Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sielos kertelė » NIJOS PASTOGĖJE


NIJOS PASTOGĖJE

Сообщений 21 страница 40 из 102

21

                       Taip ir padariau :rolleyes: Užtat ir šypsena veide :crazyfun:

22

Pažadėjau bandyt kažką parašyt, tai bandau. Pažiūrėsiu, kas čia išeis, tada įkelsiu. :blush:

23

Nuotaika liūdna - knygelė manęs neaplankė. Ir kas tas nesąžiningas žmogus, ją pasisavinęs? Taip laukiau :'(

24

Na,nepasislėpk iš liūdesio,laukiu kūrybinių minčių, rašyk!

25

Pirmadienį, t.yra rytoj (šiandien paštas neveikia), pasiųsiu kitą.
Dėl to neverta liūdėti,
Jau supokavęs ir adresą užrašęs
Ten parašyta: Pušaloto 36-2
Geros dienos.

Отредактировано Pranas (2012-01-24 17:32:22)

26

Ačiū JUms, o taip nesmagu, kad taip gavosi...Lauksiu. Ir nebarkit, kad retai šiom dienom rodausi. Yra bėda - prieš savaitę dingo sesuo ir kol kas jokios žinios. Įtariam du dalykus: arba kur pas kokius draugus baliavoja, arba jau gyvos nebėra...Gyvenam nežinioj...

27

                        Noriu pasidžiaugt, kad policija vakar rado mano paklydėlę seserį. Ji nusidanginusi į kitą rajoną pas buvusią darbo draugę ir baliavoja neaišku ką. Visi namiškiai einam iš proto, o jai nė motais! Dabar imsiuos rašinėjimo. Vis pabandau, bet nekažkas gaunasi, tai gėdinuosi rodyt... :blush:

28

Tai gerai, kad viskas gerai, arba bent tiek...]
Prasmingo jums vardadieno, o po jūsų jau aš pabaliavosiu..

29

Viskas aišku, Nija švenčia ,tad forume jos nė kvapo :D Kad tik nepadaugintų! Ir grįžt nepamirštų :rofl:

30

Truputį gėda,bet reikia prisipažint, kad šiek tiek švenčiau. Na, šeimos rately, keturiese - aš ir dukros šeima. Tikrai nepadauginau :D

31

Šalta mano pastogėje, labai šalta. Kūrenu visą dieną, tai iki +20 davarau. Gal visi turit butus su patogumais,aš tai ne.

32

Nija написал(а):

Gal visi turit butus su patogumais,

Pas mane visi patogumai, šiuo metu ganėtinai šilta apie 17 laipsnių kambariuos, bet, kai ateis sąskaita mokėti vien tik už šilumą apie 700 su viršum, tada apšalsiu.

33

Joana написал(а):

Nija написал(а):Gal visi turit butus su patogumais,Pas mane visi patogumai, šiuo metu ganėtinai šilta apie 17 laipsnių kambariuos, bet, kai ateis sąskaita mokėti vien tik už šilumą apie 700 su viršum, tada apšalsiu.

Taip. Pas mane irgi visi patogumai... kambariuose 19 - 20... bet bet bet.... kaip Joana sako, kai gausiu saskaitas tai nebebus jau taip gera... :unsure:  %-)

34

Supratau :O  Bet kai reikia pirkt malkas, samdyt supjovėją ir skaldytoją, irgi tas pats velnias gaunasi. Gi malkų dabar kaina irgi kosminė. Ir apie krosnį šokinėt reikia.Ypač kai taip spirgina. Tiesa, gal mažesnės išlaidos gaunasi,bet rūpesčių daugiau.

35

Nija, baik mezgus pančekas, laukiam Tavo eilių :D

36

Nesibark,Fortūna, po kiek rašinėju, bet reikia, kad susigulėtų, klaidas ištaisyt.Tada jau atiduosiu jūsų teismui :blush:

37

Ilgokai tas klaidas taisai. Betaisydama naujų pridarysi :D

38

Et kad paraudau - sugėdinai :blush: Gerai, kad nesimato. Teks taisytis pačiai, po to klaidas :O

39

Sunegalavau...Bandysiu užbėgt ligai už akių, gal pavyks?...

40

Tai ar kada nors išlysi iš savo pastogės? Kurgi tie žadėti posmai? :writing:


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » Sielos kertelė » NIJOS PASTOGĖJE