Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti


Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti

Сообщений 601 страница 620 из 683

601

Labas rytas, bičiuliai. Geros dienos.http://s1.uploads.ru/OMn5h.jpg
http://s1.uploads.ru/HQqaT.jpg
http://s1.uploads.ru/0Oojs.jpg
:love:

602

Labukas, mielos moterys! Kaip smagu, kai matau jus apsilankius :cool:
             O jūra audringa! Tik ruduo visų dar nepasiekė - taip gražiai žydi gėlės!

603

               Labas gražų šeštadienio rytą! Matot, nemiegalis esu, visai padoriu laiku atsikėliau ir jum linkiu gražios dienos :flag:   Aišku, ir sau ne prastesnės :D Gal kas dar bulvių nenukasėt, tai jau laikas, skubėkit :crazyfun: Kitaip žiemą bus liūdna :'(

604

Šį kartą tik vakare pasisekė prisėst, tad skubu sveikintis ir linkėt gero vakaro ir malonių sapnų! Sekmadienį pasitikit pailsėję ir linksmi :flag:

605

Linkiu, kad sekmadienio rytas išauštų giedras ir saulėtas. :rain:

606

Gero ryto, forumiečiai :flag: Sakyčiau, pas Mariną lyja, po skėčiu slepiasi :D Pas mus nelyja, bet apniukę, tikiuosi, gal nelis.

607

                        Kam šovė galvon, kad dirbt reikia? Gulėč kojas ištiesis ir žiūrėč teliką arba interi juokelių ieškoč, o dabar tai daržas, tai žolė, tai vėl ko prireikia.Tep ir nelieka laiko su jumis šnektelt. Pasakiau namie tiesiai šviesiai - man reikia draugam gero vakaro palinkėt ir dedu kastuvą šalin! Tai ir linkiu, kol neužmiršau, ką parašyt norėjau.Būkit drūti!

608

Kur buvus, kur nebuvus, ir aš atsliūkinau. Tai LABA DIENA visiems, o Joniui, dar ir malonaus tingėjimo :crazyfun: Orai šaltyn, matyt, visi imsim daugiau tingėt. Bet gal tada daugiau laiko rasim bendravimui?

609

                                  Amžinai vėluoju :blush:  Labas vakaras, ar dar yra gyvų? Kas gero?

610

Sveiki! Gyvų - nelabai :nope: Toks geras rudenėlis, kad daugumamatyt, laiką gamtoje leidžia.O aš pati buvau išvykusi. Tai gero vakaro gyviesiems :flag:

611

          O štai ir aš, jūsų Nijolė :D Laba diena visiems! Ir tegu būna gera iki vakaro :flag:  Kuo labiau rudenėja, tuo darbų daugiau randasi. Štai vakar talkinau kaimynei, mat ji pirko mašiną malkų.Kaip gi nepadėsi? Kiek pajėgiau, tiek. O šiandien iš pat ryto ji talkina man, abi daržą kasinėjam. Užtat laiko pritrūkstu forumui. Juk nebarsit už tai???

612

Ech, tas ruduo! Jis ne tik eilę darbų pažeria, bet ir negalavimų atneša. Vieni sugripuoja, kiti sloguoja ir kosi, treti ir uždegimus pasigauna. Nelabai tvirta šiuo metu ir aš, bet tikiuosi, kad nebus to blogo, kuris į gera neišeitų. Tad ir skubu sveikintis - LABĄ VAKARĄ! Kuo geresnių rudens akimirkų :flag:
                                               http://s1.uploads.ru/dhlP5.jpg

613

Sveikučiai! Kaip malonu, matau Mariną ir Praną bevaikštančius forumo takeliais :cool: Geros jums visos dienos!

614

Sveiki gyvi, senokai nesimatėm. Labo vakaro ir protingo rudens :flag: Pas mus lynoja, tai nemalonu. Viena išeitis - televizorius arba kompiuteris. Tai ir aplankiau. Nesirkit, nes gripas jau lankosi. Dar palaukim bent Bobų vasaros :D

615

Sveikučiai, mano draugiukai, geros dienos! Atėjau tik pasisveikinti ir vėl bėgu prie savo darbų. Daržas, sodas, begalė lapų, tik spėk lakstyt :D

616

                       Labą jau vėloką vakarą! Noriu pasakyti, kad televizorius - laiko gaišintuvas. Kartu su Radžiu tos žmonos jam ieškojau, va ir suvėlavau ateit :blush:  O paskui dar sumaniau ir šokius iki galo baigt pažiūrėt - jau ir beveik vidurnaktis. Na, o dienelė buvo irgi puiki, leido daug darbų lauke padaryt. Kad dar keletas tokių, būtų visai gerai!

617

Laba diena, mieli bičiuliai, su jau besibaigiančiu rugsėju :flag: Kaip greit jis prabėgo...O dar taip norėtųsi šiltesnių dienų, malonios gamtos, dar nesinori atsisveikint su spalvų margumu, gėlynais...Deja, gamtos dėsniai kiti ir turime jai paklust. Tad įžengiant į antrąjį rudens mėnesį visiems , o kartu ir sau, linkiu, kad jis būtų pakankamai geras, be gausių liūčių, be didelių vėjų ir sveikas visom prasmėm :D

618

               Tai kagi, užbaikim rugsėjį ir su gerom mintim pasitikim spalį. O aš noriu palinkėt gero vakaro ir eikit žiūrėt LNK, kur kviečia šokt :D Net pagalvojau, kep ti būtų, jegu tektų šokt pačiam - visi griūtų iš juoko :crazyfun: Jau ne tos kojos, kur po gegužines duodavau. Etc, per greitai viskas praėjo...

619

Laba diena! Štai ir įžengėm į spalį.Visiems jums linkiu, kad jis dovanotų ne tik spalvų žaismą, bet ir stabilias sveikatas, sėkmę, plačias šypsenas ir daug daug laimingų vakarų šeimose, prie židinių!

620

                     Štai ką reiškia, kai graži diena - ateinu, o čia tokia tuštuma...Vis dar oru atsidžiaugt negali.Tai Labas vakaras tiems, kas dar užsuks :flag:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti