Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti


Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti

Сообщений 641 страница 660 из 683

641

Sakyčiau, Bobų vasaros diena - su ja ir labinuosi :flag: Kad dar daugiau tokių dienelių būtų, kaip smagu!

642

                          Labvakarą! Kol dar nesumigot, ateinu palinkėt spalvingų sapnų :D  O man visai nelinksma - vėl metais pasenau...Net pagalvot nesinori, kad tų metų kraitis vis didyn, didyn...

643

Bobų vasara visus išjudino ir forumas liko apytuštis, tad sveikinuosi, nežinodama, ar kas girdės? Gražaus ne tik šeštadienio, bet ir sekmadienio, jaukios gamtos!
                                                          http://s1.uploads.ru/v3nMS.jpg

644

LABUKAS visiems jau vertikaliems, gero, gražaus, spalvingo sekmadienio, puikių nuotaikėlių :D

645

                          Laba diena! Išsirutuliojau iš patalų ir aš, gi turėjau teisę po gimdienio ilgiau padrybsot, ar ne? :crazyfun:

646

Labas rytas! Vėl pradedam naują rudens savaitę. Tegu ji būna rami, be rūpesčių, su labai giedra nuotaika ir tik sveika :flag:

647

Laba diena mieliems šios svetainės gyventojams! Aš irgi linkiu sėkmingos, malonios naujos savaitės,o kartu ir pakilios nuotaikos, nes šypsena puošia :D

648

Labą vakarą dar nesumigusiems, malonaus vakarojimo! Labą vakarą Joanai, tyliai besilankančiai forume - laukiame pačios žodelių :flag:

649

                             Sveiki, dar ir aš ne pas miego karalių. Slaugau dukrą... Gero vakaro visiems :flag:

650

                             Kol nevaro namų policija lovon, da pablūdinėsiu intere. Visiem labo vakaro!

651

Geros dienos :flag:

652

Mūsų gretos tai pagausėja, tai vėl labai staigiai išretėja. Štai ir šį kartą sveikinuosi pati su savim... Ar čia rudenėlis kaltas, ar atvėso noras bendraut, ar visai kitos priežastys, kas žino...Aišku, būtų gaila, kad forumas mirtų...

653

Sveiki gyvi, mielieji.
Būna dienų kaip tyčia, kai negali žodžio ištarti, kai nerandi minties visoje minčių rezgalynėje, kurią galėtum patikėti balsui ar raidei. Žodžiu черная полоса в жизни.
O Jums visiems geros nuotaikos, gražaus rudens, geros sveikatos.

654

                  Labas, burtų karaliene, ilgokai užtrukai :D Bauik visus negalavimus ir tylėjimus, skrisk čia greičiau ir nepranyk, kep dūmas. Jau atrodo tikras ruduo, turim glaustis, bus šilčiau :crazyfun:  Laba diena ir senesniem gyventojam, laikykitės kep aš laikaus :flag:

655

Laba diena visiems užsukantiems! Būkit sveiki, žvalūs ir ruoškitės į antrą rinkimų turą :D

656

Saldžių sapnų visiems miegantiems, tikriausiai jau ne pirmą sapną sapnuojat?

Jonisxx написал(а):

Jau atrodo tikras ruduo, turim glaustis, bus šilčiau

Jus čia, Joni, gerai sugalvojot ką daryt, kad būt šilčiau. Atmenu anais laikais gąsdindavo, kad prie komunizmo bus bendra lova ir bendra kaldra. Mano nuomone būtų labai šaunu, įsivaizduoji - sulendam visi į tokią plačią, plačią lovą po didele, didele kaldra ir šnabždam visokias baikas viens kitam į ausį, dar įsitempiam ten kompus, kas muzikos klausom, kas anekdotus skaitom,  kas rašom. Žodžiu šilta ir kūrybingai leidžiamas laikas, gal net trobos nereiktų kūrenti.

657

SVEIKI, su pirmuoju sniegeliu ir rimtesniu šaltuku :flag:  Visai neblogai būtų tokia lova ir didelis būrys, o tai iš pat ryto puoliau rūpintis šiluma - kūriau ugnytę, puoliau nešt viską į vidų, ką buvau lauke palikusi, nes ledu užsitraukė. Žodžiu, visgi glaustis reikia :crazyfun:

658

                                 LABADIENIS! Brrr, šaltoka - ar jau bus žiema? Ruduo smaginasi, vėjas pašėlęs. Lauke nebesinori užtrukt, tai atšlepsėjau pabūti draugėj. Geros nuotaikos, mielieji, nenusiminkit, juk ruduo, taip ir turi būti :D

659

Sveiki, o pas mus saulė šviečia ir vėjas aprimo nuplėšęs paskutinius margaspalvius lapus.

660

Kad pamatytumėt, kas mano sodyboje dedasi! Kadangi medžių apsčiai, tai tiek lapų, kad storas auksinis kilimas po kojom ir suku galvą, kaip juos reiks sudorot ir kada baigs visi lapai krist? Kai kam gal atrodo, kad negyvenama sodyba, lyg kokia landynė, paskendusi lapuose.Vargo kiekvienais metais turiu. Ir ne tik rudenį, nes ąžuolai šiukšlina visą žiemą, tad dar ir pavasariui darbo iki kaklo.
     O ryt planavom važiuot į tėviškėlę tėčio kapelio lankyt.Ir lyg tyčia oras subjuro. Viliuosi, kad įmanoma bus tvarkyt, kad nelis ar nesnigs. Dažnai nuvažiuot negalim - toli, tad nuvažiavus tenka pasiraitot rankoves ir paplušėt. Tad ryt susitiksim tik vakare.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti