Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti


Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti

Сообщений 101 страница 120 из 683

101

Kiba ir aš tikiu jau, ta Astrauskiene. Labai jau solidžiai atrodo, kai citatos ir kūryba,
SKLANDO IŠ JOS KNYGELIŲ.

http://s6.netlogstatic.com/lt/p/hi/45452555_13366264_1373551.jpg

102

Sveiki,su SEKMINĖM :flag:  :love:
Bičiuliai,na, nebesijuokit iš manęs - kitaip ,,sužvaigždėsiu,, :blush: Labai jau išpopuliarinot,net su visu atvaizdu :D Taigi žinokit,čia buvo mano butas,kada gyvenau Joniškėlyje,tokia graži vietelė buvo.Dieve,kaip jo gaila :'(

103

104

Marijana написал(а):

..........O Kretingoj irgi to lietaus, kaip nuo zuikio uodegos...Matyt tiek gavome, kiek nusipelnėme...

MARIJANA, tai tu Kretingoj gyveni? O as siandien, is Palangos grizdama, vaziavau pro jusu miesta... Grazus miestelis! Man patiko!

Tai va. Dvi su puse dienos buvau pajuryje ir.... nei vienai minutei saulute neiskiso savo veidelio... Dangus buvo tirstai aptrauktas sunkiais pilkais debesimis. Pute stiprokas vejas. Vaiksciojome vaiksciojome vaiksciojome.... Ir graziaja Basanaviciaus gatve, ir Parke, ir palei selstancia jura... Viskas butu neblogai, bet... taip norejosi nors kokiai valandziukei "pakepti" sauluteje... Tiesa, vakar, vis tik , ilindome i jura... bet trumpam (nors vanduo labai siltas!), nes stiprus vejas salde kunus... Kol parejom, net gerkle pradejo skaudeti... Tai toks nesekmingas mano pasibuvimas Palangoje.
Gero vakaro!!!

105

Na ir keliautoja esi,miela Vinija,nepasėdi namuose :D  Figaro šen,Figaro ten :crazyfun: Neįmanoma pačios sugaudyti :nope: Bet jau kai imsi pasakot visus įspūdžius,tai turėsim užsiėmimą ilgam laikui :cool:

106

Sveiki mielieji, matomai teks pas mane važiuoti pasideginti, nes saulė kepino visą laiką, tik vakar pavakary nulijo ir šiandien praūžė lietus su perkūnija, bet po to dangus vėl nusigiedrijo. Taigi ir saulės ir lietaus pakanka, o ežerų vanduo daug šiltesnis ir švaresnis negu Baltijoje. Kraukite lagaminus ir pirmyn!

107

Lagaminai sukrauti,bet taksi taip toli neveža :D

108

Labas rytas. Akį pramerkęs jau planuoju:
- Ką dėti į čemodaną?
Jeigu pas Joaną važiuoti, tai žolialių arbatos gal ir gaučiau.
Dar nusimato ir niuksas per sprandą, jei šitaip pabandyčiau pasisveikinti.

http://cdn4.appsmail.ru/hosting/484158/s/4006.gif

Ai nežinau kur ruoštis?
http://cdn8.appsmail.ru/hosting/484158/s/3009.gif

109

Sveiki! Taip toli besiruošiantiems ar tik neprisieis likt namie ir sėdėt ant pečiaus? :D

110

Labas rytas.
Mieloji Joana.Aš tai lagamino nesikraunu, aš savo svajonėse jau pas Tave.
Juk nuo tavęs taip netoli nuo mano gimtinės-Molėtų rajono.
Tai nuostabus MĖLYNŲJŲ ežerų kraštas...Aš matau:Teka auksinė rytmečio saulė. Švelnus vėjelis nuo medžių lapų ir pievų žolės renka ir žaidžia su sidabriniais rasos karoliais.
Po ramaus nakties miego atsibudusi žemė ramiai alsuoja, iš čia pat žydinčio alyvų krūmo sklinda ilgesinga lakštingalos giesmė .Mano kojas švelniai glamonėja švelnutis ežero vanduo.
Ežeras toks ramus, kad jo paviršiuje atsispindi mano veidas...Aš tokia laiminga. Brendu į jį gilyn.
Dingo visos bėdos, ligos, nerimas ir slegianti metų našta...

111

Sveiki! Turiningo antradienio :flag:

112

Labas rytas
Blogai jaučiuosi, jei mirsiu-pamėtėkit mano adresu gerą žodelį.
Ir Tu, Stasy, nes slolą jau išsiunčiau... :love:

113

  Sveiki gyvi visi dalyviai. Marijanai metu riebų žodį
kaip nupenėtą antį, o kitiems kūdesnius linkėjimus

Tavo Marijana dovaną šiandien atnešė. Dėkoju tau.

114

Pala,tai tu Stasy,kyšius priiminėji? Sumąstei besivoliodamas :D  O iš vakarykščio ,,skurduko,, aš ir šiandien tebesijuokiu :crazyfun:
Kągi,tai geros besibaigiančios dienos ir nuotaikų visiems tiems,kas čia apsilankys :flag:

115

Nieko nepadarysi, Skurdukas yra Skurdukas. Jis aplanko netikėčiausiomis minutėmis. :playful:

116

Tai jau įsitikinau :D

117

Sveiki visi,kas gyvi,geros dienelės! :flag:

118

Oi, Vomai, man antienos negalima, ypač riebios, bet vistiek dėkavoju...Nusispjausiu per petį, kairį, ir suvalgysiu, negi išmesi draugo dovaną?
Juk turim altaristą, tegu meldžiasi irmūsų nuogėmės bus atleistos.O TAI SĖDI BE DARBO... :love:

119

Diena prabėgo,vakaras atėjo ir vėl laukia sapnai... Labanaktukas :flag:

120

Kelinta naktis, susitinku su giminėmis, nors šiaip ne labai subiniuojamės.
Buvau pakviestas į baltąv pilį, bet vaišinomės visi stati, tai  pavargau ir prasibudau nepatenknas.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Pirmas forumas » Gal per VASARĖLĘ tingėkime čia, lengviau bus rasti