Sveiki atvykę į http://www.liveinternet.ru/images/smilies/oct/crash.gifvetainę!

UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS

Объявление

  Neparašius nei vienos žinutės, narys ŠALINAMAS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » PLEPĖKIME DRAUGAI, - PLEPĖKIME » RUGPJŪTIS - MŪSŲ AKIMIS


RUGPJŪTIS - MŪSŲ AKIMIS

Сообщений 21 страница 40 из 57

21

schillas написал(а):

ei, ką tu čia apie draugus.lt rašai, aš nieko nesuprantu... Ir kaip aš su tavim susijus?... Gal jau tu ką painioji?... Drauguose gi jokios diskusijos niekur nevyksta, bent jau aš nieko nežinau... O kad puldinėčiau žmogų!... Tai išvis ne mano stilius  Turi man paaiškint, kur čia šuo pakastas
Подпись автора

Jooo. galbūt aš sumaišiau, nes man jau netelpa visa informacija, o "TAVO DRAUGŲ" Tinklapis
tikrai egzistuoja tik ten labai jau nešvankiai, jie ir jos rašinėja. Aš ten pastoviai pešuosi , kai nueinu.
Todel ir pagalvojau, kad ten rašinėji, o adresas toks;
http://draugai.tavo.lt/friends.cgi/

22

schillas написал(а):

O aš žiūrėjau krepšinį, bet prisiminiau tik, kai prasidejo ketvirtas kėlinys, taigi, patį fainumą mačiau. Vakare kartos, gal norėsiu pamatyt tai, ko nesuspėjau.
Su leidyklom lig šiol jokių reikalų nesu turėjusi, bet, akivaizdu, kad reikės. Esu keletui nusiuntus laiškus, bet gal vasara kalta, kad jokio atsakymo. Tik iš Vagos gavau.
Taip kad ir šitoj vietoj iš manęs tau jokios naudos

Joo tokios tokelės, nieko nepadarysi, visur pažintys, ir pinigėliai, o aš parvažiavau,
visą šimtą prapirkęs,- šventei pagerintą davinį nupirkau, bet jo nebuvo jau kam į šaldytuvą sukrauti.
Dukra jau gulinėjo, o senė dar ruošėsi , nepatenkinta bumbėjo, kad per greitai parvažiavau. Visas kaimas miežius kūlė,
Atvažiavo kombainas, o mums per prasta, - kviesime atskirai...
Žinoma jei per likusias šventas ddddddienas...
Oi tu gyvenimėli, patrūko kad virtuvę susitvarkė :mad:

23

gerai, kad istrynei ta savo sedevra - paistala, nes neimanoma, kad kas nors skaitytu tokias blevyzgas.
Nezinojau tokios svetaines (uzeisiu dabar dirstelet) ir galejai per si laika suprast, kad tokie tusti blevyzgojimai man visai nepatinka. Neturiu tiek daug laiko, kad svaistyciau ji kokioms nesamonems. Jei pasakyciau, kad tavo erotines fantazijos kiek liguistos, uzsitraukciau tavo rustybe. tad taip kategoriskai nesakau, bet... i ta puse....(sypsenele) (Sakiau jau, kad nekenciu varliu?...)

24

iejau i ta svetaine vienur, kitur ir galvoju dabar: ka TU ten veikei?... Kazkoks mazvaikiu/paaugliu klubelis. Ka jame gali veikti suauges vyras?!...

25

RūSTYBĘ neužsitrauksi, nes žmonių skirtingos kategorijos, ir pomeigiai. Visiems
vietos užteks

26

schillas написал(а):

iejau i ta svetaine vienur, kitur ir galvoju dabar: ka TU ten veikei?... Kazkoks mazvaikiu/paaugliu klubelis. Ka jame gali veikti suauges vyras?!...
Подпись автора

Pala, pala. pasensi ir tu, o ten  paskutines dienas žmonnės praleidžia :D  :rofl:

27

Bet kai rasysiu taip atvirai ir negailedama taves pakumsciuosiu, tau nepatiksiu ir isspirsi mane lauk. Visiems zmonems patinka, kai juos vertina, zavisi. Tavyje, jaučiu esant visko daug: stiprybės, talento, sąmojo, bet ir šiukšlyną neblogą savyje laikai... 
Įdomiausia yra tai, kad dažniausiai mes tokie patys sau patinkam. Gal svarbiausia ir yra: su savim nesipykti, būti harmonijoj. Kita vertus, visada atsiras kas nors, kas kėsinsis į tą mūsų harmoniją.  Man pavyzdžiui, svarbu susivokti, kas ir kodel, visa kita išsisprendžia savaime.

28

vomas написал(а):

Pala, pala. pasensi ir tu, o ten  paskutines dienas žmonnės praleidžia :D  :rofl:

Turi galvoje, tie, kur suvaikėję? Ir ... juk nori pasakyti, kad jau paskutines dieneles gyveni?.. Taigi baisiausiai meluoji! Planų šiame gyvenime turi oho kiek daug, o kalbi apie dieneles...

29

schillas написал(а):

Turi galvoje, tie, kur suvaikėję? Ir ... juk nori pasakyti, kad jau paskutines dieneles gyveni?.. Taigi baisiausiai meluoji! Planų šiame gyvenime turi oho kiek daug, o kalbi apie dieneles...

Aš tik treniruojuosi.
Vistik įdomu pasižiūrėti, kaip aš atrodysiu suvaikėjąs, nes ten yra ir suaugusių.
Viena artistė net trimis asmenimis varo, pati su savimi kalbasi :rofl:

http://s52.radikal.ru/i135/0808/95/f77f1fef6a1a.jpg

30

http://kp.ru/upimg/photo/133654.jpg

Tik nesakyk Gražinute, kad tai mūsų neliečia :angry:

31

http://www.annasanimaties.com/index.html

IŠ ŠIO PUSLAPUKO LENGVAI PAVEIKSLIUKAI DEDASI.Tokius mažus galima dėti į parašą
O dedasi taip;
Paimi paveikslėlio URL.  ir dedi kaip paveikslėlį per 12 ikoniukę. Pasiūsti nereikia, o tik nukopijuoji
iš rašymo lapo jau su img ir lapo tutinį ištrini, o ką turi nusikopijavusi, nešiesi į PROFIL ( pačiame viršuje,
kur visos nuorodos apie foruma). PASPAUDUS PROFIL ATSIDARYS TAVO ASMENINIS PUSLAPIS, TADA
SPAUSK ANT PODPIS IR KAI ATSIDARYS,  į rašymo kvadratuką įklijuok ką turi pelėje ir
žemiau paspausk otpravit. viskas turi atsirasti   parašas, eini į foruma. žinoma iš to kvadratuko,
prieš klijuodama ištrini anksčiau buvusį  įrašą , o jeigu rašai žodžius tai tiesiai ir rašai ten, tik tiek ir
buvo leidžema, bet aš patobulinau ir dabar daug kas naudoja, tik rusai neleidžia pas save, o Lietuviai
nuo manęs pasivogė ir dabar  plačiai naudojama ir kituose forumuose, nes aš visur vaikštau ir taip
pasidarau, o po dienos žiūrėk ir atsiranda gudruolių jau nukopinusių,  :mad:

32

cha, dar visgi nelaikai savęs suvaikėjusiu! Tai gerai, nors tiek ...
O trešnės... net saldu burnoj pasidarė (šypsausi), tu šįkart labai malonus ...
Gal manei, kad ta artistė tai aš?..

33

schillas написал(а):

Gal manei, kad ta artistė tai aš?..

Deje, aš ją pažįstu, draugavom forume, bet ir ji norėjo - susitikimų.  O TO aš jau negalėjau dėl nuotolio ir sveikatos.
Tada ji rado kitą draugą, miklesnį, bet ir tas pabėgo, tai duodasi draugų portale, net sušilusi blebyzgoje su vyrais.
http://pimg.dt00.net/pnews/sport-express.ru/77238.jpg

34

vomas написал(а):

Tik nesakyk Gražinute, kad tai mūsų neliečia

Jokiu būdu to nesakau; net priešingai: labai suprantu, palaikau ir solidarizuojuosi su gruzinais. Esu ten buvusi, turejau ir pažįstamų. Tbilisis dar tais gūdžiais laikais man buvo labai gražus ir šiltas miestas, ne tik tiesiogine prasme. O Rusijos valdžios politika visada buvo arogantiška, veidmainiška ir be galo nežmoniška.
Toks mano komentaras.

35

vomas написал(а):

Deje, aš ją pažįstu, draugavom forume, bet ir ji norėjo - susitikimų.  O TO aš jau negalėjau dėl nuotolio ir sveikatos.
Tada ji rado kitą draugą, miklesnį, bet ir tas pabėgo, tai duodasi draugų portale, net sušilusi blebyzgoje su vyrais.

Nesuprantu, nes jaučiu tavo pasakyme kažkokį dvilypumą, o gal tai tik patvirtina teiginį, kad nuo meilės iki neapykantos tik vienas žingsnis?... Juk ji tau buvo svarbi!...  Dabar vanoji ją kone paskutiniais žodžiais... Kodėl taip? Nepajegi susitaikyt su užgauta vyriška savimeile? ne kiekvienas tai gali. Tik patys stipriausi.

36

ačiū ir už nuorodą ir net išsamią naudojimosi instrukciją. Išmėginsiu kada vėliau, šiandien ... toks juodesys ant širdies, kad ... nieko nenoriu. Žinau, ryt Mėnulio užtemimas , ir tai bjauriai veikia. Bet labai bijau dėl man artimų žmonių, nes ir pagrindo tam yra.
Lik sveikas. Laikykis.

