Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » PLEPĖKIME DRAUGAI, - PLEPĖKIME » RUGPJŪTIS - MŪSŲ AKIMIS


RUGPJŪTIS - MŪSŲ AKIMIS

Сообщений 1 страница 20 из 57

1

Mes surinksim savo varpas, kad nerastų jų ruduo 
[реклама вместо картинки]

2

    Tai  va Gražinute, įsikursime čia, nuošaliau ir niekas netrukdys , kalbėtis                 

http://s61.radikal.ru/i171/0808/07/5a45061f1fc6.jpg

3

eina sau, na, ir labirintai čia... Šitie klaidūs keliai gal tik tau vienam ir žinomi. Čia ir velnias ... nusisuktų  :D

4

Pirmiausiai tai čia visai neklaidu, tik reikia perprasti ir ilgainiui įprasi, jei nepabėgsi.
2. Virtualiai bandžiau užsiiminėti ir seksu, beje su Marijampoliete, buhalterka, tai vos nepasikorė.
Dabar jau nė nesikalbame, labai įdūko, kad nepanorau susitikti.
3. Dėl įkėlimo, tai ne visi paveikslėliai pasiduoda, žiūrint koks kodas gale;
gif - judantis objektas jip,  kai kurie skaičiai kelesi lengvai, kitus reikia leisti per atitinkamą
programą, kad įkeltum. TAI JAU SUDĘTINGA IR MOKYSIMĖS - VĖLIAU.
Visada gali įklijuoti tik URL- Ą , O KASnori pasižiūrėti, atsidaro paspaudus ant nuorodos ar kitaip.
MATYSI ČIA BUS GERIAU, tai tikrai vieni

5

Tiesa su tikrąja žmona beveik išsiskyręs, bet kadangi ėmę šliūbą, o mano sesers vaikinas kunigas, ir dar vis mokosi,
tai nenoriu gadinti jam reputacijos, JAU TURI GRĮŽTI IŠ  JAV. ten tris metus atkalė, du metus vokietijoje.
Sako jau grįš-Profesoriumi, bet jų laipsnių aš nesusigaudau. Taigi ir gyvename bendrai, bet be lytinių santykių :mad:

6

Oi, oi, sunkūs laikai atėjo. O juk viskas juodu ant balto surašyta.
Pati tu nežinai, ko tu nori? Elgsiuosi. kaip su mama,  :D  bus tau neįdomu, nes mes svetimi ir paslaptis . trauks -
visą laiką....
Pranas yra savotiškas senelis, visą gyvenimą pradirbęs žurnalistu;
Atrodo dzūkelis, bet gyvena Vilniuje.
Nieko kol kas išsileidęs neturi, bet jo kūryba, brandi ir nuo mano skiresi. Su laiku sužinosi, nes labai smalsi :mad:

7

Savo požiūrio į gyvenimą neturiu, kartais tų moterų norisi, kartais jomis nusivylęs.
Ką jau čia privaidinsi , nepaeidamas
Įsivaizduoju, kad dar drūtas, ir bandau jas drebinti, o realybėje, klypnelė kokių reta - PLENTVOLIS...
Suprantu, tavo moterišką smalsumą, ( O  :D gal dar tinkamas? Blemba, tverčiau už ragų ir turėčiau nuosavą) :D  :blush:
To jau niekada nebus, ir nerašau, nes tarpais jau suvaikėjąs. :playful:

http://img.feels.ru/uploads/new4/199/04.jpg

8

Kur prašapo mano draugelis? Nematytas-negirdėtas nuo ... šiąnakt vidurnakčio!!! laukiu laukiu... vienai čia baisiai mizerna :(
O Lietuvoj ----------------------------- lietus. kažin ką veikia žmogeliai tokiu oru (aišku, tie, kur nedirba...)? Ne ūkininkai. Gal leidžia sau migtelt?...  Oi, ir aš užsikrėčiau tuo miego norėjimu, aaaauuu....

9

Labukas Šiline.  Kada visoj Lietuvėlėj lyja ir Vomą pakerta miegas.
Ryte dar į miestelį važiavau, šviežios mėsytės paėmiau - pabaigtuvėms.
Jos tikrai buvo ir tik 400 lt. tekainavo viryklės ir šildomos sienelės remontas. 
"Mergaitės" molius plauna, viską tvarko , o ryt gal dažysime.  Šįkart šventės
bus namuose, negersim gal, jau taip neblogai jaučiuosi pailsėjau nuo tos smarvės.
Žinai, prieš kokius 10 metų, kai jau ruošiausi skirtis dėl gėrimo, kartu negyvenome,
bet jei ištverdavo bent savaitėlę negėrusi, praeidavo man piktumas ir vėl prisimeilindavo.
Kokia čia paslaptis, sveiki žmonės nori sexso. ATKALDAVAU IKI KLYKIMO.
Bėgdavo į tualetą, nes visos durys būdavo užrakinėtos, Atsieit savo reikalus atlikti...
O aš žioplialis laukdavau, kol grįš, bet laimingas užmigdavau.
Paslaptis išaiškėjo vėliau, kad ji per tualeto langelį išlenda išmeta lauk kokį chalatuką
striukię ir spaudžia po gyvenvietę VYNELIO, AR PILSČIAUS IEŠKODAMA.
Grįžusi tais pačiais keliais, jau atguldavo kitame kambaryje ir linksmindavosi jau su buteliu.
Ryte vėl pamokslas ir vėl tylėtinės, Taip ir kariaudavau, nes girta nedirbdavo, o tik griaudavo viską.
Užteks, čia tarp kitko, tu manęs vistiek nesuprasi, nes girta moteris - vyrams angelas lovoje. Bet kai tampa tai kasdien,
tragedija. Aš taip ir gavau nuo jos girtumo - Alergiją. Dbar tik ji artyn, - mano
organas žemyn, ir jau nei girtos nereikia, nei blaivios.  Kai kada nupučiu kaiminką ir ji tai žino, o kaime pajėgių
vyrų deficitas, jie tik butelius ir alų myli.TAI JEI pasižvejoti - sunku :playful:

10

sveikas, išsiparpęs :), aš irgi buvau nualpus nuo miego...  rankos tiesiog nekilo prie klaviatūros, tai ir migtelejau geras dvi valandžiukes.
Ačiū už nuotraukėlę. Ją jau buvau kažkur čia mačius. esi galingas vyras ir tiek: visom prasmėm. Ir seksualiai! Moteriškių džiaugsmui...
Linksma tavo šedevrus skaityti, bet, akivaizdu, kad tai juokas pro ašaras. Kuo ne antras B>Sruoga?!...

11

http://i048.radikal.ru/0801/d6/29ff6f7c0328.jpg

[реклама вместо картинки]

http://i006.radikal.ru/0801/80/0e9f7a59b093.jpg

12

http:// … 235rc1.jpg

https://http2bb.2bb.ru/viewtopic.php?id=100&p=3

Peržiūrėk  šį puslapį, gal rasi pažįstamų???

13

Beje Gražinute, kada tavo gimimo diena??? Lyg tai liko galvoje, kad šį mėnesį?
KAIP BEBŪTŲ SVEIKINU!!!

http://cards2.yandex.net/get/8/2617/_MG_4578_r.jpg

14

Koks čia nesenas grupinis (gal koks kultinis) Baltijos lankymas? Čia tavo plunksnos broliai?... Ar ir tu dalyvavai?
Beje, kažkodėl maniau, kad tu nevaikštai . Įtariu, su tavo svoriu ir pastovėt nelengva...
Ar jūs gyvenat Plokščiuos? Buvau prieš kokį mėnesį pas Zokaičius; jie truputį atokiau nuo paties miestelio.
Ačiū, kad dar plačiau atvėrei duris. Viską peržvelgiau šiek tiek paviršutiniškai. Gal kad vėloka, jau neįstengiu pažvelgti giliau. Manau, kad šitos durys ir kitą kartą man svetingai atsivers?
Fainas jūsų Pauliukas (ar Poviliukas). Jaučiu, vienas iš tavo mylimiausių ir artimiausių...  Moterys kaip moterys... visos jos panašios
Atsisveikinu iki kito kartelio

Подпись автора

Taip Plokščiuose aš mokiausi, nuo 5-os iki 8-os klasės ir 20 km. spinduliu apie Plokščius viską pažinojau.
Bėda ta , kad tai buvo senai, o dabar gyvenu viena autobuso stotelė važiuojant nuo Šakių link Kauno.
Ties Valiulių stotele reikia pasukti įį kairę APIE 1 KM. IR PRASIDEDA Valiulių gyvenvietė, bet nei vieno Valiulio
ten nėra. Kodėl ji taip vadinasi nei pats nežinau.
Poviliukas mano užvadėlis, kai man bloga bent gerti atneša, o šiaip smulkutis vaikas;
Jis sėdasi ant manęs ir važiuojava toliau, bet autoinspekcija šnairai žiūri.  Tai pas mane gyvenančios dukros sūnus.
Girtuoklį tėvą pravijome, bet aš jį nesunkiai išlaikau,- turi visko, ko kiti kaime neturi ir valgo ko tik nori.
Zokaičius pačiuose Plokščiuose pažinojau, lyk tai Bronius, bet jau turi būti senas, nes aš mokiausi pries 45 metus, o jis jau vyras buvo.

15

Taip, Nuotraukos čia yra susitikimų,;
Vienos Pagulbyje darytos , o kitos kovo mėn. Palangoje, bet aš suprantama nedalyvavau, per menkas pėška :playful:
Na žinoma kvietė visus, bet kur aš dingsiu gulėdamas, o taip bendraujame Rašykų svetainėje , Ž. Žolėje, dar vienoje kai ką įmetu.
PASKIAU vieni kitus vertinam, komentuojam, aš tik Drauguose pešuosi, nes ten jau visi baisiai mandrūs.
Juk ir pati mane ganėtinai ten puoliai, o  vadinasi "Tavo Draugai" - šūdas o ne draugai su Jurgiu apželsnukiu priešakyje

http://cards2.yandex.net/get/24/3761/lori-0000285641-ynd2.jpg

16

labas, Stasikai,
matau, kad esi, todėl pasilabinu, palinkiu tau geros dieneles ir vel einu ... liuobt: namus reik išsikuopt, save apsitvarkyt ir sėst prie vertimo. Tų laisvų dienelių kasdien mąžta, reikia skubėt jomis naudotis. Nors aš myliu ir savo tiesioginį darbą, puikiai sutariu su studentais, turiu daug draugų tarp buvusių, kelios merginos mane net mama vadina. Ten vyksta aktyvus pasikeitimas meilės energija. Pavargstu tik kelyje į darbą. Rytais paprastai nuvažiuoju mikriuku, o paskui per visą miestelį reik partopint pėsčiomis. O gyvenam visai miesto pakrašty. Tai įgriūnu pro duris ir kone griūnu ant sofos iš nuovargio. Patįsau taip kokią valandžiukę, pažiūriu kokią serija per TV ir vėl gyva, prasideda antras kvėpavimas. Va toks gyvenimėlis manęs laukia nuo rugsėjo.
Zokaitis tai senas, kad jų dukros, Regina ir Jūratė, jau mano metų, taigi, kone dvigubai už tave vyresnės.... Dabar gaspadoriavimą atidavė dukrai Jūratei ir žentui, Daniliauskui, gal "Varpo" direktoriui. Senoji Zokaitienė guli suparalyžiuota. Varge vargeli, jai viskas gyvenime turejo būt perfekt, idealiai sutvarkyta, idealiai sužiūrėta, tai va ir prisibaigė nuo to begalinio reiklumo. Anglai gerai sako: take it easy (priimk tai lengvai), bet to reikia išmokti, ne iš karto pavyksta šią nuostatą įgyvendint ir ja vadovautis praktiškai.
Jei atidžiau skaitei mano įrašus netloge, aš ten labai reklamavau J.Murphy knygą "Jūsų pasąmonės galia". Parašyta labai paprastai, bet ji man yra lyg stebuklas, tai kaip vadovėlis kasdieniam naudojimui. Ir jis man labai padeda gyventi.
Už rožes, Staseli, ačiū! Dar maloniau, kad jos be progos :)... Aš skorpionė, taigi gimtadienis dar gerokai vėliau, bet nesvarbu, vis tiek priimu. Labiau nei rožes, myliu visokias paprastas gėleles, ir laukų...
Geros dienelės!

17

ei, ką tu čia apie draugus.lt rašai, aš nieko nesuprantu... Ir kaip aš su tavim susijus?... Gal jau tu ką painioji?... Drauguose gi jokios diskusijos niekur nevyksta, bent jau aš nieko nežinau... O kad puldinėčiau žmogų!... Tai išvis ne mano stilius :( Turi man paaiškint, kur čia šuo pakastas

18

na, žinai, esi superseksomanas - gigantas, net jeigu tik fantazijose!!!!   :tomato: , gavai?... Ne, ne, ne tai, ką galvoji, o pomidoru per makaulę, ir ne tik...
Žinai, aš tavęs niekada niekur nei su kuo nepažinojau. Ir baik čia vaidentis! Sakau gi, kad drauguose nežinau jokio forumo. Ar čia toks tavo stilius/ maniera?...

19

Na nepyk , nepyk Gražinute, aš ten ištrinsiu, kad niekas nerastų, todėl ir pasivedžiau tave Šiline į Žalgirį,
ties Plokščiais. JUK ZEMLIAČKA esi.  Ką padarysi, kad tos moterytės mane veda iš kelio.
Na bet paglostyti vistiek galėsiu, o mano šposus tau sunku suprasti, nes tu Skarpijonė,
o SKARPIJONAI PATYS VISKAM VADOVAUJA.
Taigi atleisk, jei rimtai tai knygą apie Plokščius rašysiva tik Tamsiu paros metu, kai darbai bus nudirbti.
O ŠITĄ pirmąją jau baigia Loreta tvarkyti, ir liks tik išsileisti, o dar nuo jos daug atliks ir kitai.
Gal turi pažinčių leidykloj, kaip man ją įkišti į spaustuvę, nes ji panašiai bus sutvarkyta. Dabar važiuoju
į Norfą, biskį reikia užsipirkti ir man prasimankštinti, iki :love:

20

aišku, kad reikia ištrint. Ir kuo greičiau, tuo geriau.
O aš žiūrėjau krepšinį, bet prisiminiau tik, kai prasidejo ketvirtas kėlinys, taigi, patį fainumą mačiau. Vakare kartos, gal norėsiu pamatyt tai, ko nesuspėjau.
Su leidyklom lig šiol jokių reikalų nesu turėjusi, bet, akivaizdu, kad reikės. Esu keletui nusiuntus laiškus, bet gal vasara kalta, kad jokio atsakymo. Tik iš Vagos gavau.
Taip kad ir šitoj vietoj iš manęs tau jokios naudos.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » PLEPĖKIME DRAUGAI, - PLEPĖKIME » RUGPJŪTIS - MŪSŲ AKIMIS