Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti


Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti

Сообщений 41 страница 60 из 683

41

Galvos ubagui gal ir nepjauna,bet kad mintis neišeina,ką valgyt,ką vaikam paduot,kaip gyvent,tai neužginčysi.Ar gyvenimas,kai nieko neturi? Turtuolis bent iki kol tą galvą nupjaus,gražiai pagyvens,o ubagas? Aš dar visiška ubagė nesu,bet ką aš matau?Kai kas sako,ko ten sėdi,nuvažiuok į miestus,lankyk renginius,išlėk į keliones,paatostogauk,kaip žmogus! O kaip? Iš ko? Niekada žmoniškai nepavalgau,o atostogų neturėjau padorių nė karto-visada būnu namuose.Todėl,mano galva,bagotam kur kas geriau.Užtat ir lekia žmonės užsidirbt į užsienius,ubagais nenori patapt.

42

Aldute, taip nebūtų, jei žmonės nebūtų veidmainiai.
Juk jau Kristus tuometinius žmones mokė, kad ne turtai gyvenime svarbiausi ir
kad greičiau kupranugaris pralys pro adatos skylutę, nei turčius pateks į dangų.

Tada ko mokė komunizmas?
Visi valgysime iš bendro katilo. Užmokestis bus :
- Iš kiekvieno, pagal sugebėjimus, ir kiekvienam pagal jo darbus.
Tik kas laikėsi šių nuostatų?
Visais laikais žmonės plėšė vieni kitus ir engė pamindami visą padorumą po kojomis.
-Sako, kūrėjas padarė nedovanotiną mažą klaidelę - visų pirštai į save linksta...
Sovietiniais laikais, kad ir sunkiai dirbome, bet tai buvo pokaris.
Viskas išgriauta, turtas sunaikintas, bet žmonės ramiau žiūrėjo į skurdą. Tik kruopščiu
darbu, viską atkūrė, ir buvo tikrai nevalgę. Vyriausybė ėmėsi viską dotuoti, kad ir mažai
uždirbai, bet viskas kainavo kapeikas.
Turtingos buvo tik tos šalys, kurios niekada nekariavo, tai ir panorome tų išpatvarusių vakarų,
kur viskas galima.
Tik mūsų kapitalistams dar toli šaukia iki užsieniečių.
Nesakau, kad ubago gyvenimas rojus, o turi būti sąžiningas pragyvenimo minimumas.
Dabar nuo ponų nenuimsi daugiau, jie vieni kitiems ir taip gerklias persikąs, o varguoliai
nevalioja priešintis, kaip taip gudriai surėdė valdantieji įstatymus.
Jie tapo nebaudžiami ir šalies viešpačiai.
Ar paaiškinau? nors kiekvienas savo akimiis matote tokį pat vaizdą...

43

Sveikas,Staseli! Su paties  mintimis visiškai sutinku. Nei pridėt,nei atimt. Šiaip ar taip,anksčiau gyvenau kitaip,nei dabar. Ir ne tokios laisvės tikėjausi.
Gero ryto visiems,taip švelniai lynoja :D

44

Šįryt pakvietė mane,
Vėjas pėdas padėlioti.
Nuo lovos iki durų lauko,
Tik 20 - imt radau.
Pasilabinęs su vežimu,
Jį užguliau lyk moterį nuogalę.
Apie paukščius apsukęs ratą,
Pasijutau, kad strėnas gelia.

Man mirktelėjusi saulutė susigėdo,
- Jei diegia kojas ir rankas,
Su tavim vyruti jau ne kas.
- Skaičiuok atgal savus žingsnius.
Kad nesuklystum, užsidėk ir akinius...

45

Laba dienele! :flag:
O! Kaip smagu girdeti, kad Vomas zingsnelius skaiciuoja! :cool:

46

Eeeiii... chebryte! Kur gi visi dingot??!! Tyla net spengia!!!  o.O  :'(

47

Labas labas! Kas dirba,kas nuo saulės slepiasi,o kas net prie kompo prisėst tingi,-va todėl ir tylu :D O aš neturėjau interneto,ką tik atsirado...

48

Žinoma, ką čia veiksi?.Klausau per radiją, kaip algos didėja.Jau ir
aš į skolą lendu, neėdęs nebūsi...

49

O tos algos didėja kam? Seimūnams?Man tai tikrai nedidėja! Žinok,ne visada normaliai pavalgau ir aš,todėl suprantu ir kitus...

50

Algos didės tik tuo atveju, jei pagerės šalies ekonominė padėtis...Ir tai dar svarstys po ilgų, gražių ir saulėtų vasaros atostogų.
Vakar pareiškė gerb. Kubilius.
Nieko tokio-vasara tai ir žolelių galima pasirinkti: Ir skanu, ir valo organizmą...
Mums abiems su Stasiu prasčiau, nes silpnai vaikštome, bet pagalvojus, gal ir gerai-nukris svoris. :crazyfun:

51

Hmmm... as tai greitai dar lakstau... vadinasi svorio numetimas nenusimato  :huh: ... o taip reiketu... :no:

Su pirmaja vasaros diena!!! :flag: 
Bet jau TIKRAI vasara - siandien iki 32 laipsniu karscio pazadejo... siubas!  :tired:

52

Sėdžiu rūškanas prie  kompo,
Ventiliuju orą liežuviu.
Net ir akys prakaituja,
Bet žinutę pas Vinutę,
Aš pasiūsti privalau...
Trenkit raidės jei žaibu,
Kad peklon eisime abu.

:jumping:

53

Labas nakti, tik ką atvežė sūnus iš sodo, noriu žvilgterėti kaip Jus čia visi laikotės. Sugedo mano purkštūvas, tai ryt bėgu pirkti ir atgal į ,,parduotas vasaras'', o tai sumalti česnakai surugs.
Gražios vasaros visiems, gero tik ne per karšto oro.

54

Tai sveiki,sulaukę vasarėlės! Joanai linkiu,kad česnakai nesurūgtų, Vinijai,kad svoris sumažėtų,o Stasiui ir Marijai,kad kojelės greitesnės būtų! Visiems čia užklystantiems,smagių vasaros akimirkų ir įspūdžių,o sau linkiu bent kiek atokvėpio per atostogas :flag:

55

Ir aš sveikinuosi.
Visiems geros dienos ir vasaros.

56

Sakotės sveiki visi.
Atostogaujantys darbe.
Tai gal einame visi,
Šaltibarščiai laukia šaldytuve.

Tina žino kur rūgštynės,
Plačiais lapais moja mums.
Pamemunėje vien brydės
Tina kviečias į namus.

Griebkite visi po krepšį,
Bėkim smėlio takeliu.
Muntas lūpomis jau čiapsi,
Jam Joana pakeliui...

Muntas tikras Papuasas,
Pakaunėje iš ratų riaus.
Jis pas Tiną spruko basas...
Jam Joana nesvarbūūū

57

Oi oi oi,kokios mintys,ot šelmis o.O Nu ir bėk,tik žiūrėk,kad į Nemuną nenuriedėtum,bus tau! :D

58

LABAS VAKARIUKAS!!!  :flag:

vomas написал(а):

Sakotės sveiki visi.Atostogaujantys darbe.Tai gal einame visi,Šaltibarščiai laukia šaldytuve.
            Tina žino kur rūgštynės,Plačiais lapais moja mums.Pamemunėje vien brydėsTina kviečias į namus.
            Griebkite visi po krepšį,Bėkim smėlio takeliu.Muntas lūpomis jau čiapsi,Jam Joana pakeliui...
            Muntas tikras Papuasas, Pakaunėje iš ratų riaus.Jis pas Tiną spruko basas...Jam Joana nesvarbūūū

Ak, ta Tina
Ak, ta šelmė
Vis vilioja
Munta ji...
Panemunėm,
Kur rugštynės,
Basakojį veda ji...  :rolleyes:
:playful:  :whistle:  ;)

Отредактировано Vinija (2011-06-02 21:57:52)

59

Vomai, Muntai, tu taip gražiai rašai apie Tiną, supažindink gi mus pagaliau...

60

Tina buvo mano pirmoji meilė... Paskiau ją Italas išsivežė į Siciliją. NUO TO MOMENTO
nieko apie ją nežinau. Vardų tokių ir panašių yra daug, tai nereikia išgirdus
panašų vardą lyginti su ja..
Taip, kaip Dominyko su tikruoju tavo         ... Beje nepamenu, ar pasisakiai,
kur savo vyrelį nukišai. Vaikai gi neatsiranda iš Dominykų.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti