis".
Kontrolierius keleiviui:-Jūsų talonėlis?-Mano talonėlis.-Jūs ligonis?...
-O jūs daktaras?-Jūsų talonėlis?-Mano talonėlis...-Ką jūs čia patį per tą patį kartojat, kitų žodžių nežinot?-Žinau:siurblys.-Aš kontrolierius po galais.-O aš santechnikas...-Pas jus visi namie?-O jūs norit į svečius?-Jūsų talonėlis?-Mano talonėlis...-Jūs ką, zuikis?-O jūs vilkas?-Jūsų talonėlis?-O kam jums jo reikia?-Na, aš pažiūrėsiu...-Na, tai nusipirkit ir žiūrėkit...-Jūsų talonėlis????-Mano talonėlis, o štai ir mano stotelė..
********************************************************
Kas yra senatvė?
Kai mergaitės pagal iškvietimą pas tave atvažiuoja su raudonu kryželiu.
******************************************************************
Grįžo Dominika iš vairavimo egzamino su subintuota ranka
-Na kaip išlaikei vairavimo  egazminą ?
- nežinau, instruktorius ligoninėje.

20


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti