Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sielos kertelė » NIJOS PASTOGĖJE


NIJOS PASTOGĖJE

Сообщений 1 страница 20 из 102

1

Tikėdamiesi, kad ir Nija atsivers prisiminimų skrynią, suteikiam jai savą pastogę. Tegu šiltai, prie židinio prisėdusi, dalinasi su mumis savais išgyvenimais ar pakrato  jaunystės kūrybą. Linkim malonių įkurtuvių ir sėkmės :love:

                       http://uploads.ru/i/V/U/E/VUE4H.jpg

2

                    Man pasisekė - gavau butą su židiniu ir net savo šešėliu!  Nieko nebus, teks tuo naudotis, kol iš jo neišvaro. Šiandien tarp senos makulatūros vis tik radau kelis sąsiuvinio lapus, kurie prirašyti dar būnant moksleive. Tada bandžiau ir eiles rašyt , ir miniatiūras kurpt. Kai dabar skaitau, tai juokas ima, o tada atrodė, kad esu beveik genijus! Tai kai ką ir patikėsiu. Tik prašau nesijuokt :blush:

   MANO SVAJONĖ

Nusipirksiu bilietuką
Ir laimėsiu ,,žiguliuką".
,,Žiguliuką" super liuksą
Ir susuksiu kokį fuksą.

,,Žiguliuku" važinėsiu,
Į miesčionis nežiūrėsiu!
Aš į Palangą važiuosiu,
Mašina pasididžiuosiu.

Noriu ,,Žigulį" turėti
Ir visur išvažinėti.
Jos ratukai keturi,
Rieda, kur tiktai nori!

          Tai čia piemai pradžiai :blush:

3

Tai dabar atskleisk paslaptį, ar svajonė išsipildė? :D

4

                         Buvo išsipildžiusi, tik ne tuo metu, kai rašiau, o žymiai vėliau. Dabar seniai nebeturiu ir lakstau kojelėm.

    O iš stalčiaus traukiu seną seną miniatiūrą.

               Su mažąja Aušrele jau visą pusvalandį vaikštome po parką. Saulutė negaili  mums spindulių. Na, ir dienelė! Taip tylu, kad girdėti, kaip medžių viršūnėse žaidžia saulės zuikučiai. Staiga papučia vėjelis, sulinguoja medžiai. Smarkyn...smarkyn...Iš vieno medžio išsiveržia gilus liūdesys.
-Klausyk,- sako Aušrelė,- medžiai dejuoja...

5

Na, dar kartelį peržiūrėk savo palėpę, tikrai ką nors vėl surasi :D

6

              Pasirodo, miniatiūros abiems ne svetimos :D

7

Sveika, Nija! Malonu susipazinti! :flag:

8

Laba diena! Mes beveik dvynės - vardai panašūs :D Reikėjo gal man kitaip pasivadint, nes atrodo, kad nukopinau.Šiaip esu Nijolė iš Panevėžio :blush:

9

Manau, kaip pavadinsi - nepagadinsi :D O Vinija gal nesupyks :nope:

10

Šiandie visą dieną lyja, lyg lapkričio mėnuo būtų. Ir prisiminiau savo moksleiviškų dienų eilėraštuką apie lietų, bet tik kitokiu metu.

     LYJA
Lyja ir lyja kiaurą dieną-
Kada gi pagaliau nustos?
Ir pyksta sutiktas kiekvienas-
Lietus pradėjo jiems pabost.

Ir keikia žmonės šitą lietų,
Keiksnoja jį labai rimtai,
Negali šieno susigrėbti
Ir neravėti liks daržai.

Tačiau lietus pasėjo grybų
Bet košės tai iš jų nebus!
Pridygo jų pilna laukymė
Grybaut sutrukdė man lietus...

   Gal kokioj 6 klasėj buvau, tai toks ir eilėraštis. Nesijuokit skaitydami,nes gėda :blush:

11

Nija написал(а):

........Mes beveik dvynės - vardai panašūs..........

Sveika sveika, "sesute"... ko gi man pykti...  :flag:  :flirt:  :)
Beje, sis mano vardas sugalvotas paties a.a. Vomo... visur kitur as esu kitu vardu. Kazkodel jis norejo nuslepti ir man dave toki varda... Gal kada nors reikes man ji susigrazinti ir siame forume...  :glasses:

12

Radau savo palėpėj dar vieną moksleiviškų dienų kūrinį :blush:

  PASKUTINIS  RUDUO

Ir vėl ruduo, ir vėl ruduo auksinis.
Dešimtą kartą juo gėrėjais.
Žinojai puikiai - tau jis paskutinis,
Tik nežinojai, ką jis tąsyk lėmė...

Ir išėjai į darganotą rytą.
Vien nerimą širdy jautei besaikį.
Klajojo vėjas, lietūs lijo, lijo,
Laukai atrodė pamiršti be laiko.

Atgal sugrįžt jau lemta nebebuvo-
Nuskynė tas ruduo lyg gležną žiedą.
Vaikystė buvusi pražuvo.
Jaunystė vieškeliais atrieda!

13

Ko gero, kalba eina apie išleistuves, bet paprastai jos būna pavasarį, o čia rašoma apie rudenį. Gal aš ko nesuprantu?

14

Fortūna написал(а):

apie išleistuves, bet paprastai jos būna pavasarį, o čia rašoma apie rudenį.

Ech, mieloji Fortūna, argi niekada neišlydėjai mylimo į armiją? O gal tiesiog pamiršai, kaip visas kaimas ar miestelis susirinkdavo į išleistuves, kai mūsų berniokai išeidavo į kariuomenę - šokiai iki ryto, palydos iki komisariato, ašaros ir būčiniai, priesaikos nepamiršti ir laiškus rašyti, o dienos bėgo, metai skubėjo, priesaikos mylėti ir nepamiršti tirpo tartum varvekliai pavasarį...

15

Išleistuvių nepamiršau, nors pati neturėjau ką išlydėt. Bet čia eina kalba apie vaikystę. Kaip suprantu, žmogus baigė 10 klasių ir išėjo kažkur studijuot. Tai ir bandau sužinot visą tiesą, kaip ta cėkava Zosė :blush:

16

Nu ir iš tiesu esi cėkava Zosė, gal dar reiktų ir vardą bei pavardę parašyti? O 10 klasių buvo tik rusų kalba dėstomose mokyklose. Man rodos šis puikus eilėraštis yra apie išsiskyrimą su žmogum, kurį buvo Nija įsimylėjusi ir visai nesvarbu, kur jis išėjo - į kitą mokyklą, į armiją ar studijuoti.
O gal pabandykim atspėti ir parašykime ką mes isivaizduojame, arba ką mums sako mūsų vaizduotė perskaičius šias eiles?

17

Oi, moterys, aš ir pati nebeatmenu nei kam rašiau, nei ką tuo pasakyt norėjau.Tai buvo labai seniai...Matyt, vaikiški samprotavimai :blush:

18

Buvau užklydęs. Smagu  buvo. Ir paskaityti eilėraščių, ir paklausyti komentarų, Ir pačiam kai ką prisiminti.
Labanakt.

19

Dėkui už aplankymą. Dabar tai jau  teks sėst ir bandyt rašyt, gal kas ir gausis, nes čia visi kūrybiški, gėda labai atsilikt :blush:

20

Tai jau taip.Įsigyk kuo daugiau sąsiuvinių, pieštukų ar tušinukų ir imkis darbo! O mes visi lauksim rezultatų :D


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sielos kertelė » NIJOS PASTOGĖJE