Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » NAUJAMETINĖS DOVANĖLĖS


NAUJAMETINĖS DOVANĖLĖS

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

Kiekvienas pasirenka pats - patinkančias

2

http://www.millan.net/funp/cards/xmasblues.html

3

4

5

6

Ir taip be galo ir krašto...

7

Nematau nieko,tik baltus langus...

8

Fortunka, kol nesusiinstaliuosi flaš grotuvą, tol ir nematysi. JUK MOKAISI,
klausk, padės.
Eik į google, surask Adoble puslapį ir beveik visi adoble reikalingi. o vidiakus, yutube
man leidžia žiūrėti ir įsikelti tik su flaš 10 grotuvu. Paprastai juos mėnesiui duoda
parsisiūsti nemokamai, o paskiau atsinaujini flaš įskiepį. Tu mergužėle, su savo
kompu, nematai pasaulio, o aš per atstumą, tau nesuinstaliuosiu. :glasses:

9

Matyt,teks gyventi tamsiam pasaulyje.Čia nėra kas pamoko ir paaiškina,o kompo į darbą nenusinešiu.Žodžiu,esu tamsi kaimietė,kur jau man su jumis...O aš nesu gudresnė už penktoką :blush:

10

Matyt esi labai kukli, juk gali pasiteirauti tų, kurie jums vedė kursus ir ,  ant popieriaus užsirašyti kur ieškoti, ką spausti, kaip atsisiusti. Juk ir biblijoje parašyta ,- belskite ir bus atidaryta.

11

Taip tikrai gaila jos, kam toks kompas reikalingas, kuris neįgalus :love:  :D

12

Na,nenudėkit mano Philipso-jis dar ir kaip įgalus,importinis-greičiau aš kvaila per visą pilvą,nes bijau daugiau landžiot.Jei ką padarysiu,nebus kas taiso,o be jo liūdna...To patarėjo man reiktų vietoje,kad konkrečiai viską parodytų,įvestų,paaiškintų.Tokių dalykų kursuose nemokė ir net kalbos nebuvo.Aplamai,tikrai sunkiai gaudausi.Reikia daug laiko,kad pamažu kažką įsisamoninčiau.Prisipažįstu,prasta esu jums kompanionė,daugiau bėdos su manim nei naudos :blush:

13

Fortūna написал(а):

.Prisipažįstu,prasta esu jums kompanionė,daugiau bėdos su manim nei naudos

Na tik nepradėk save plakti, čia tik vienas Vomas asas, o mes visos vieno lygio, kiek mokam tiek mokam, ką dabar daryti, apsivilkti ašutinę ar ką.

14

Joana написал(а):

Fortūna написал(а):

    .Prisipažįstu,prasta esu jums kompanionė,daugiau bėdos su manim nei naudos

Na tik nepradėk save plakti, čia tik vienas Vomas asas, o mes visos vieno lygio, kiek mokam tiek mokam, ką dabar daryti, apsivilkti ašutinę ar ką.

Ko čia dabar sukilimus ruošiate, nėra tas vomas jau toks bjaurus.
IŠ NEGALIOS PRADĖJAU DOMĖTIS  kompais ir viską turėjau atrasti pats.
PIRKAU PORĄ KNYGŲ, O lengviau pasidarė, kai draugas įvedė lietuvių kalbą.
Dabar skaitau ir mastau,o programos vis jaunėja, vis keičiasi, tobulėja ir
vėl viskas iš naujo. TAIGI GERAS KOMPIUTERISTAS, turi kasmet pasitobulinti
kursuose, kitaip lieka tik pagrindai.
Taigi, kiek aš žinojau, jau paseno, bet forumą dar suvaldau. Nereikia pykti, kad ko nepadedu,
reiškia pamiršau, o to laiko kaip visiems - striuka!!!!!

15

Mielasis mūsų Mokytojau, argi galima ant Jūsų pykti? Tiek daug laiko gaištate su mumis, už ką nuoširdžiai esam dėkingos. O pykstam kartais ant savų kompų ar ant savo pačių neišmanimo. O Jums esame dėkingos (manau, kad išreiškiau mūsų moterišką bendrą nuomonę).

16

Be abejo,juk aš ir nesakau,kad pykstu.Tiesiog prisipažįstu,kad esu šlapia višta ir gadinu kompaniją...

17

Abejoju jūsų atvirumu :glasses:

18

O kaip kitaip tą atvirumą parodyt?

19

http://mtdata.ru/u12/photoE2CB/20744476128-0/big.jpeg

20

vomas написал(а):

Abejoju jūsų atvirumu

Na jeigu taip abejoji, tai paimk ir pačiupinėk, kad įsitikintum jogei sakom tiesą.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » NAUJAMETINĖS DOVANĖLĖS