Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti


Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti

Сообщений 21 страница 40 из 683

21

Sveiki,dainorėliai,geros dienos visiems :flag:

22

TIK  NE  MARIJANAI

23

Vomai???????????????????????????????????

24

Marijana написал(а):

Vomai???????????????????????????????????

Ką!!!!!

25

Ar tau taip nepatiko mano paskutinis klipas????????????????????????????????????????????????????????????????? :D

26

Patiko ir labai, bet ką nors reikia parašyti :D

27

Labas vakariukas! As jau grizau! Buvo tikrai labai labai smagu!!!!
Fortuna, tikrai atsiusiu tau knygele, kai tik gausiu is Vomo!

28

Vinija, tau palikta 10 knygelių, o kiek nori tiek ir gaqusi.
Man vis vien kada tu    atvažiuosi, aš visą laiką namuose, nes naujasis vežimaitis taip ir nepasiduoda indžinieriam.

29

Gerai, Vomukai!!!!  :cool:
Ups - Vomai!!!! :rolleyes:

Geros dienos visiems !!!!! :flag:

30

Ačiukas  :jumping: mergaitėm

31

Ačiū Marijanai už gražų klipą ir labas visiems, gražių ir saulėtų dienų, geros nuotaikos!
O dabar neiškęsiu nepasigirus, tiesiog netelpu savame kailyje - 25 gegužės sulaukiau dar vieno anūkėlio, padovanojo dukra. Vaikelis gimė 3,600kg, 52 cm. ūgio, balsingas mažylis. Aš labai, labai laiminga, tiesiog devintame danguje ( tik esu nekukli, neiškenčiau nepasigirus, atsiprašau).

32

Sveikinu, Joana!(O juk, kai pagalvoji... juk tikrai tai ir tavo ne menkas indelis tame yra!!!  :D:flag:

33

Sveiki,nors gal jau kai kurie ir miegonyse! Joaną sveikinu dar kartą tapus močiute, Marijaną-labai sėkmingai toliau kuriančią,Vomą- nesėkmingai važinėjantį ir t.t. :crazyfun: Žodžiu,visus iš eilės bučiuoju :blush:

34

Sveikinu Joaną, sulaukus anūkėlio. :love:

35

O tiksliau vomą, visai nevažinėjantį, bet dar gyvą ir kartais gargaliuojantį. :mad:

http://imgg.dt00.net/44/44125_vb.jpg

36

Sveiki.
Patarlė sako: Kas kaip moka, taip ir šoka...
Vomai, ne tu vienas toks.Aš irgi vos vos judu, o paskaičius mano rašytus žodžius arba pasižiūrėjus klipų atrodao, kad dar galiu kalnus nuversti...
Tad nepasiduokime, vaidinkime iki galo, o gal susitikę pragare arba rojuje iš tikrųjų pašoksime. :flag:

37

Žinai, jau man nusibodo toks gyvenimas, ir tas melas aplinkui.
Įžūlios rožos ir antžmogius - visagalius vaidinantys viršininkai ir viršininkėliai.
Atrodo, kad jie iš kitokio molio nukrėsti ir tik jiems visko reikia, tik jie viską žino.
Bet papuolus į ligoninę, tokie parazitai pradeda mąstyti, ir žinoma prieina prie išvados, kad
visagalių žemėje nėra ir nebuvo, kad jų auksiniai pinigai virsta šūdu, o jie taip džiaugėsi ir pasitikėjo
jais. Dabar koks sukčius daktarėlis juos jau perpumpuoja į kitą atmatų duobę - vadinamą milijonieriumi.
Taip apgaulė ir vaikšto po pasaulį, nuo vieno niekšo, tuos milijardus pumpuodami kitam.
Sakoma, kad pinigas galvažudys ir laimingas tik tai tas kas turi jo saikingai. Ale vos praturtėja biednas žmogelis,
tuoj ir išprotėja.
Lengvutis pavyzdėlis iš Lietuvos istorijos:
-Dar nei vienas vargšas, išlošęs Laoto milijoną laimingas nebuvo, gal tik metus, o paskiau viskas iššvaistyta
šeima išdraskyta ir pats invalidu patapęs. Taigi - be pinigų negerai, o su jais vieni vargai.

38

Sveiki! Nelabai linksmos gaidelės girdisi? Laikykitės,nepanikuokit,vis vien geriau nebus :D

39

Sakoma, kad ne piniguose laimė, o jų kiekyje, bet Vomas ir tai neigia. Bet mano nuomonė - geriau būti nelaimingam su pinigais, nei nelaimingam ūbagui.

40

Bet ubagas ramiau miega nei turtuolis, ir galvos jam niekas nepjauna...


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti