Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti


Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti

Сообщений 661 страница 680 из 683

661

               Labas rytas! Lenkiu savo žilą galvą - gero savaitgalio, sėkmingų kelionių, poilsio, ramybės sielose ir padorios gamtos :flag:   Prašyčiau mane pagirt, darau pažangą,atsikėliau ir prie kompo :D O paskui jau bus kiti reikalai :rofl:

662

                       Sveiki! Dienelė nebloga - kas kuo užsiimat? Grožitės gamta ar kapines lankot? Viskas gerai, svarbu, kad į naudą :D

663

SVEIKUČIAI! Su antrais rinkimais! Geros, nuotaikingos dienos, sėkmingų nuotykių!  Sėkminga kelionė buvo ir man - diena lyg pagal užsakymą - leido ramiai važiuot, sutvarkyt kapelį ir grįžt, kuo labai džiaugiuosi. Rodos, palengvėjo...

664

Sveiki, bičiuliai,
dienelė nebloga, retkarčiais saulutė nusišypso tik jau jinai ne karšta jauna panelė, o greičiau panaši į senstelėjusią bobulę, kuri sužavėti ir sušildyti  nieko negalinti. Na, bet vis geriau negu siautulingas šiaurės vėjas ar sniego sūkuriais apsisupusi žiema.
Taigi, visiems geros dienos, būkite sveiki ir laimingi.

665

Ačiū už gerus ir gražius palinkėjimus. Aš irgi atėjau pasisveikinti ir visiems palinkėti tik gero sekmadienio, tik jaukumo ir puikių sveikatų :flag:  Nepamirškit ir gamtoje pasibūti, kol ji dar nepastato piktų ragų :crazyfun:

666

Sveiki! Spalis parodė, ką gali ir privertė visus sujusti, sukrusti ir skubiau ruoštis dar didesniam rudens akibrokštui. Gal todėl ir forumas praretėjo. Vieni skuba lapus grėbt, kiti daržų nebaigė tvarkyt, tretieji skuba kapines lankyt.Žodžiu , judėjimas vyksta, o tai jau į sveikatą. O po gerų darbų reikia ir pailsėt, tad visiems kuo gražesnio, malonesnio vakaro!

667

                               O štai ir aš, gero vakaro! Ar labai rudeniškos nuotaikos? Gal pas jus daug sniego jau? Mūsų krašte sniego nėra, palygint, šiandien visai nieko dienelė buvo :D

668

Sveiki visi, kas dar nesikalbat su žvaigždėmis, kas dar ne pas sapnų karalių! Gero vakaro - be rūpesčių, be skausmų, be prastų nuotaikų ir dar be sniego, kad ilgiau rudenėlis viešėtų, nes ilga žiema labai pabosta :flag:
                                                                                       http://s2.uploads.ru/fHdVF.gif

669

Sveiki, bičiuliai, padorios dienos! Atrodo, išeinantis spalis taikosi mums pabarstyt sniegelio,o galėtų dar dieną kitą palaukt, kad nesugadintų rytojaus kapinių lankymo...

670

                                    Tai labas vakaras,kokiai minutei ir aš atlendu :flag: Patikrinsiu, kiek parašėt, kol nebuvau :question:

671

Sveiki, su gražia ir saulėta Visų Šventųjų diena.

672

Sveikučiai! Aplankytos visos artimųjų kapinaitės, padėtos gėlės, uždegtos žvakelės, sukalbėtos maldelės ir vėl grįžtu į seną gyvenimo ritmą. Tikiuosi, visiems kelionės buvo sėkmingos ir sveiki bei laimingi grįžot į namus. Belieka vis trumpesnės dienos, ilgėjančios ir tamsėjančios naktys ir vėl kitų švenčių laukimas...

673

   Kol prisijungiau Fortūnka ir dingo,nespėjau pačiupt už uodegos :D  Tai labo vakaro linkiu visiems forumiečiams. Aš irgi neseniai grįžau apvažinėjęs išbarstytas po Lietuvą kapines, pagerbęs išėjusius giminaičius. Vakar tokia graži dienikė buvo, o šiandien fui, kapinėse marmalynė,už kalnieriaus žliaugia. Vos uždegėm žvakeles. Mašinų mašinų visuos keliuos, tik spėk dairytis, kad kur nebumptelėtum.

674

                            Vėlokai, bet parūpo pažiūrėt, ar jau visi grįžę po Vėlinių. Tai LABAS VAKARAS! Manau, su ramesnėm širdutėm , nes nors mintimis pabendravot su brangiais išėjusiais, jiems žvakutes uždegėt.  Aišku, ir susimąstymas, kad žmogus neamžinas, o gyvenimas trapus...

675

Sveiki, kas gyvi, gero šeštadienio vakaro! Visiems kartu ir kiekvienam forumiečiui atskirai dideli linkėjimai nuo mūsų darbštuolytės Marijos. Sumanė moteriškė ligoninėj pagulėt ir išpyškėjo į Klaipėdą, kur daktarėliai jauni ir gražūs :D  Ir ligą tokią žydinčią sumąstė - ROŽĖ! Tai kol ta rožė nužydės, pagulės, pasigydys ir vėl sugrįš. Užtat prašo jos nepamiršt ir iš draugų neišmest. O kas svarbiausia, kiek kalbant telefonu pastebėjau, kad ir sirgdama nepametusi optimizmo, o ant liežuvio galo vieni juokeliai. Liežuvis sveikas, vadinasi, bus viskas gerai, lauksim grįžtančios :flag:

676

Na, ir orelis, lietus ir lietus. Jau nesinori nosies iškišt. Tai sveikindamasi linkiu, kad diena nors veiduose būtų linksmesnė,o širdyse žydėtų pavasariai!

677

Sveika,Sigena, sveiki visi kiti forumiečiai! Tikrai, orelis nelepina, spindulių nežarsto. Priešingai, įperša ligas, blogą nuotaiką, depresuojam. Štai Marija pasigavo ROŽĘ ir vartosi ligoninės lovoje, lauko darbus trukdo man, atrodo, ir Joanos nuotaikėlė ne kokia...Ruduo...Dienos vis niūresnės ir trumpesnės. Širdyse tuštuma...

678

Visiems visiems - gero, gražaus vakaro, malonių minčių, jaukaus bendravimo šeimose!

679

                             Laba diena! Lietus liovėsi, tai ir aš išlendu į šviesą. Orelis nelepina, o man per stogą jau į lovą lyja!Ir kosulys pristojo, ir kosulys  toks, lyg bosyčiau. Nemalonus ruduo, nemalonus... :no:

680

Sveikučiai! Nors gal ir nelabai, kad gretos praretėjo? Diena susigėdo ir liovėsi lietus, bet taip šlapia, kad kieme darbuotis nesinori. Vakar pašalau, tai irgi sloga , kosu, nelabai gerai jaučiuosi. Bent jūs nesusirkit!


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti