Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti


Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti

Сообщений 61 страница 80 из 683

61

Kaip tai vaikai neatsiranda? Ko jau Dominykas negali jų parūpint? Jis ne vyras ar ką? Va pats,kiek žinau,tai vaikų neturi,-vienos merginos :crazyfun: Brokdarys!
Ir baik meluot-jau pirma meilė tai ne Tina buvo,o kažkokia ten rusų mergina :D Ir jokion Sicilijon jos niekas nevežė,neužkalbinėk dantų :nope: Žinom mes paties liežuvio minkštumą-ir užmeti,ir ataudi :D  Tavim tikėk,tai iš kalėjimo neišeisi :no: Naktim nemiegi,tai visokio bieso prigalvoji :rofl:

62

FORTŪNA, NEVESK IŠ KELIO Marijanos. Kodėl vis ją klaidinate.
Aš galiu parodyti net savo Izauros pirkimo dokumentus.
Taip,kad nereikia la, lia, a... :mad:

63

Tra lia lia-pirko Vomas Izaurą
Graži buvo mergina
Ir ji buvo nekalta.
Bėgo dienos, skriejo naktys,
Degė žvaigždės ir mėnulis,
Lyg apdujęs, vartėsi po dangų,
Kaip šviežiai sulietas sūris...

Bet ši pasaka jau baigės,
Vomas jau į Tiną dairės...

Kas toliau bus- nežinia,
Juk nežinoma Dievo valia...

O DABAR KELETAS ŽODELIŲ ALTARISTAI:
Mano sūnus Saulius tikrai ne Dominyko. Jis turi realų tėvą-mano buvusį vyrą, kuris turbūt irgi Dievo valia paliko šią ašarų pakalnę ir jį taip mylinčią žmonelę jau prieš 27 metus.
Taigi esu visų užmiršta,  vieniša ir niekam nereikalinga.
Tik mano išgalvotas Dominykas sapnuose retkarčiais mane aplanko.
Laimė, kad dar sapnų iš manęs niekas nepajėgė atimti... :rofl:

64

Laba dienelė...  :flag:
Jau penktadienis - su kuo ir sveikinu visus!!!!

65

Labukas! Kuo geresnės ir gražesnės dienelės! Marijanos iš kelio nevedu,o kad Izaurą turi- niekas ir nesiginčija,tik va dėl Tinos... :D
  Marijana,nesiklausyk tų Vomo išvedžiojimų-jis taip moka suregzt,kad nė pats velnias neišnarplios,kas jo galvelėje :rofl: Dėl pačios sūnaus irgi neabejojam,lygiai taip pat,kaip dėl mano vaikų,kurie irgi turėjo tėvą :D O našliais liekam ne savo noru.Matyt,tiek būna skirta...Tenka su tuo taikytis.Taigi,gyvenkim,kol mus šioje žemėje laiko,kol matom,vaikštom,džiaugiamės,turim draugų ir pan...Geros vasaros :flag:

66

Hmm, ir kas mums tą košę čia užvirė. Manau, kad tas Altarista pamatęa senatvėje tiek
gražuolių, neišlaikė paslapčių ir sėdėdamas klausykloje, prileido kelnes...
Tos nuspėjusios klebonėlio bėdas, pradėjo peštis. Tik viena Vinija laikosi šaltai,
bet tai dar nereiškia, kad galvoje velniukai gitaromis negroja.
Ši slapukė moka ITALIŠKAI, O KUNIGAI BAIGIA MOKSLUS IRGI ITALIŠKAI.
Taigi jų be parako nepaimsi, o Joana gali pasiūsti 15 žaibų virtinę.
- Perkūne Dievaiti, netrenk į Venskaitį,- o trenk į Gudą, kaip į šunį rudą...

Lieka Tarybinė Biblioteka, dar teberenkanti paburniojimui tinkamus epitetus.
Marijanai beliko pasigaląsti iš po žiemos nudilusį šluotražį ir pavykėti, juo nepabėgantį Voma - pelkėn,
kad tas ten ir numarmėtų.  :D  :playful:

67

Labai ,,neblogą,, košę mums gana dažnai išverda ponas Venskaitis :D Valgai ir dar norisi :playful: Bet tas ponas sau bėdos neprisiima,ieško kaltesnių :rofl: Surast nesunku,auditorija nėra didelė :nope: Tą košę bemaišydamas kartais ponas pats įsikarščiuoja,o kliūna tai mums,valgantiems :D Bet nevalgęs nebūsi,pamindžikuoji ir pamiršti :suspicious: Taip va ir vasaros sulaukėm. Ale ir vėl...Nebeaišku,kaip čia visos minimos moterys kažkaip su italais rišasi? Neseniai rašyta,kad Tiną italas išsivežė,o dabar jau ir Viniją su italais ,,ženija,,? OP įdomu,gal ir aš kokio itališko sulauksiu? :crazyfun: Labai praverstų-tiek kaimelyje darbų,kad stoviu iki kaklo žolėje ir ašaros byra :'( Jokios pagalbos neturiu.Gal sakau,italiukas mokėtų dalgiu mosikuot :question:  Na va,ir aš šiokios tokios košės paviriau :crazyfun:

68

Kad tau Fortunka nesigauna, tavo košelė su svilėsių kvapu.
Ją ne tik makaluoti reikia šaqukštą inkišus bet dar kartu melstis iš baimės,
arba dainuoti iš laimės. Joks Italas tavęs nepamils, nes jie tinginiai kokių reta, o
Lietuvėlėje nei su žiburiu nerasi. Lietuviai vaikunukai ir sodelius nusipjaunair visą
ūkelį prisižiūri.
Kas Fortūnėle kaltas, kad tu vyrukų neprisileidi?
Ex gana čis su jumis juokauti, tai vėl kuri įsižeis, nes šposus tikrai ne visos supranta.