37

Jau parvažiavau iš žolinės  šventės, ir gailinuosi, kad išviso važiavau.
ŽMONĖS MATOMAI DIRBA, neįprasta darbo dienomis švęsti. Atvažiavo ir pas mus kombainas -
vakar nespėjom, tai dabar nukuls, o vergės ten susems į pusmaišius, kad nebūtų sunku ir
vežimėliu susiveš į grūdinę - SANDĖLIUKĄ.
Aš senas Jūrininkas- jungos plauna mano kojas...

http://www.annasanimaties.com/kok21.gif

38

vomas написал(а):

Jau parvažiavau iš žolinės  šventės, ir gailinuosi, kad išviso važiavau.
ŽMONĖS MATOMAI DIRBA, neįprasta darbo dienomis švęsti. Atvažiavo ir pas mus kombainas -
vakar nespėjom, tai dabar nukuls, o vergės ten susems į pusmaišius, kad nebūtų sunku ir
vežimėliu susiveš į grūdinę - SANDĖLIUKĄ.
Aš senas Jūrininkas- jungos plauna mano kojas...

Ne, tu vistiek ... begėdis!... Žolinė... buvai atlaiduos? Aš šįkart nebuvau bažnyčioj, nesuprantu, kodėl nenorėjau/negalėjau ten eiti šiandien. Buvai bažnyčioj? O dabar tyčiojiesi iš savo merginų?... Och, jau tu... nukriošęs jūrininke, negaliu taip linkėti, bet kad jos pačios susiprastų, visą tą kubilėlį ant tavo ištvirkusios galvos suversti :)

39

Gražinute, ir begėdžiai nori gyventi. O KAS JIEMS PADARYS, nudirbs visus ūkinius darbus?
Mes nuo tarybinių laikų pripratę daug ir sunkiai dirbti;
Atkaldavom tas 8 val. valdiško darbo, o savo laisvalaikiu, atlikdavome visus ūkinius - savo
darbus. Va tau pavyzdys iš kolūkiečio gyvenimo:
Ryte , prieš valdišką darbą , tas pasileidėlis keliasi 5 val. kartu su žmona, tik ji važiuoja į fermą už 3 km.
o aš savo kiaulaites einu pasišerti, pagirdau ir pašeriu karvutę, įberiu lesalo vištoms padarau ėdalo 2 - iem šunim.
Tada jau būna pakaitęs vanduo, ir prausiamės.
Sakykime :
Dvi vyriausios jau žygiuoja į mokyklą 1/2 klasę, tvarkosi pačios.  Dvi mažės eina į darželį:
Aš supinu plaukus, aprengiu, pavalgydinu, ir visiems valgį gaminu, iš dangaus jis nekrinta, 8 VAL. KOLŪKIO
autobusiukas jau pypina, nespėjančių niekas nelaukia. Žmona senai jau karves melžia, parveš namo tik 10val.
TADA SU STROKAIS jau savo karvutę melžia, tvarko pieną, raugia sūrius, muša sviestą, gamina visiems pietus.
4 VAL. ŽMONĄ išveža vėl ir parveža tik 20 vaL. ŽINOMA JI DAR TURI suspėti rankomis praplauti mergaičių rūbelius,
tik pabandyk išleisti nešvarų vaiką, tau tuoj pasirodys...
Dar gerai, kad vežioja ūkio transportas, Vakare grįždamas  iš darbo 18 val. pasiimu iš darželio dukras- mažes.  VĖL VAKARIENĖ,
šeriu kiaules, karvę, paukščius, šunis, išmetu lauk mėšlus ir prausiuosi.  Štai ir gražuolę parvežė - tarška puodai, ką ėst?
Stveria kibirą ir į tvartą, tuoj pilnas kibiras pieno stovi prie durų. AŠ JAU KĄ NORS būnu pračirškinęs.
Pakertame, vyresnės šeria mažes padedu paruošti ko nesuprato pamokų, o žmona, tvarko rytojui rūbelius, tvarko pienus
daro buterbrodus įsidėti į mokyklą.  Aš dar bandau dūkti su mažėm, bet vos pagaunu sofutę, pažiūrėti teliką - užmiegu.
Atgula ir žmona, o didžioji sargauna, kad nieko mamai nedaryčiau, nes ta šaukia ir dūsauja, o joms baisu!!
Štai Gražinute, keletas nuotraukėlių iš to pasileidėlio gyvenimo,  KAD dabar sunešė 2-vi toną grūdų jau vergės , o anais laikais...
Nupirkau dvilitrę alaus atsipalaidavimui, atpratusios nuo sunkaus darbo.  EX TU GYVENIMĖLI, KADA TU PABLOGĖSI...

40

cia tai bent vaizdelio grazumas. Pagaliau viskas stojasi i savo vietas. Manes tokiais dalykais ne nustebinsi, nei ka... Man =inoma visa kaimiska rutina. Mane ji visalaik žude.
Atleisk, brangusis, gavau skubu iskvietima ir tikriaiusiai net kelioms paroms. Bet jei manes cia nebus, nemanyk, kad dingau. Po keleto dieneliu atsirasiu, butinai .
Tvirtybes!


Вы здесь » UŽDARAS, LAISVŲ DISKUSIJŲ IR KŪRYBOS FORUMAS » PLEPĖKIME DRAUGAI, - PLEPĖKIME » RUGPJŪTIS - MŪSŲ AKIMIS