http://4.bp.blogspot.com/-zrzc_MfQWls/TccaIcSVPRI/AAAAAAAABYA/h5ckJbrubHc/s748/IMGP41963.jpg

69

http://3.bp.blogspot.com/-Hsom-99kN7c/TdEp_nnp3LI/AAAAAAAABa0/xhmwXJOeC3o/s400/IMGP7096.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-9UrBxNZIsE4/TdEqCfRuqpI/AAAAAAAABa4/oM7_aDZNTrY/s400/IMGP7100.jpg

70

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTqE7_Oop6TDVmIX7e5-OEH8yrs9W2jGHmIE5hChhcukd6hWJCdAčiu Vomai už patarimą, tą Staselį aš tikrai pasigausiu ir pirmai pažinčiai jam gėlių įteiksiu.O ŠLUOTRAŽIO TIKRAI NEREIKĖS, nes abu labu tokiu, tad pragaras jau laukia tokių klientų.http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTqE7_Oop6TDVmIX7e5-OEH8yrs9W2jGHmIE5hChhcukd6hWJCd

71

Sveiki! Nors,tiesą pasakius,gal ir nelabai,nes tylu,kaip grabe :D 
O mano košės prašyčiau nepeikt-ji visai neprisvilusi,gal tik prieskonių trūksta :playful: Ir nevaražyk,kad niekas nemylės ir sodelio neišpjaus. Užtat šiandien pati pradėjau,tik sveikatėlės kiek mažoka-pasenau... Po truputėlį ir nušienausiu,ką darysi-tokia dalia. Beje,o kam čia tokių dovanų krūvą sudėjai,ar galima dalintis? :question:

72

Vėlgi sveikinuos,- labas naktį, taigi blūdinėju naktimis, kaip dūšia be vietos netgi pasiūtaroti nėra su kuom visi jau miegat. Na ką gi, saldžių sapnų visiems ir neiškepti dienomis prie taip spiginančios saulės.

73

Labas rytas naktibaldoms ir miegaliams,padorios saulutės ir malonios dienos! O dabar prisipažinkit,kam pirmadienis-sunki diena,a? :D Niekam? Tai valio,vadinasi,visi darbingi,po Tėvų dienos nepagirioti :D Tiesiog ŠAUNUOLIAI :rofl:

74

Labas, šnekoriai!!! Tai tik neateik pora dienelių, tai ir naujienų sužinai visokių - aš jau ir ITALIŠKAI bemokanti šnekėt... :flirt:  :rofl:
O buvau aš dvi dieneles sode savo... Norėjau padirbėti  iš peties, o išėjo.... kaip visada... %-)  Toks karštis puole, kad tik pavakary i daržiuką sugebejau teišeiti...
O tada jau puolima pradedavo tie prakeikti uodai... Sukando visur, kur nepridengta, ir kur pridengta...  o.O  Tai šiandisn darbe tik ir kasiausi visus šonus, kojas ir... nesakysiu kur dar...  : :confused:

75

Pasakau tik labas, kad iš įpratimo - nerūgotumėte.
Neklimatas juk, tokios dienos neproduktyvios

http://imgg.dt00.net/574/574935_vb.jpg

76

Labas...Rytas jau nedrįstu sakyti...Koks čia rytas, jei jau greitai saulutė leisis.
Bet galiu pasiteisinti. Šiandien man pasisekė-buvau gražiame renginyje, ir ten buvo visai nekaršta.
Bet grįžtant namo-saulutė parodė, ką ji sugeba...
Bet viskas gerai-jau pailsėjau ir reikia ko nors imtis.Reikės pasižvalgyti po Fortūno valdas- labai jau pasiilgau klipo pagal jos eiles.

77

Sveiki,pagaliau gyvų atsirado :flag: Ir jau,regis,visi vertikalūs? Tai tuoj nuraminsiu Viniją-esi ne viena uodų pamylėta :D Aš irgi visus galus nukasiau,o kojos ištino.Gal besikasant pernelyg daug užgriebiau?

78

Labas rytas.Šįryt anksčiau atsikėliau, ketinau dirbti, bet nežinau ar pajėgsiu.
Po vakaryksčių gastrolių esu kaip pritrenkta.Nors kelionė buvo su visais patogumais, nuvežė ir parvežė nuo slenksčio iki slenksčio, bet vistiek ištižau...
Pagaliau, gal įsitikinsiu, kad viskas įmanoma tik virtualiai...O AŠ DAR SVAJOJAU STASĮ APLANKYTI.
Saulutė juokiasi:Pašvilpk katinui į nosį ir džiaukis, kad dar prie kompiuterio gali pasėdėti. Jeigu jo nebebūtų ir nebūtų gerų draugų, kurie man padeda tiesiog fiziškai išgyventi, tada jau nežinau-
belieka viena išeitis... :love:

79

Sveiki visi,kurie čia apsilankot,geros dienos! O labiausiai - gerų sveikatų! Sukalbamų uodų, malonių valandėlių ir visko daug daug...

80

Sveikintis nelabai yra su kuo,bet tiems,kas užklys,linkiu geros dienos! Mūsų Stasys tikriausiai mirksta kokioj kūdroj,tai rečiau lankosi,o moteriškės irgi matyt į vandenį nespjauna :nope: Tik va aš vandens bijau,tai užlekiu bent pasilabint :flag:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti